Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Canım hüüreem ablam çok sağolasınn:1hug:
Sonucu cuma günü dr kontrolüm var o zaman göstericem :) yazarım ablam burdan sonucu
İnşallahh benimde bebişş senın gıbı ablam flimden sonra gelicekk inanıyorumm hihoyyyt

canım benim .. sonuç iyi çıkacak .. bunu biliyorum...hissediyorum....
ve en kısa zamanda bebeğine kavuşacaksın.....onu kucaklıyacak ,öpüp koklayacaksın....
hayırlısı ile inşallah.....:Saruboceq:

selam arkadaslar
bende dun cekindim rahim filmini kendi dr um cekti gittigim hastanede ama ben digital mi eski makinemi sormadım kendi doktorumun cekmesini istedim cunku ondan guc aldım ama eski makineymiş. aletleri takarken biraz acı oldu ve ilacı verirken anı agrı saplanması oldu bayagı agrıdı ama sonunda bitti sukur sonuclarım temiz cıktı dijital ekranda gormedigi icin hafif yapısıklıgın olmus ve acılmıs olabilir dedi belkide ben o yuzden agrı cektim ama kısa muddetli bir agrıydı

selam arkadaşlar yarın sabah rahim filmi çektiricem,günlerdir stres yapıyorum.çok korkuyorum şimdiden mideme kramplar giriyo.çok gerildim.dua edin nolur.doktorumla konuştum makine dijital değilmiş malesef eski cihazlardanmış,bu beni dahada korkutuyo.

Son düzenleme:
yaw bu rahim filmine hangi asamada karar verilio? ben daha once hic jinekolojik muayene olmadim. yaklasik 4 aydir korunmuyoruz ama henuz bebis yok. ctesi dr den randuvu aldim. ilk gorusmede alttan muayene olur muyum acaba ?

arkadaşlar merhaba,bu ay rahim filmi çektirmem gerek,benim gittiğim hastanede ki cihazlar dijital değilmiş,eski makinelerdenmiş.izmirde ssk anlaşmalı dijital rahim filmi çektirebileceğim bir merkez varmı,yardımcı olurmusunuz.

yaw bu rahim filmine hangi asamada karar verilio? ben daha once hic jinekolojik muayene olmadim. yaklasik 4 aydir korunmuyoruz ama henuz bebis yok. ctesi dr den randuvu aldim. ilk gorusmede alttan muayene olur muyum acaba ?

ilk muayenede büyük bir ihtimallae alttan muayene olacaksın tatlım....
korkacak bişi yok... olması gereken bişi...
önce sana jinokolojik muayene yapılacak...
ve tahlil isteyecek...bu kan tathlili olacak .. muayenende bir sorun yoksa...
hormon testlerinde sorun yoksa...yumurtlama takibine başlanacak...yine olmazsa ilaç tedavisi olacak yine olmazsa ilaç +iğne tedavisi olcak....ve bu aşamada hsg istenecek....
bu arada eşindende tahlil istenecek...
ve umarım fazla uzamadan hamiş kalacaksın hayırlısıyla...
daha sonraki aşamaları yazmıyım....umarım gerek kalmadan bebeğine kavşursun....:Saruboceq:

arkadaşlar merhaba,bu ay rahim filmi çektirmem gerek,benim gittiğim hastanede ki cihazlar dijital değilmiş,eski makinelerdenmiş.izmirde ssk anlaşmalı dijital rahim filmi çektirebileceğim bir merkez varmı,yardımcı olurmusunuz.

canım izmir de değilim bilemiyorum...CADIARZU
mutlaka bilen bir arkadaş vardır...
ama çok endişelenme...ağrı eşiğine bağlı acı duyman...ben çok acı duydum .. ama eski sistem olmasına rağmen hiç acı hissetmeyen çok arkadaş var...a.s

selam arkadaşlar..ankarada rahim filmi çektireceklere duyurulur!!! ben 4 gün önce rahim filmi çektirdim.öncesinde korkudan ölüyodum.herkes çeşitli çeşitli şeyler söylüyordu.kimi sakın devlet hastanesine gitme özele git, kimisi anestezi ile yaptır kimisi manyakmısın ne anestezisi vs vs..inanın duymadığım şey kalmadı.zaten canım çok tatlı..neyse..ben içimdeki sese güvenerek etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesine gittim.bir erkek ve 2 bayan uzman doktor vardı gençti yaşları..ama o kadar iyi o kadar ilgililerdiki.işlemi bayan doktorlar yaptı.erkek olan başucumda benimle muhabbet ederek beni rahatlatmaya çalıştı.allah onlardan razı olsun..bi de devletin hastanelerine laf ederler..inanın o kadar temiz ve iyi bi hastaneki..bide burda okuduğuma göre bu film için o kadar çok para ödeyenler olduğunu okudukça bunları yazıp sizleri haberdar etmek istedim..ben beş kuruş para vermeden çok güzel bir hizmet alarak bu işi yaptırdım.çekilecek arkadaşlara duyurulur..çok kısa süreli biraz sancı oluyo ilaçtan sonra ama inanın çok ama çok kısa sürüyoo.ben bile bunları söylüyosam düşünün artık..sağlıcakla kalın..allah herkesin yanında olsun..:lepi:

ilk muayenede büyük bir ihtimallae alttan muayene olacaksın tatlım....
korkacak bişi yok... olması gereken bişi...
önce sana jinokolojik muayene yapılacak...
ve tahlil isteyecek...bu kan tathlili olacak .. muayenende bir sorun yoksa...
hormon testlerinde sorun yoksa...yumurtlama takibine başlanacak...yine olmazsa ilaç tedavisi olacak yine olmazsa ilaç +iğne tedavisi olcak....ve bu aşamada hsg istenecek....
bu arada eşindende tahlil istenecek...
ve umarım fazla uzamadan hamiş kalacaksın hayırlısıyla...
daha sonraki aşamaları yazmıyım....umarım gerek kalmadan bebeğine kavşursun....:Saruboceq:

canim verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim.insallah hepimizin saglikli bebisleri olur kisa zamanda

arkadaşlar hiç korkmayın o kadar da korkulacak bir şey değil. biz kadın lar anne olmak adına nelere katlanıyoruz . bu hiç birşey. narkoz falan yok. sadece allttan karga ağzına benzer bir alet sokup orayı birazcık genişletip bir ilacla rahim içinin görüntülenmesini sağlıyorlar. asıl önemli olan sonucun iyi çıkması bence.bende çift rahim teşhisi kondu. sizin iyi olur inşallah.

