Qlairista kullanan var mı?

themiu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
6
0
20
Merhabalar bende polikistik over sendromu var. tarlusal kullandım ve oldum daha sonra tekrar bi doktora gittim anlattım ilaçla olduğumu bana bu hastalığın kalıcı olduğunu geçmeyeceğini söyledi daha sonra bana Qlairista diye kadın doğum hapı verdi. Yan etkileri var mı? kullananlar var mı??

Qlairista Doğum kontrol hapını bende çikolata kistimi küçültmek için kullanmıştım her doğum kontrol hapı gibi kilo artışı duygu değişimleri yapabiliyor bende yapmıştı birde evliyseniz vajinal kurulukta yaşamıştım ben ilaca bağlamıştım yan etkilerde de yazıyordu

Qlairista Doğum kontrol hapını bende çikolata kistimi küçültmek için kullanmıştım her doğum kontrol hapı gibi kilo artışı duygu değişimleri yapabiliyor bende yapmıştı birde evliyseniz vajinal kurulukta yaşamıştım ben ilaca bağlamıştım yan etkilerde de yazıyordu
Merhaba ne kadar kullandiniz.kilo alimi ne zmn olmaua bsliyor.ben 1 ay olacak kullanıyorum bir yan etki olmadi o sekilde.adet kanamami azaltmak için verdi doktorum banada.ama kuruluk yapuyor sanirim yaa bende farkettim.birde duygusallik sinirlilik hali oluyor.

Merhabalar bende polikistik over sendromu var. tarlusal kullandım ve oldum daha sonra tekrar bi doktora gittim anlattım ilaçla olduğumu bana bu hastalığın kalıcı olduğunu geçmeyeceğini söyledi daha sonra bana Qlairista diye kadın doğum hapı verdi. Yan etkileri var mı? kullananlar var mı??
Merhaba yaklasik 22 gundur kullaniyorum. Bir rahatsizligim yok sukur ama adet kanamam uzun sürdüğü icin kullanıyorum ve ilk ay etkisini gördüm kısaltti. Yan etkisi bende goguslerde hassasiyet duygusallik bazen sinir geliyor birden.ve vajinal kuruluk simdilik bu kadar.gecmis olsun umarim faydasını gorursunuz. Bu hap yeni çıkanlardan yan etkileri en aza indirilmis.Ayrica soğan kürü yapiyordu bir arkadaşım sizinle ayni idi rahatsizligi.sogan suyunu kaynatıp iciyordu sanirim ac karina.onu mutlaka deneyin cok faydasini görmüştü

X