Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

yazı çok güzel emegineize sağlık
bende cektircem dr.verdi rahim agzı filmi ama sakaryada nerde var bilmiyoırum bi araştırcam internetten neyse tekrar tşkler bilgilendirme için

yazı çok güzel emegineize sağlık
bende cektircem dr.verdi rahim agzı filmi ama sakaryada nerde var bilmiyoırum bi araştırcam internetten neyse tekrar tşkler bilgilendirme için

bişi diil tatlım... bu konu hep ürkütür kızları... aydınlatıcı olduysa ne mutlu bana.....a.s.

kızlar eger agrı eşiğiniz benım gıbı dusukse anestezılı yaptırın ben oyle yaptırdım yaklasık yarım saat sonra uyandıgımda bıtmıstı cok rahattı zaten aradakı fıyat farkıda az cekılen acıya degmez

Bende anestez ile yaptırdım kaydirigubbakcemile3
ama benı 15 dk sonra uyandırdılar :jeyyar:
Benim delü dr fiyat farkıda almadı 150ytl o kadar:roflol:

Bende anestez ile yaptırdım kaydirigubbakcemile3
ama benı 15 dk sonra uyandırdılar :jeyyar:
Benim delü dr fiyat farkıda almadı 150ytl o kadar:roflol:

süper süper....sengözlerimebaksanab
şimdi düşünüyorum da.. keşke benimde anestezi ile olsaydı....:çok üzgünüm:
ben bunu dr a sölediğimde .. bana karşı çıkmıştı..keşke başka dr gitseydim de şimdi hsg ile anılarım daha güzel olsaydı....yerimseniben

anestezi bende mi öle yaptırsam acaba iyiden iyiye düşünmeye başladım bu anestezi işine neyse bakalım umarım bir an önce biterde bende anlarım ne var ne yok

anestezi bende mi öle yaptırsam acaba iyiden iyiye düşünmeye başladım bu anestezi işine neyse bakalım umarım bir an önce biterde bende anlarım ne var ne yok

canım ağrı eşiğin nasıl acaba.. ağrıya dayanıklımısın.. bu bünyeden bünyeye değişiyor.. kimi kızlar hiç hissetmemişler bile.....ben kabus yaşadım.. ve bazı arkadaşlar bana çok abarttığımı söleyip kızları korkuttuğumu bile yazdılar.. ama öle değil inanki....sadece yaşadıklarımı yazdım...:1closedeyes:

canım ağrı eşiğin nasıl acaba.. ağrıya dayanıklımısın.. bu bünyeden bünyeye değişiyor.. kimi kızlar hiç hissetmemişler bile.....ben kabus yaşadım.. ve bazı arkadaşlar bana çok abarttığımı söleyip kızları korkuttuğumu bile yazdılar.. ama öle değil inanki....sadece yaşadıklarımı yazdım...:1closedeyes:

kesinlikle abartmıyosundur güzelim. bende p.tesi çektirdim(anestezi olmadan).gerçek bir kabustu.yaklaşık 1 saat dayanılmaz ağrılarım oldu. ağrı kesici yapmak zorunda kaldılar. masadan kalkamadım. ve istifra ettim, tansiyonum düştü. çektirecekler arkadaşlara kötü örnek oldum amaaaa:KK43:(

kesinlikle abartmıyosundur güzelim. bende p.tesi çektirdim(anestezi olmadan).gerçek bir kabustu.yaklaşık 1 saat dayanılmaz ağrılarım oldu. ağrı kesici yapmak zorunda kaldılar. masadan kalkamadım. ve istifra ettim, tansiyonum düştü. çektirecekler arkadaşlara kötü örnek oldum amaaaa:KK43:(

ayyyyy aynen tatlım.....delikafadulden
kabus gibiydi.....:1shok:
a.s. a.s.

