rahim filmi çektirenler var mı?

evet canim burda doktorlar nasil bilmiyorum ben Turk deyilimde birazda onun icin korku var galiba

bir senedir evliyim doktora gidiyoruz hic bir sey yok diyorlar ama nasil yok 1 yil oldu..bir tek rahim filmi cekdirmedim onuda yarin cekdiricem yani buyuk ihtimal tuplerim kapali :KK43:

bende 3,5 yıllık evlıyım hıc bır sorun yok hsg laporoskopı fılan hepsı oldu 1 kes de asılama oldu fakat sorun olmadıgı halde olmuyor rabbım ol demeyınce olmuyor hersey zamanını beklıyor yanı kalbını ferah tutu herseyde bır hayırvardır ınsallah

bende 3,5 yıllık evlıyım hıc bır sorun yok hsg laporoskopı fılan hepsı oldu 1 kes de asılama oldu fakat sorun olmadıgı halde olmuyor rabbım ol demeyınce olmuyor hersey zamanını beklıyor yanı kalbını ferah tutu herseyde bır hayırvardır ınsallah
evet canim oyle Allah ne zaman nasip ederse

yaaa cok iyi canim ben Piano oyretmeniyim :) tedavi oluyormusun?

1 yıldır hep doktorlardayız, oluyorum. umarm hersey ıyı olur senın ıcın de.Canını sıkma, yaptır gıtsın de kurtul bı an once. Ruyalarıma gırıyordu, bıttı ama mayısta bır daha var:KK14:

1 yıldır hep doktorlardayız, oluyorum. umarm hersey ıyı olur senın ıcın de.Canını sıkma, yaptır gıtsın de kurtul bı an once. Ruyalarıma gırıyordu, bıttı ama mayısta bır daha var:KK14:

Sag ol canim senin icinde..insallah o zamana kadar olur gitmen gerekmez Allahin takdiri...

Kızlar adetliyken mi gittiniz rahim filmine bende bu ayın 27 gibi gideceğim de korkuyorum bana anestezi ile çekecekler 3,5 yıllık evliyiz bebeğimiz yok bakalım Allah hakkımıza hayırlısını nasip etsin :)

Kızlar adetliyken mi gittiniz rahim filmine bende bu ayın 27 gibi gideceğim de korkuyorum bana anestezi ile çekecekler 3,5 yıllık evliyiz bebeğimiz yok bakalım Allah hakkımıza hayırlısını nasip etsin :)

Canim ben doktora sordum o adet bittiyinde gel dedi adetli olmuyor

Ya benden hem HSG hemde ultrason istediler ultrasonu adetin 2-3 günü hormon testiyle birlikte istedi doktorum ben hormon testini adetten önce yaptırsam bişey olur mu acaba ? doktoruma da soramadım

canım hıc hamıle kalmadınmı bırde yenımı dusundunkı rahım fılmını yenıcektırıyorsun 3,5 yıluzun zaman cunkuu

Canım bebek düşünmedik hiç kontrol amaçlı gitmiştim sorun yok demişlerdi bende bir daha gitmeye gerek duymadım yani hiç gebelik yaşamadım

regl bıttıkten sonra gıdılıyor, benı doktorum adetın8. ve 12.günlerı arasında cagırdı. ben anestezı bıle olmadım cekıldı, korkma. buyuk bır acı yok zaten anestezıyle hıc bırsey hıssetmezsın
kac yasindasin??sora bilirmiyim?

28 yasındayım canım.

Merhaba,

Ben de rahim filmi çektirmek zorunda kalmıştım. Önce SSK diye Zeynep Kamil'e gittim ama innaılmaz canım yandı ve doktorlar cok ilgisizdi. Sonucta zaten net cıkmadı biğr daha istediler.
Sonra doktorumu degiştirdim.İstanbuk Tüp bebek Merkezine gittim. Doktorum Aret KAmar bana Radyomar'ı önerdi. Gitiim hiç bir sey hissetmeden rahim filmimi çektirdim.Agrısız,acısız,sancısız.
Sana da orayı tavsiye ederim.
Reglin bitince gidiyorsun.

kızlar dün bende rahim filmi çektirdi özel bi hastanede 3 dakkadan bile kısa süren bir işlem biraz acı hissediyosunuz sadece ilaç verildinde kasıklarınızda bi basınç hissi oluyo ama inanın dayanılmıcak gibi bi ağrı değil çok şükür sonucumuda aldım 2 tüpümde açık doktor süper dedi

28 yasındayım canım.[/QUOTE]

cok iyi canım ben rahim filmi cekdirdim soylediyin gibi kolay degilmis sonunda oyle bir acitdi anlatamam,ilac vermislerdi ama hic bir yarari olmadi ilacin 1 film cekildi baktilar 2 ciyide cekicez dediler bakdim 1 ci filmde ilac sanki iyi gitmemis 2 cide iyi doktor acik dedi bide zaten bagli olmus olsa bile bu yaptigimiz filmle acilmisdir dedi doktor acik konusmadi ama neise..hic bir sey yokmus

kızlar dün bende rahim filmi çektirdi özel bi hastanede 3 dakkadan bile kısa süren bir işlem biraz acı hissediyosunuz sadece ilaç verildinde kasıklarınızda bi basınç hissi oluyo ama inanın dayanılmıcak gibi bi ağrı değil çok şükür sonucumuda aldım 2 tüpümde açık doktor süper dedi

gecmis olsun canim film bitanemi cektiler ??

X