Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

ben yurtdışındayım doktorum bana adetin 9. ve 12.günleri çekilir dedi kafam karıştı ya sizler kaçıncı günlerde çektirdiniz arkadaşlar?

canım adetin geciktiyse ve normalde gecikmiyorsa hamile olma olasılıgın yüksek hsg sonrası rahim yerinden oynadıgı icin ve verdikleri ilaç kanalları iyice temizledigi için hamile olabilirsin inş
ahh canım ağzından bal damlıyo inan ki...
gecikmem olmuyo düzenli olarak 28 bazen 29 günde bir oluyorum.ama kasıklarımda zaman zaman ağrı oldu ama gelio içimi buruyo kasıyo sonra yok oluyo.kısmet allah isteyen herkese nasip eder inşallah:Saruboceq:

hanımlar bende 6 gün önce Medical Park Göztepe'de çektirdim, anestezili, makinaları dijital ve çok iyi anestezisiz çekelim dediler ama benim acı eşiğim çok düşük diye riske atmak istemedim. zaten işlem sırasında baygındım ama uyanınca hiçbir ağrı hissetmedim en korktuğum şey çok büyük bi ağrıyla uyanmaktı öyle sanmıştım ama ne ağrım nede kanamam olmadı zaten uyanınca başka yatağa aldılar beni kalktığım yatağa bi baktım kanama olmuş mu diye sadece azıcık boyalı sıvı vardı kan bile yoktu, uyandığımda hiçbir işlem görmemiş gibiydim hatta direkt gidip alışveriş yaptım eve geldim yemek yaptım okadar olumsuz şeyler okumuştum ki bunu hiç beklemiyordum herkese tavsiye ediyorum medical park'ı hem ilgililer hemde makinaları çok süper anestezistte çok iyi tam 63saniye baygın kaldım işlem bittiği an uyandım hiçbir ağrı hissetmeden

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım bu siteyi beğenerek takip ediyorum..benim adet günüm 20 gün gecikti normalde adetlerim düzenlidir hiç böyle olmamıştım hamile olabilirim ihtimaliyle kan test yaptırdım iki defa ama sonuç negatif çıktı doktora gittiğimde hem vajinal muayaene yaptı hemde renkli doppler çekilmemi istedi bu cuma çekilicem ama çok korkuyorum daha önce bu filmi çektiren varmı..ne olur cevappp...

canım ben bugun radyotom fındıkzadeye gıdıyorum.gelınce sana burdan yazrım.ama agrsız dıyorlar oyuzden orayı tercıh ettım.hayrlısı.ama sonuc nasıl cıkacak dıye de cok korkuyrum

kızlar radyotomu sıddetle tavsıye ederım hıc acıtmıyor.bence gıtmek ısteyenler gıtsın.tuplerımde acık cıktı cok sevındım yaa.ılıskıde banyoda hemen serbest.

merhaba kızlar,bende rahim filmini 2 kere çektirdim(anestezi olmadan)
ilkini özel bir hastanedeydi kötü geçmişti
sanki canımı alıp tekrar bana verdiler akannehir
hastane çığlıklarımla doldu taştı
ama ben acıyı sadece speklumu yerleştiriken hissettim
biraz benim kasmamla birazda hemşirenin beceriksizliğiyle
ömrüm boyunca unutamayacağım bir anım var malesef :2:

2.sini bugün çektirdim devlet hastanesinde
ilkinin verdiği stersle yedim bitirdim kendimi eyvahedigeldismile
neyse çekildim ama hiç ilki gibi olmadı
acı tabiki oluyor ama dayanılmayacak gibi değil
yanma hissi gibi bir ağrı ve ialç verilirken de ince sancı şeklinde idi

ilki özelde olan da anestezi istemiştim dr ikne etti beni gerek yok dedi ama
canavar hemşireyi düşünemedi sanırsam sempatiksalakcinni artı bir sürü para ödemiştim
2. devlette gayet ilgili seviyeli ve temizdi üstelik çokta canımı acıtmadılar ve 1 kuruş bile ödemedim ohaoldumsmile

kızlr bu rahim filmi kaç ay bebek olmazsa çekiliyorr
benim 9 aydır olmuyor yumurtlamamda sorun ypok progesteron çok iii çıktı 26 çıktı
yumurtam çatlıyor sorunsuz ,
ama bebebk olmadı dahaa
korkuyorum
doktorum rahim filmi için erken dedi
biraz klomen kullananlaım dedi ama beklemeye tahamülüm yok sizcee ????

