Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

rahim filmi için adetin tamamen kesilmesi gerek yoksa dogru sonuc vermiyor
valla kızlar bugün gittim çektirdim ben bu filmi...aman allahım neydi o yaaa...çok canım yandı ayrıca çok kanamam oldu....çok şükür tıkalı olan bir yer yok...herşey normalmiş...doktora adetimim uzadığını söyledim...muayene etti ve çekebileceğini söyledi ve çektiiii...ben hayatımda böyle bir acı yaşamamıştım...öldüm öldüm dirildim doğrusu

fiyatı ne kadar arkadaşlar bu filmin
izmir salihli uşak
ankara da olur çeken yer var mı bildiniiz???allah rızası için yardım edin konu açtım yardım eden olmadı :KK43:

merhaba arkadaslar bende 2 yıllık ınfertılıte hastasıyım bana gecen yıl hsg yaptılar ama keske yapsalardı daha ıyı olurdu 2 defa masada bayılmıısm hayatımın en berbat gunuydu keske anestezı ıle yaptırsaydım eger durumunuz varsa lutfen anestezı ıle yaptırın bu arada ben de sağlıkcıyım ama bole ısler sağlık malık dınlemıyo

merhaba arkadaslar bende 2 yıllık ınfertılıte hastasıyım bana gecen yıl hsg yaptılar ama keske yapsalardı daha ıyı olurdu 2 defa masada bayılmıısm hayatımın en berbat gunuydu keske anestezı ıle yaptırsaydım eger durumunuz varsa lutfen anestezı ıle yaptırın bu arada ben de sağlıkcıyım ama bole ısler sağlık malık dınlemıyo
arkadaşlar ben bu filmi dün çektirdimmm...çok sancılı ve kanamalı bir işlem oldu...kanama sizde de oldu mu...olduysa kaç gün sürdü...benimki hala devam ediyorda...korktum doğrusu

kızlar bende geçen ay çektirdim sadece 5dk sürdü hiç ağrımda olmadı kanamamda..masaya uzanmamla kalkmam bir oldu doktorum tamam bu kadar işlem dedi.Yani yaptırdığınız hastanenin ve kullanılan aletlerinde çok etkisi var

Merhabalar rahim filmi çekildikten sonra kaç gün sonra ilişkie girioruz ve bi zararı olur mu? bebek yapmak isteyenler çekildikleri ay bir kaç gün sonra ilişki yaşayıp gebe kalırsa bi sorun oluo mu?
bebek açısından bi zararı falan..

Merhabalar rahim filmi çekildikten sonra kaç gün sonra ilişkie girioruz ve bi zararı olur mu? bebek yapmak isteyenler çekildikleri ay bir kaç gün sonra ilişki yaşayıp gebe kalırsa bi sorun oluo mu?
bebek açısından bi zararı falan..

10 gün ilişki yasak ve o ay korunacaksın bebek olursa sorun olabilir asırı radyasyon aldıgımız icin

RAHIM FILMI CEKTIRECEK OLAN ARKADASLAR HIC KORKMAYIN benınde doktorum rahım fılmı ısteyınce ne oldugunu bıle nasıl cekıldıgını bıle bılmıyordum burda sızlerden ögrendım.bende cok korkuyodum uykularım bıle kacmıştı kılo bıle verdım korkudan ama gercekten cektırınce korkulacak bırseyın olmadıgını anladım sadece 5dakıka bır agrı cekıyosun adet agrısı gıbı ılac verılırken oluyor oda baska bır agrı hıssetmıyosun kadın dogumcu ıgneyle sıvıyı verıyor ıcıne radyolojı uzmanı fılmı cekiyor bırde ben fılmı 2kez cektırdın aynı anda ılk cektıklerınde makinanın dugmesını acmadılar fılım cıkmadı bırdaha cektıler yanı ıkı kez aynı anda ılaclı sıvıyı verdıler cok korkmayın rahat olun fıyatını sormus bazı arkadaslar ben ozelde cektırdım ama sıgortayla anlasması vardı ılacı sıgorta karsıladıgı ıcın sadece 137tl verdım.bende 2 doktor var sukurler olsunkı tüplerım acık cıktı 2doktorumda bu ay hamıle kalmamın cok yuksek oldugunu soyledıler sadece 4gun ılıskı vermedı doktorlar korunma yok arkadaslar rahım fılmınden sonra hamıle kalma sansı cok yuksekmıs sadece 2gun cok az damla leke tarzında kan gelıyor oda ılaclı ıgneden kaynaklanılıyor kormayın fılmı cektırın kafanızdakı soru ısaretlerı kalksın.sormak ısredıgınız bırsey olursa sorun sevgıyle kalın.