arkadaşlar 12 aydır ikinci bebek için uğraşıyoruz olmadı dr.a gitmeye karar verdim dr ilk muayenede hemen kan tahlilleri ve rahim filmi istedi sizce rahim filmi için çok erken değilmi çok kararsızım

en başta istemesi çok akıllıca bence çünkü tüplerin kapalıysa ilaç tedavisinin hiç bir anlamı yokmuş bugün öyle dedi bana doktor, kapalıysa tek çözüm tüp bebek dedi

Arkadaşlar bende dün çektirdim hsg filmini. çok korkarak gitmiştim. ilk olarak rahmi açıp girdi doktor. sonra o ilaçı verince çok fazla ağrı hissetti. adet ağrısının kat be kat fazlası. ve dayanamadım , tansiyonum düştü ve işllemi beklettiler serum filan verdiler.spnra biraz iyi hissedince tekrar yapıldı .sanırım beni ağrı eşiğim düşük ve gene tansiyon indi ve zaten işlemde bitti. ama tavsiyem şu eğer ağrıya çok dayanıklı değilseniz baştan doktorunuza söyleyin .en azından sizi rahatlatacak bir iğne filan yapar.benim durumuma düşmessiniz.

Arkadaşlar bende dün çektirdim hsg filmini. çok korkarak gitmiştim. ilk olarak rahmi açıp girdi doktor. sonra o ilaçı verince çok fazla ağrı hissetti. adet ağrısının kat be kat fazlası. ve dayanamadım , tansiyonum düştü ve işllemi beklettiler serum filan verdiler.spnra biraz iyi hissedince tekrar yapıldı .sanırım beni ağrı eşiğim düşük ve gene tansiyon indi ve zaten işlemde bitti. ama tavsiyem şu eğer ağrıya çok dayanıklı değilseniz baştan doktorunuza söyleyin .en azından sizi rahatlatacak bir iğne filan yapar.benim durumuma düşmessiniz.

ahhh canım benim geçmiş olsun...benim de kabus gibi geçmişti..
neyseki atlattık.....hatta bazı arkadaşlar benim çok abarttığımı falan bile sölediler .. ben sadece yaşadığımı yazmıştım oysa....
neden abartalım ki ne yaşandıysa o....
tekrar geçmişler olsun.. umarım bir daha çekilmesine gerek kalmaz....a.s.

ya arkadaşlar ilk muayenizde hemen rahim filmi istedimi doktorunuz benimki istedi zaten çok korkuyorum önce bi tedavi uygulaması gerekmezmiydi cevaplarınızı bekliyorum

ya arkadaşlar ilk muayenizde hemen rahim filmi istedimi doktorunuz benimki istedi zaten çok korkuyorum önce bi tedavi uygulaması gerekmezmiydi cevaplarınızı bekliyorum

canım benim en iyisini yapmış doktorun ilaç almak iyi olmuyor bazen ilaçlar kiste tümöre neden olabiliyor ilk önce tüplere bak sonra yumurtlamana baktır eğer bir problem yoksa zaten hiç bir şeye gerek kalmaz hı bu arada eşinde görünsün inşallah bebişini en kısa zamanda kuçağına alırsın:CüvCüv:

kızlar eger agrı eşiğiniz benım gıbı dusukse anestezılı yaptırın ben oyle yaptırdım yaklasık yarım saat sonra uyandıgımda bıtmıstı cok rahattı zaten aradakı fıyat farkıda az cekılen acıya degmez

arkadaşlar 12 aydır ikinci bebek için uğraşıyoruz olmadı dr.a gitmeye karar verdim dr ilk muayenede hemen kan tahlilleri ve rahim filmi istedi sizce rahim filmi için çok erken değilmi çok kararsızım

merhaba arkadaşım.bencede rahim filminin istenmesi daha iyi bişey.zaten sana herhangi bi zararı yok.vücudunu yıpratan bişey değil.vede yüzde yüze yakın bi sonuç alıyosun.filme göre hareket edilmesi daha avantajlı senin için.ben düşük yaptım yani bebeğin kalbi durdu 10 haftalıkken.kürtaj oldum.benden rahim filmi çekilmem önerildi.belki bilirsin düşüklerde 3 düşüğe kadar doktorlar bişey yapmıyolar.3 ten sonra tahlilleri yapıyolar.mesela ben bu filmi çekilmeseydim rahimde perde olduğunu öğrenemeyecektim!!! bu perdede düşüklere neden oluyo ve hamileliğini sonlandırıyo bebeği yaşatmıyo.anlıyacağın ben bu filmi çekilmeseydim belki ben daha 1 veya 2 kez düşük yapıcaktım....zaten insanı üzen ve zamanını aylarını alan bi durum.boşuna belki bu acı olayları yaşıyacaktım.o yüzden rahim filmini çektir ve durumuna baktır.sağlıcakla kal..:smiley-cool:

X