sevdalınka bız 3 defa denedık olmayınca ben cektrmek ıstedım.dr. a kalsa bekleyın der durur.ya bısı varsa bosa beklemıs olmazmıyım dıye dusunup kendım gıttım cektrdım.gercı gıttıgım yerde dr.un kım bır kagıt verdımı dıyorlar ama bende dr. um şu ama ben burayı kendım buldum.cektrmek ıstedım dedım.nasıl olsa ozel ıstedıgın zaman cektrebılıyorsun

ayrıca kolmenle rahımn alakası ne ki.klomen yumurtalar ıcın bu tupler acık mı dıye.ben pipirikliyim.sureklı acaba tuplerımde mı bısı var dıye dusunmektense gıttım cektrdm.zaten ben tetkıklerı ıstedıgım zaman 3 onemlı test var dedı.bırı hormon testı .hormonlar ıyı cıktı.2. sı sperm testı ve 3. sürahım fılmı dedı.eslerın ıkısıde kendı testlerını yaptrsa daha ıyı bence.cunku 28 yasındayım .30 a az kaldı.beklemek ıstemedım.esımde varıkosel cıktı.ıyıkıde gıtmısız testlerı yaptrmısız

HAKLISIN hazalcım BEN DE hemen çektireyim
zaman kaybetmeyeyim adetim bitsin hemen gideceğim.
ama ağrı eşiğim çok düşük ben acıyorsa bayılırım :KK43:(((

bu zamana kadar neden zaman kaybettim ki :KK43:((((
offfffffff offfffffffffff
bu ay olmasını çok istiyordumm
öğretmen olduğum için şubat doğumlu olacaktı
ocakta tatil dinlen şubatta doğum öncesi izini al
mart nisan mayıs haziran 3 aylık izin ve rapor dönem kapanıyuordu :KK43:(

arkadaşlar, bende cumartesi günü radyomar fındıkzadede rahim filmi çektirdim. çektirecek olanlar mutlaka orda çektirin. çok ilgili bir doktoru var ve film çekilirken hiç birşey hissetmiyorsunuz. film çektirmek için tam 3 ay bekledim korkudan ama boşuna beklemişim.

slm...benimde bir sorum olacak...kafam çok karışık...adetim normalde 7 günde bitiyor...bugün 9.gün ve hala bitmedi...ve doktorum adetin bitince gel film çekelim demişti...10çgünü geçirme demişti...şimde sizce yarın gitsem film çekilirmi yoksa çekmeden geri mi gönderir doktor beni...ne yapmalıyım bu durmda fikrinize ihtiyacım var....

bende bugün tomamar da çektirdim anestezi ile sadece iğne vurulduğunu hatırlıyorum Allaha şükür çok iyi çıktı çok korkuyordum anestezi ile olmasına rağmen ama boşuna korkmuşum bursada çektircekler için tomamarı öneririm fiyat anestezisiz 250 anestezi ile 400 biraz uyku yapıyor o kadar

slm...benimde bir sorum olacak...kafam çok karışık...adetim normalde 7 günde bitiyor...bugün 9.gün ve hala bitmedi...ve doktorum adetin bitince gel film çekelim demişti...10çgünü geçirme demişti...şimde sizce yarın gitsem film çekilirmi yoksa çekmeden geri mi gönderir doktor beni...ne yapmalıyım bu durmda fikrinize ihtiyacım var....

rahim filmi için adetin tamamen kesilmesi gerek yoksa dogru sonuc vermiyor

X