valla aagrıya dayanabilirm ama bunun da bi ayarı var tabiki msela ne agrısı gibi diş agrısımı ne biliym adetliyken kasık agrısı var ya fna onun gib bişeymi biraz daha açık olsa şu agrının neye benzediği bende daha kolay karar veirirm ama sanırım anestezi olcm ya baksanıza herkes çok acayip anlatıyor agrıyı :KK70:

selam arkdaslar ben tekrar geri döndüm uzun süredir gelmiyordum 2 yıldır heray hüsran yasiyordum ama toparlandım c.tesi günü muayene ultrason iç ultrason yapıldı ve görüntüde bir sorun olmadıgını söledi doktorum.bu arada 7 yıldır gitmedigim erkek doktoruma gittim bayanlar tercihimdi ama saolsunlar sonuca gidemedik ilgide görmedim.bu sabah dr um kan ve simir aldı 23unda sonucu tlfl bildirecek önümüzdeki c.teside rahim filmi cekilecek zor oldugunu sizden ögrendim dr uma söledim istersen anestezi yaparız dedi.simdi bende tekrar heyecan basladidua edin ne olur banada....

selam arkdaslar ben tekrar geri döndüm uzun süredir gelmiyordum 2 yıldır heray hüsran yasiyordum ama toparlandım c.tesi günü muayene ultrason iç ultrason yapıldı ve görüntüde bir sorun olmadıgını söledi doktorum.bu arada 7 yıldır gitmedigim erkek doktoruma gittim bayanlar tercihimdi ama saolsunlar sonuca gidemedik ilgide görmedim.bu sabah dr um kan ve simir aldı 23unda sonucu tlfl bildirecek önümüzdeki c.teside rahim filmi cekilecek zor oldugunu sizden ögrendim dr uma söledim istersen anestezi yaparız dedi.simdi bende tekrar heyecan basladidua edin ne olur banada....

cnm ya çok geçmiş olsun allah teaz zamanda hayırlısını versin dualarım seninle bende rahim filmi çektircem inşallah ikimiz içinde hakkımızda hayıurlısı olur cnmkaydirigubbakcemile5

valla aagrıya dayanabilirm ama bunun da bi ayarı var tabiki msela ne agrısı gibi diş agrısımı ne biliym adetliyken kasık agrısı var ya fna onun gib bişeymi biraz daha açık olsa şu agrının neye benzediği bende daha kolay karar veirirm ama sanırım anestezi olcm ya baksanıza herkes çok acayip anlatıyor agrıyı :KK70:

canım;
şimdi önce rahimi bir aletle acıyor...sonra içine ilaç veriyorlar... acı veren ilaç .. kavurur gibi...nası tarif etsem.. çok fena bence....sonra filim çekiliyor işlem kısa ama o acı çok fena....delikafadulden
ama kızların kimisi adet sancısına benzetmiş bu acıyı... bence değil .....şöle ki benim tansiyonum düştü...ve bayıldım soğuk terler döktüm acıdan bayıldım anesteziden değil...
bu arada benim ağrı eşiğim çok düşükmüş...yani acıya dayanıksızmışım.. oysaki ben dr uma demiştim anestezili yapalım diye yok hayır dedi dr.. ne olacak ki dayanılır bişi...
ama öle değildi...kızlardan bazıları çok abattığımı bile sölediler.. inanki sadece yaşadığımı yazıyorum.. kimseyi ürkütüp korkutmak değil amacım.. eğer acıya dayanıksızsa arkadaşlar anesteziyi tercih etsinler diye.. benim yaşadığım kabusu yaşamasınlar diye....
bilmiyorum aydınlatabildimmi seni....sormak istediğin bişi varsa ben burdayım... birde hsg çekilecek cihaz yeni sistemse daha az acı duyuluyor diye duydum .. bunu yaşamadım çünkü benim hsg çekilen alet eski sistemmiş.. bunu bilmiyordum...keşke bilebilseydim önceden....belki böle olmazdı...hsg ile anılarım daha güzel olurdu...:çok üzgünüm:

cnm ya çok geçmiş olsun allah teaz zamanda hayırlısını versin dualarım seninle bende rahim filmi çektircem inşallah ikimiz içinde hakkımızda hayıurlısı olur cnmkaydirigubbakcemile5

amin canim inşallah.
sen ne zaman cektireceksin Allah yardım etsin bize,çok korkuyorum ben.
bu çekimden sonra kanallar açılıyormus çekimden hemen sonra hamile kalanları okudum burda umudum iyice artı bugun:bbo:

