Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

arkadaşlar ben de geçen salı çektirdim işlem sırasında derin nefes alıp kendinizi gevşek bırakırsanız daha rahat geçer tüplerim tıkalı değilmiş ona rağmen biraz acı oldu ama hiç korkmayın adet sancısı gibi ve işlem gerçekten kısa Allahım hepimize gönlümüze göre versin

canım dr bana regliden sonra 5 gün içinde çekilmeli demişti benim hsg öle çeklidi.. ama sen dr na danış yinede....

teşekkür ederim paylaşımın için biraz geç oldu cevabım ama internete girememiştm benim de filmi adetimin 5. günü çektiler sonuç güzel tüplerde sorun yok darısı tüm hsg çektireceklerin başına inş.

kızlar yaa.ben salı günü anestezili rahim filmi çektirmiştim.ilk gün kanama fazla olmuştu.şimdide leke tarzı devam edior.karnımda zaman zaman gezen ağrılar oluyor.bi sağ kasığıma bi sol kasığıma bi mideme.bazen karnıma yayılıo.arada belime geçio.sonra geçio.dünden beri böyle. sıcak su torbası koyunca biraz rahatlıyorum.tüpler kapalı çıktı.ama film yanıltıo olabilir dendi.laparoskopi yapılcakmış.önümüzde ki ay ameliyata giricem.ya bu tarz ağrı yaşayan oldumu ve kanamanız kaç gün sürdü.yardım ya nolurrr:S

benim tüpler açık çıktı ama tam 4 gün ilk gün fazla kanamam oldu bugün geçti salı günü çektirmiştim ilk gün ağrım da oldu sol kasıkta merak etme

benimde çekilirken cok baskı oldu tuvaletimi yapıyorum hissi oldu cekıldıkten sonra hemen kalkamadım cok basım dondu.ama hemen hamile kalmıstım.ama 5.5 aylık sonlandırdık.neyse korkulcak bısey degıl kafana takma

bayanlar ben çektirdim kesinlikle korkulacak bir olay değil .5 dk sürdü hiçbirşey hissetmedim allahtan tüplerim açıkmış inşallah sizinde açıktır. tüpler kapalı olunca içeriye verilen sıvı basınç yapıp biras ağrı yapıyormuş.ama bu film sayesinde tüpleri açılanda çok oluyormuş.bende çok korkmuştum ilk başta. kesinlikle rahat olnun çok kolay bir işlem.

Arkadaşlar yazılarınızı okudukça rahatladım.Haftaya rahim filmi için randevu alıcam.
Bugüne kadar her HSG isteyen doktoru değiştirdim çok korkuyordum çünkü.Bukez kararlıyım vazgeçmek yok.Hepinize teşekkürler........

Arkadaşlar yazılarınızı okudukça rahatladım.Haftaya rahim filmi için randevu alıcam.
Bugüne kadar her HSG isteyen doktoru değiştirdim çok korkuyordum çünkü.Bukez kararlıyım vazgeçmek yok.Hepinize teşekkürler........

süpersin tatlım....hihoyyyt
iyi haberlerini bekliyorum...:CüvCüv:
hsg çektirceğin yeri önceden araştır.. digital olup olmadğını mutlaka sor.....a.s

kızlar rahim filmi tedavinin hangi aşamasında yapılıo yoksa kişiye göre değişiyormu ben hep ultrasonla muayene edildm doktorum bana başta rahim filmi çekcem demişti ama çekmedi merak ediyorum

ben 2 ay önce rahim filmi çektirdim. bende önceden çok korkuyodum ama bi günde karar verip aynı gün çektirdim olayı uzatınca daha cok strese giriyo insan. canınız acıyo ama dayanılmıcak gibi değil. we ben rahim filminden sonra sadece 1 kere adet oldum ondan sonra aşılamayla hamile kaldım. bence rahim filmininde etkisi oldu biliyorsunuz ki rahim filmi tüplerdeki ufak tefek yapışıklıkları açabiliyomuş. belkide bu sayede hamile kalabildim. allah herkesin gönlüne göre versin. allah hepimizi tez zamanda bebişlerimize kavuştursun:Saruboceq:

kızlar rahim filmi tedavinin hangi aşamasında yapılıo yoksa kişiye göre değişiyormu ben hep ultrasonla muayene edildm doktorum bana başta rahim filmi çekcem demişti ama çekmedi merak ediyorum

Doktorun tüplerinin yada ultrasonla belli olmayan rahim bozukluklarının nasıl bilecek.
Tedavinini belli aşamasından sonra mutlaka HSG isteniyor canım...Kişiye göre tabikide değişiyor Ben 3 ay klomen kullandıktan sonra istedi dokroum.

merhaba kızlar benimde bu ay doktorum hsg isteyecek sanırım çok korkuyorum çektiren arkadaşlar filmi kaça çektirdiniz yazarsanız sevinirim

merhaba kızlar benimde bu ay doktorum hsg isteyecek sanırım çok korkuyorum çektiren arkadaşlar filmi kaça çektirdiniz yazarsanız sevinirim

korkma tatlım....
hsg çektireceğin yere göre değişiyor fiyatlar ben yalnış hatırlamıyorsam 275 ytl ye çektirmiştim... ama çok daha ucuza yada pahalıya çektirenler var...
mutlaka hsg çektireceğin yere digital olup olmadığını sor....a.s.

ben de çektirdim.hiçbir acı da hissetmedim vallahi.hatta kalkıp çarşıyı dolaştık eşimle.

korkma tatlım....
hsg çektireceğin yere göre değişiyor fiyatlar ben yalnış hatırlamıyorsam 275 ytl ye çektirmiştim... ama çok daha ucuza yada pahalıya çektirenler var...
mutlaka hsg çektireceğin yere digital olup olmadığını sor....a.s.

teşekkürler bakalım salı günü gitcem doktora isteyecek herhalde ama çevremdekilerin anlattıklatından dolayı korkuyorum ama ne yapayım katlanacağız artık

iyide kizlar ben anlamiyorum ya nesi zor ya galiba biraz fazla abartiyosunuz kizlar ben hic bise hissetmedim bende 1 ay once cektirdim inanin hicdee korkmadim iyiki cektirmeden once sizin yazilarinizi okumadim kesin yaptirmazdim herhalde inanin kizlar korkulacak hicbise evet caniniz yanabilir ama cok az ya kizlar bizler neleri kaldiriyoruz bu neki !! bence hicbise yok korkulacak hersey saglimiz icin =))

X