Puzzle Severler Kulubü

ellma canım ben krtkln 1000 parçalıgını yaptıum cok memnunum gerçekten kalitesi cok guzel ben tavsiye ederim

Burcu sağol, ahşap parçalardan oluşan bi markaymış galiba, yapıştırmaya bile gerek kalmıyormuş sonrasında. Çok beğendim bir tablo var onu istiyorum ama üye olamıyorruuummmm...ciyaaaaakkkkkk :)

ellmacım evet ahşap ama yapıştrmaya gerek oluyor parçaların bazıları tamam kenetlenmedi bende yapıştırdım baskı kalitesi cok guzel... cekip koyacağım en yakın zamanda yaptıgım puzzle

kızlar bakın nereye kadar geldim. nasıl hızlımıyım :)

dsc00052az7.th.jpg

maaşallah kız baya hızlısın.yanlız geriye en zor yerleri kalmış kaydirigubbakcemile3
kolay gelsin canım Şeniz

Kızlar, hiç KRTNKL marka puzzle yapanlar var mı?
Ahşap puzzle diyor, süper kalliteymiş güya.
Ben geçtim deponun başına, sipariş vereceğim birazdan :)
Koyarım resimleri buraya seçince...ay heyecanlandım be.. ehe..

CANIM BENDE HİÇ YAPMADIM AMA HAKKINDA İYİ ŞEYLER DUYDUM.BURCU RESİMLERİ EKLEYİNCE DAHA İYİ Bİ FİKRİMİZ OLUR :teselli: sositososito

Kızlaaar bu semazenler gözlerimi bu hale getirdi :bbo:
Bu kadar zorlanacağımı tahmin etmemiştim -tatlicadiarzu-

Bu arada taj mahal siparişi vermiştim.Az önce depoyu aradım siparişimin gecikme sebebini sormak için.Taj mahalı temin edemedikleri için diğer siparişimi gönderemiyorlarmış.Bende isabet oldu diyerek iptal ettim taj mahalı :teytey:

Kızlaaar bu semazenler gözlerimi bu hale getirdi :bbo:
Bu kadar zorlanacağımı tahmin etmemiştim -tatlicadiarzu-

Bu arada taj mahal siparişi vermiştim.Az önce depoyu aradım siparişimin gecikme sebebini sormak için.Taj mahalı temin edemedikleri için diğer siparişimi gönderemiyorlarmış.Bende isabet oldu diyerek iptal ettim taj mahalı :teytey:

GERÇEKTEN ÇOK SEVİNDİM :lepi: :lepi: :lepi:

kızlar ben az önce puzzledepoda ks games marka bir puzzle beğendim ama yorumlarınızda bu markaya hiç denk gelmedim daha önce alan var mı aranızda.

ben aldım ama hiç memnun degilim kutuda duruyor oyle :)

minyatür evet en ugrastırıcı kısım kaldı iburaya kdar hevesle yapıyorum burda tıkanıyorum. artık 1 haftada anca biter.

kızlar ben az önce puzzledepoda ks games marka bir puzzle beğendim ama yorumlarınızda bu markaya hiç denk gelmedim daha önce alan var mı aranızda.

ben almadım ama beğenen arkadaşım hemen hemen yok gibi..
Resmi koy istersen öyle fikir verelim bir de yerimseniben

Günaydıınn kızlaarrr...

Dün nihayet depoya üye olabildim. Ben oraya hotmail'imi yazıyordum. Meğer onu beğenmemiş.
Şirket mailimi verince tık diye üye yaptı beni. Sipariş de verdim 3 tane, haftaya gelecek.
Kış da yaklaşıyor zaten ben artık tam seri üretme geçerim yeniden :)

Günaydın kızlar....
Semazenli puzzlem beni yavas yavas delirtmeye başladı
eatyou1qsgz2.gif

Bakalım ne kadar sürede bitireceğim.3 gün oldu başlayalı ...

turuncu semazenli puzzle ın markası nedir ve kaclık acaba? bende birie hediye alıcamda.

Ahahah çok komik ya.
İki arkadaşım puzzle getirmişler, biz yapamıyoruz sen yapsana bize, karşılığında biz de senin biten bi puzzle'ını çerçeveletelim diyorlar.
Puzzle yapsın diye rüşvet teklif edilen de ilk ben oluyorum galiba...:roflol:

Kızlar işte siparişini verdiğim puzzler bunlar:

http://www.puzzledepo.com/resim_gos...o.com/images/products/00/34/08/3408_buyuk.jpg
http://www.puzzledepo.com/resim_gos...o.com/images/products/00/32/21/3221_buyuk.jpg

BU İKİSİNİ BEN DE ÇOK BEĞENDİM. İLKİNİ BEN DE SİPARİŞ VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM..

Beğendiğinize sevindim arkadaşlar. Benden başkaları da beğenince daha bi hevesle ve zevkle yapıyorum.
Ben netten ilk defa sipariş verdim yalnız bu iş benim başımı yakacak :nazar:
Çünkü daha önce hep gider dükkanlardan alırdım. Şimdi elimin altında ya, kolaylığını gördüm, artık nası para yetiştiririm bilemiyorum, daha ilk siparişim gelmeden ötekilerin hayalini kurmaya başladım kaydirigubbakcemile3
Allah hayır etsin sonumu...eheh.

X