hoş geldin tatlım özlemişim seni..:1hug:
canım benim ... hayırlısı olsun dilerim bu dr uğur getirir sana....
hsg ewet kimileri için zor geçiyor bendede çok zor geçti.. bu ağrı eşiğine bağlıymış birde hsg çeklien cihazın yeni sisitem olmasıyla alakalıymış....benim hsg çekilen cihaz eski sistemmiş ve benim ağrı eşiğim çok düşük .. bu yüzden benim kabus gibi geçti.delikafadulden bilseydim bende anestezi yaptırırdım kesinlikle...
..iyi araştır...ve kendine güvenmiyorsan anestezi yaptır derim...
dualerım seninde yanında .. canım arkadaşım benim....
hayırlısı olsun inşallah....:Saruboceq:

amin canim inşallah.
sen ne zaman cektireceksin Allah yardım etsin bize,çok korkuyorum ben.
bu çekimden sonra kanallar açılıyormus çekimden hemen sonra hamile kalanları okudum burda umudum iyice artı bugun:bbo:

bu arada ; ben nisan ayında hsg çektirdim 22 nisandı...
ve ağustos ayında hamile kaldım...:CüvCüv:
benim tüplerim falan açık çıktı...ama yinede hsg nin bana yaradığını ısrarla düşünmekteyim.....
dileirm sendede öyle olur....:Saruboceq:

hoş geldin tatlım özlemişim seni..:1hug:
canım benim ... hayırlısı olsun dilerim bu dr uğur getirir sana....
hsg ewet kimileri için zor geçiyor bendede çok zor geçti.. bu ağrı eşiğine bağlıymış birde hsg çeklien cihazın yeni sisitem olmasıyla alakalıymış....benim hsg çekilen cihaz eski sistemmiş ve benim ağrı eşiğim çok düşük .. bu yüzden benim kabus gibi geçti.delikafadulden bilseydim bende anestezi yaptırırdım kesinlikle...
..iyi araştır...ve kendine güvenmiyorsan anestezi yaptır derim...
dualerım seninde yanında .. canım arkadaşım benim....
hayırlısı olsun inşallah....:Saruboceq:

hoşbuldum canım bende çok özledim sabahtan beri buralarda gezip duruyorum ben anesteziyle cektirecem canım,muayene olurken bile kasıyorum kendimi hiç dayanamam kendime güvenemiyorum açıkcası.
sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor bebişin nasıl cinsiyeti belli olmustur dogum ne zaman olacak rabbim büyük ne kadar umutsuzdun bak sabrın sonu selametmiş sen bana umutsun arkdaşım.
insallah kucagınada aldıgını duyayım canım:1hug:

hurremcim tşk ederim bilgilendirme için sanırım anestezi olcm ben yaa
bu arada sevilcim benimkinin günü belli değil randevu almam gerekmiş ama sanırım bu ay içinde giderim inşallah hayırlı bi şekilde anne oluruz cnm yaa

aa hürremcim sen hamişmisin yaa bak ben bilmiyordum çok sevindim cnm yaa kaç aylık oldu allah hayırlı bi şekilde kucağına anasip etsin yavrunu cnm yaa

hoşbuldum canım bende çok özledim sabahtan beri buralarda gezip duruyorum ben anesteziyle cektirecem canım,muayene olurken bile kasıyorum kendimi hiç dayanamam kendime güvenemiyorum açıkcası.
sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor bebişin nasıl cinsiyeti belli olmustur dogum ne zaman olacak rabbim büyük ne kadar umutsuzdun bak sabrın sonu selametmiş sen bana umutsun arkdaşım.
insallah kucagınada aldıgını duyayım canım:1hug:

canımsın benim .... :1hug:
iyi karar bence.....a.s
biz iyiyiz tatlım.. hamişlik iyi gidiyor....mide sorunu dışında....
ewet bebeğimin cinsiyeti belli oldu kızımız olcak.. dr un son kararı ...bir erkek dedi bir kız dedi tekrar yok erkek dedi .. en son ewet ewet bu bir kız dedi.. ayy bizde en sonunda bebeğimizin adını DENİZ koyduk....nisan sonu doğacağından adı.. DENİZ NİSAN olacak hayırlısıyla....
darısı başına can arkadaşım ....:Saruboceq:

X