Rahim ağzı yaraları, tedavi ve tercübesi olanların paylaşım alanı..

ben bu eylülde yasmin kullanmaya başladım ondan öncede birkaç şikayetim vardı sistit oluyordum sık sık fakat şu anda yara var ve ilişki sonrası kanamam var burada okumadan önce dikkat etmiştim yasmini kullanmaya başladıktan sonra kanama olmaya başladı. 2 aydır belera kullanıyorum ama şikayetlerim artmaya devam ediyor.benneyaptımki

geceli arkadaşım aynı sorun bende de var doğum kontrol hapı kullanıyorsan onu bırakmalısın bence.bende ikinciye tekrar yaktırdım ilaçları bırakıcam şimdi.eğer kullanıyorsan bırakmalısın bide öyle dene inşallah faydasını görürsün.

teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için bende 2 yıl kullandım doğ.kont.hapı annem falan büyükler işte daha hiç doğum yapmadın yaktırma bide bişey olur diolar hep bende böyle korkuyorum ama sanırım artık tedavi ettireceğimmm.tekrardan tşkkkkk

teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için bende 2 yıl kullandım doğ.kont.hapı annem falan büyükler işte daha hiç doğum yapmadın yaktırma bide bişey olur diolar hep bende böyle korkuyorum ama sanırım artık tedavi ettireceğimmm.tekrardan tşkkkkk
kesinlikle tedavi ettir canım yoksa yara polipe ve kiste dönüşebilir.ayrıca yaran varken ilişkiye girmek kesinlikle çok yanlış yaranın tadavisini yaptır sonra rahat rahat yaşarsın.ilerlemeden çaresine bak canım.güzel haberlerini bekliyorum canımm sabırsızlıkla

Son düzenleme:
ben bu eylülde yasmin kullanmaya başladım ondan öncede birkaç şikayetim vardı sistit oluyordum sık sık fakat şu anda yara var ve ilişki sonrası kanamam var burada okumadan önce dikkat etmiştim yasmini kullanmaya başladıktan sonra kanama olmaya başladı. 2 aydır belera kullanıyorum ama şikayetlerim artmaya devam ediyor.benneyaptımki
doğum kontrol hapları seni de böyle etkiliyorsa kesinlikle bırakmanı öneririm.başın çok ağrır sonra.ben evlendiğimden beri kullanıyordum ama sürekli kanama zaten birlikte olamıyorum bu durumda neden hala korunayım:) bırakmanı öneririm arkadaşım

kesinlikle tedavi ettir canım yoksa yara polipe ve kiste dönüşebilir.ayrıca yaran varken ilişkiye girmek kesinlikle çok yanlış yaranın tadavisini yaptır sonra rahat rahat yaşarsın.ilerlemeden çaresine bak canım.
eğer haplar bi yan etki yapmıyorsa yine kullan ama periodik muayene de olmayı ihmal etme.umarım iyileşirsin güzel haberlerini bekliyor olacağım.

bilmiyorumkismilemerhaba adetim geçtikten 1 hafta sonra yani cuma günü akşam kanama geldi ve kasıklarımda ağrı batma oldu hafta sonu devam etti ve kasımda spiral taktırmıştım kontrollerde bişiy söylememişlerdi yara varmıydı yokmuydu zaten ilgilenmiyorlar baktıkları yok devlet hastanelerinde belkide önceden vardı neyse doktora gittim bugün yara var dedi dondurmamız gerekir dedi hemen yapılması gerekir dedi daha önce bilmediğim için yani bu konuda bilgim yok hiç dondurmakmı iyi yaktırmakmı iyi sormak akıma gelmedi zaten 150 tl para istediler yanımda olmadığı için yaptırmadım doğum hastanesine gitmeyi düşünmüştüm şimdi burda okuyunca terddütte kaldım devlette sanırım yakıyorlarmış hangisi iyi yaktırmakmı dodumakmı nasıl olur acıyormu yakarken of kadın olmak gerçekten zor iş :bbo:

bilmiyorumkismilemerhaba adetim geçtikten 1 hafta sonra yani cuma günü akşam kanama geldi ve kasıklarımda ağrı batma oldu hafta sonu devam etti ve kasımda spiral taktırmıştım kontrollerde bişiy söylememişlerdi yara varmıydı yokmuydu zaten ilgilenmiyorlar baktıkları yok devlet hastanelerinde belkide önceden vardı neyse doktora gittim bugün yara var dedi dondurmamız gerekir dedi hemen yapılması gerekir dedi daha önce bilmediğim için yani bu konuda bilgim yok hiç dondurmakmı iyi yaktırmakmı iyi sormak akıma gelmedi zaten 150 tl para istediler yanımda olmadığı için yaptırmadım doğum hastanesine gitmeyi düşünmüştüm şimdi burda okuyunca terddütte kaldım devlette sanırım yakıyorlarmış hangisi iyi yaktırmakmı dodumakmı nasıl olur acıyormu yakarken of kadın olmak gerçekten zor iş :bbo:
arkadaşım bursa gemlikte uzmanlar tıp merkezi var orda halil erten var çok iyi bi doktor 25 tl muayene ücreti alıo ssk lılardan yarayı da yakıo her türlü tetkik yapıo ona da gidemezsen bahar hastahanesine git devlet hastanesine bende gittim ilgilenmediler en son 1 hafta önce halil beye gittim çok memnun kaldım tavsiye ederim.inegölden nurdan gönderdi dersen de ilgilenir inşallah iyileşirsin.

acımıo o kadar yaaa.azıcık bi acı hissediyorsun 10 aylık evliyim 2 kere yaktırdım ben alıştım artık:) ama 1 ay ilişki yasak ilaç kullanacaksın .kolay bi operasyon korkmana gerek yok.haber bekliyorum canım senden

dondurduğunda yara orda kalıo ama yaktırdığında iyileşio tamamen ikisi de aynı hemen hemen

a.s.teşekküredeirm cnm ilgilenmiyorlar malesef gemlike gitmem biraz zor ya küçük çocuğum var ama yinede bi araştırayım test için yara yakmaya başka ücret alıyormu sadece 25 tlmi medikale gittim bugün sabah 20 tl muayene ücreti aldılar yara dondurmak içinde ayrıca 100 tl ,45 tlde test için istediler baharda alıyormuş bi bukadar

bende şu anda şehir dışındayım bursaya gidince iyi bir doktora gitmeyi düşünüyorum.Aranızda hpv-dna testi yaptıran var mı buradaki doktor yaptırmak istiyor ama biraz maliyetli geldi bana.Yaptıran varsa fikir verebilir mi birde bursada bir doktor adı..CADIARZU

ya birde telefonunu verebilirmisin tıp merkezinin :1hug:
güzelim merinos merto durağında in ordan gemlik arabaları geçiyor uzmanlar tıp merkezinin de yakınında bırakıyorlar giderken de dönerken de zorlanmazsın.tel 0224 513 60 40 detaylı bilgiyi öğrenirsin canım.ben yara yaktırma ultrason ve muayene içinde 25 tl verdim.

güzelim merinos merto durağında in ordan gemlik arabaları geçiyor uzmanlar tıp merkezinin de yakınında bırakıyorlar giderken de dönerken de zorlanmazsın.tel 0224 513 60 40 detaylı bilgiyi öğrenirsin canım.ben yara yaktırma ultrason ve muayene içinde 25 tl verdim.[/Q

cnm teşekkür ederim fiyatıda uygunmuş ararım randevu alır giderim inş.:1hug:

güzelim merinos merto durağında in ordan gemlik arabaları geçiyor uzmanlar tıp merkezinin de yakınında bırakıyorlar giderken de dönerken de zorlanmazsın.tel 0224 513 60 40 detaylı bilgiyi öğrenirsin canım.ben yara yaktırma ultrason ve muayene içinde 25 tl verdim.[/Q

cnm teşekkür ederim fiyatıda uygunmuş ararım randevu alır giderim inş.:1hug:
inşallah canım boşuna para dökme oraya buraya yazık günah hem doktor gerçekten çok iyi.haber bekliycem senden

X