arkadaslar soylemeyı unuttum rahım fılmınden sonra 1.5ay adet olmazsın dedı doktorum kendını hamıle hıssetme dedı uyardı beni.yanı arkadaslar rahım fılmınden sonra 1,5 ay adet olmuyoruz.bazı arkadaslar sormusta yazma ıhtıyacı duydum.

arkadaslar soylemeyı unuttum rahım fılmınden sonra 1.5ay adet olmazsın dedı doktorum kendını hamıle hıssetme dedı uyardı beni.yanı arkadaslar rahım fılmınden sonra 1,5 ay adet olmuyoruz.bazı arkadaslar sormusta yazma ıhtıyacı duydum.

bu herkes için mi geçerli? ben de çektiricem bi kereye mahsus mu geciktirir?

adetimi geciktiriyor? neden geciktirsin ki? ben de çektirdim çevremde çektirenler de olmuş. ne benimki gecikti ne onların bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

arkadaslar benım doktorlarım bana 1,5ay adet olmazsın dedıler.belkı bunyeden bunyeye degısıyor.herkesın aynı olmaya bılır.

selam bayanlar.benden de en son tanı olarak 2 doktora gittim ikiside en son rahim filmi istediler gerçektten korktuğum için çekilmedim 3- 4 ay oldu yani hala çekilmedim.bide utanıyorum.

selam bayanlar.benden de en son tanı olarak 2 doktora gittim ikiside en son rahim filmi istediler gerçektten korktuğum için çekilmedim 3- 4 ay oldu yani hala çekilmedim.bide utanıyorum.

güselim hiç korkma yaaaa utankmak ne demek olurmu öyle şey saglık bu utanması mı olurmus düsünme öyle lütfen git cektir korkma biraz agrı oluyo ama hiç korkulacak kadar diil ama cektirdigin yer önemli işinin ehli biri olsun kimisi beceremiormus gecmişi okursan görürsün öyle seyler de var yani

adet gelıyor yaa gelmeme gıbı bısı olmadı ama benım bugun .9. gunum ve normalde 6. gunde bıten reglım 7. gunden berı gunde 1 yada 2 dega kahverengı lekelenme seklınde gelıyor cok cok az.fılmden olabılır dıye dusunuyorum cunku bu yasıma kadar hıc boyle bısı olmamıstı 5. engec 6. gunumde tamamen bıterdı

arkadaşlar ben de cuma günü çektirdim ve ben de çook korkuyordum. etraftan kötü duyunca anestezi de istemiştim. sonra anestezi doktoru çok yoğun olduğu için ben de hemen oracıkta olmasa da olur dedim. ağrı hissediliyor ama 1 dk bile değil. adet ağrısını bilirsinz onun en şiddetli geldiği an gibi. yani bu ağrıyı önceden de hissetmişsinizdir.
bana dr. bu ay korun falan demedi. bazı arkadaşlar öyle yazmış. gerek var mı ki?? internette de filmden sonraki ay gebe kalmada artış olduğu yazıyor. tüplerde yapışıklık varsa açıldığı içinmiş...

X