Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

deneyimli arkadaşlarım bişey sormak istiyorum rahim yapışıklığı bu film yöntemiylemi anlaşılıyo????

rahimdeki bir problem tabiki çıkıyor zaten ki bir sorun var ise rahime operasyon yapılıyor.Bende HSG den sonra rahimde yapı bozukluğu çıktı fakat perde çift rahim vs ne olduğu bir operasyon ile anlaşılacak ve gerekli işlem yapılacak.

rahimdeki bir problem tabiki çıkıyor zaten ki bir sorun var ise rahime operasyon yapılıyor.Bende HSG den sonra rahimde yapı bozukluğu çıktı fakat perde çift rahim vs ne olduğu bir operasyon ile anlaşılacak ve gerekli işlem yapılacak.

bekarlıkta anlaşılabilcek bi durum değil yani dimi :26:

Arkadaşlar hsg çektirdim sonucumu yorumlayabilirmisiniz?sağ tubal minimal geçiş,kavite doğal yazıyor.

Arkadaşlar hsg çektirdim sonucumu yorumlayabilirmisiniz?sağ tubal minimal geçiş,kavite doğal yazıyor.

henüz doktora göstermediniz sanırım. Ama bence bizim yorumlamamız yanlış olur sonuçta bilmediğimiz terimler ben şimdi kendiminkine göre yorumlarım çok yanlış olur kafa karıştırmamakta fayda var.Doktorunuza danışın bence derim.

Arkadaşlar,
Ben bekarım malum.
Bir akrabam için araştırıyorum.
İSTANBUL'da nerede çektirsin rahim filmini?
Doktor önemli değil çünkü kendisinin doktoru var, devlet hastanesine gidiyor.
Rahim filmi çekilecek iyi ve de uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. :87:

Selamlar kızlar bende cuma günü fındıkzade de radyomarda çektirecem bu filmi..dijital ortamda ve ağrısız olacağını söyledi doktorum,yinde inanılmaz bir stres var..ücretide 400tl..bana çok geldi ama çektirmek zorundayım..

Bende sordum birkaç yere 70 TL te çeken yerde var 1000 TL yer cekende ne kadar farklı fiyatlar

Arkadaşlar,
Ben bekarım malum.
Bir akrabam için araştırıyorum.
İSTANBUL'da nerede çektirsin rahim filmini?
Doktor önemli değil çünkü kendisinin doktoru var, devlet hastanesine gidiyor.
Rahim filmi çekilecek iyi ve de uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. :87:

canım ben ankaradayım ama istanbuldaki arkadaşlar fındıkzade radyomarı tavsiye ediyorlar

ben tüp bebek için gittim doktora benden rahim filmi istemedi gerek yokmuş aşılamayı da önermedi neymiş aşılama olursam çoğul gebelik olurmuş yani çok 5-6-7 ne olursa artık çünkü herkeste 5-6 yumurta olurken bende 16-17 yumurta varmış yazık edersin kendine aşılamayı boşver tüp bebek yaptır dedi dr beni kandırıyomu noluyo anlamadım ben varmı yaşayan bunu yada duyan :18:

Canım aşılamada böyle bir ihtimal evet var ama tüp bebekte de aynı ihtimal söz konusu...yani nasip meselesi bu...Doktorlar sırf para için bile insanın kararını etkiliyorlar. ben de sürekli gittiğim bir hastanede hsg çektireyim dedim hsg yok dedi. doktor istersen devlette çektir istersen şu hastane var bizimle anlaşmalı orda çektir dedi. tavsiye ettiği bana uzak olunca başka bir hastanede çektireceğimi söyleyince doktor bi anda değiştirdi tavırlarını. normalde güleryüzlü ilgili olan doktor bi anda parayı kaptırmanın verdiği üzüntüyle yüzüme bakıp da ilgilenmedi. sorularıma mırın kırın etti. tabi ben de bu nedenle hastane değiştireceğim. bazen hasta=para gibi görüyorlar. hemen aşılama yapalım, tüp bebek yapalım diyorlar. Rabbim böyle doktorlardan korusun ve hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Canım aşılamada böyle bir ihtimal evet var ama tüp bebekte de aynı ihtimal söz konusu...yani nasip meselesi bu...Doktorlar sırf para için bile insanın kararını etkiliyorlar. ben de sürekli gittiğim bir hastanede hsg çektireyim dedim hsg yok dedi. doktor istersen devlette çektir istersen şu hastane var bizimle anlaşmalı orda çektir dedi. tavsiye ettiği bana uzak olunca başka bir hastanede çektireceğimi söyleyince doktor bi anda değiştirdi tavırlarını. normalde güleryüzlü ilgili olan doktor bi anda parayı kaptırmanın verdiği üzüntüyle yüzüme bakıp da ilgilenmedi. sorularıma mırın kırın etti. tabi ben de bu nedenle hastane değiştireceğim. bazen hasta=para gibi görüyorlar. hemen aşılama yapalım, tüp bebek yapalım diyorlar. Rabbim böyle doktorlardan korusun ve hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

amin canım inşallah çok zormuş valla benim görüştüğüm belki 7.doktor oldu bu en sonuncusu aşılama dedi açıp açıp yatıyorum önlerine töbe töbe kadınlık rezillikmiş valla şimdi ki doktor da aşılama yapıcakmış ama o da hsg istemedi ama bu fakülte doktoru ayrıca para vermiycem yani onun için güvendim bu adama bakalım nolucak

mrb arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz?
benim adetim 6 ocakta başladı ama hafif kahvengi leke gibi geldi taki ayın 11 ine kadar sonra kırmızıya dönüştü şimdi ben ayın 6 sını mı baz alıcam yoksa 11 ini çünkü bu ay rahim filmi çektireceğim ilk kez olacağı için tedirginim:18:

Rahim filminden cok korkuyordum ama korkum gitti cunku radyotom da agrisiz cektirdim ertelemeyim bence radyotomda agrisiz ve son teknolojiyle cekim yapildi findikzade

X