Rahim ağzı yaraları, tedavi ve tercübesi olanların paylaşım alanı..

Bayanlar yaramı yaktirdim 10.günümdeyim sarımsı su gibi akıntilarim bitti bugün koyu kanlı bir akıntım geliyor çok üzülüyorum yaktiranlar böyle sorun yasadimi (biokadin fitil kullanıyorum 4 tane kaldı )

Yara yaktiranlar lutfen cevap bekliyorum yarayi yaktirdim bir bucuk ay oldu doktor iliski icin 3 ay bekle sonra 3 ay esin korunarak birlikte ol ve 1 sene gebe kalma dedi bu dedikleri normalmi herkesemi aynisi uygulaniyor ilk defa duydum boylesini
Merhaba yaktırdıktan sonra kanamam oldumu ben yaktiralı 10 gün oldu kanli lekelenmë tarzı akıntım var sizde de oldumu

Merhaba yaktırdıktan sonra kanamam oldumu ben yaktiralı 10 gün oldu kanli lekelenmë tarzı akıntım var sizde de oldumu
Hafif kanli normal dedi doktor. Bende kanama oldu kontrole gittim beklemeden ama kanama yaradan degil hormonel dengesizlikten olmus ilac verdi gecti. Tam kan gibi olursa git bence

Bayanlar yaramı yaktirdim 10.günümdeyim sarımsı su gibi akıntilarim bitti bugün koyu kanlı bir akıntım geliyor çok üzülüyorum yaktiranlar böyle sorun yasadimi (biokadin fitil kullanıyorum 4 tane kaldı )
Fitili yara yakimindan sonrami verdi. Bende vermemisti bilemedim bence bi git kontrole ihmal etme

Merhabalar. Benim de buay ki adetimde transferim olacakti ama rahimde yara var diye once bunu yaktir dedi yarin adet olcam bugün yaktirabilir miyim sizce adet sonrasina kalirsa transfer bi sonraki adete kalacak:KK43:(( güya memoriale gidiyrm ama net konismuyilar yumurtma toolamadan sonra dr.umu görmez okdum sadece telle sekreter ariyo soru soruysn cevao veremiyo

Kızlar bendede yara var doktor fındık büyüklüğünde dedi çok mu büyük sizce ilaç fln yazdı fitil kullanıyorum smear testi yaptı ve bende mirena spiral var nolacak bilmiyorum

Slm arkadaşlar gecen yazmıştım dört kez yaram donduruldu bu hafta kontrole gittiğimde geçmiş ii durumdasin dedi.fakat ilişki sırasında yine hafif kanama ve yanma oldu.. Anlam veremiyorum bu tarz birşey başına gelen var mi :KK43:(((((
Yani tekrarlıyor mu dört kez donduruldu yazmışsınız merak ettim nlbizi nasil bir süreç bekliyor paylaşırsanız sevinirim

Merhabalar. Benim de buay ki adetimde transferim olacakti ama rahimde yara var diye once bunu yaktir dedi yarin adet olcam bugün yaktirabilir miyim sizce adet sonrasina kalirsa transfer bi sonraki adete kalacak:KK43:(( güya memoriale gidiyrm ama net konismuyilar yumurtma toolamadan sonra dr.umu görmez okdum sadece telle sekreter ariyo soru soruysn cevao veremiyo
Yara yakildiktan sonra hemen transfer yapmazlar diye dusunuyorum cunku bir aya yakin hafif kanli bir akinti oluyor bebegin tutunmasina engel olur belki. Bana doktor bir yil hamile kalma dedi tekrar acilabilirmis yara

Merhaba kızlar,

Bende de rahim ağzı yarası var. Doktor tedavi etmekten falan hiç bahsetmedi. İstersen smear yapabiliriz ama şuan gerekli görmüyorum dedi. Hamile kalmana engel değil dedi. Benim adet dönemi dışında hiç kanamam olmuyor. Kasıklarımda sancı falan da yok. Sadece cinsel ilişki esnasında yanma oluyor sanırım sebep bu. Bi de kendimi bildim bileli akıntım çok olur. Evlenince de değişmedi. Sizce yine de başka bir doktora gidip göstersem mi? Burda araştırana kadar hiç üstünde durmamıştım. Ama çeşitli tedaviler, kanser riski vs vs gorunce şok oldum.

Kızlar rahim ağzı yarası olup ağrısı olam varmi pelvik bölgede? Yani alt karın ağrınız oluyor mu ? Rahim iltihabından şüpheleniyorum ama kolposkopide kronik servisit çıkmıştı:KK43: ağrınız oluyor mu?
Canim rahim agzinda yaram var.kasik agrim oluyordu alt karin bolgesinde.2yildir kultur yaptirdim bisey cikmadi en son ozel bir labda pcr twsti yaptirdim klamidya cikti.sen hic test yaptirdin mi

X