Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Merhaba nasil gidiyor durumlar
Ben de tuhaf şeyler oluyo. Hsg den bi sonra ki gün akşam sağ kasıkta ki lenf bezim şişti. Tıkalı tüpüm sağdaydı onunla mı ilgili mi diye düşünüp dr u aradım. Hsg ile ilgili olmuyomuş kolonoskopi olmuştum bide ben 3 gün sonra hsg cekildim vücut yorgun düşmüş olabilir takip et olmazsa genel cerrah bi görsün dedi. Hsg cekildiğim günüün gecesi ile ertesi günü ilişki oldu. Toplam 3 kere. Çatlama yarını gösteriyo duruma bakıcaz senin nasıl gidiyo durumlar

Ben de tuhaf şeyler oluyo. Hsg den bi sonra ki gün akşam sağ kasıkta ki lenf bezim şişti. Tıkalı tüpüm sağdaydı onunla mı ilgili mi diye düşünüp dr u aradım. Hsg ile ilgili olmuyomuş kolonoskopi olmuştum bide ben 3 gün sonra hsg cekildim vücut yorgun düşmüş olabilir takip et olmazsa genel cerrah bi görsün dedi. Hsg cekildiğim günüün gecesi ile ertesi günü ilişki oldu. Toplam 3 kere. Çatlama yarını gösteriyo duruma bakıcaz senin nasıl gidiyo durumlar
Ben yumurtlama haftadi bekliyorum suan

Aranızda polip olup hamile kalan varmı kızlar benimde hsg de çıktı ama doktor çok üstünde durmadı uc ay içinde olmazsan gebelik gelirsin bakarız bir dedi olmazsa alır herhalde
Benim kalp durması sonucu kürtajdan sonra polip oluşmuştu 3 cm ben bu süreçte soğan suyu sabah akşam içim adetin 3. Günü polip vajinamdan çıkıp pedime düşmüştü öylelikle kurtulmuştum çok şaşırmıştı doktorum

Benim kalp durması sonucu kürtajdan sonra polip oluşmuştu 3 cm ben bu süreçte soğan suyu sabah akşam içim adetin 3. Günü polip vajinamdan çıkıp pedime düşmüştü öylelikle kurtulmuştum çok şaşırmıştı doktorum
Ciddi misiniz ilk defa böyle birşey duydum nasıl düştü nasıl biseydi anladiniz

Benim yumurtlamam pazartesi gunu olmasi lazimdi, dun yakı yapistirdim ben bugun yumurtlama gordum
Benim tam kemik yere yapıştırmış annem tutmadı yakı ertesi gün söküldü bayram telaşıydı memlekete gittik derken bidaha takmaya fırsatım olmadı. Kayonvalidem rahatsız baya görümcemlere yardım ettim ağır kaldırdım belim de cok ağrıyo p. Tesi bidaha alıp yapıştırtcam

Benim tam kemik yere yapıştırmış annem tutmadı yakı ertesi gün söküldü bayram telaşıydı memlekete gittik derken bidaha takmaya fırsatım olmadı. Kayonvalidem rahatsız baya görümcemlere yardım ettim ağır kaldırdım belim de cok ağrıyo p. Tesi bidaha alıp yapıştırtcam
Benim pazartesi yumurtlama olmasi lazimdi yaki yaptim dün.
Sabah pik gördüm yumurtayi gelistiriyor bu yakı sanırım. Dun degerlendirmistik bu onumuzdeki birkac gunde ayni sekilde devam edecegiz sonra beklicem ayni zamanda arı sütü omega ve folik asitede devam ediyorum

Benim pazartesi yumurtlama olmasi lazimdi yaki yaptim dün.
Sabah pik gördüm yumurtayi gelistiriyor bu yakı sanırım. Dun degerlendirmistik bu onumuzdeki birkac gunde ayni sekilde devam edecegiz sonra beklicem ayni zamanda arı sütü omega ve folik asitede devam ediyorum
Omega3 magnezyum sitrat d vitamini folik asit dahil bende alıyorum adetinde geciktirebiliyomuş bu rahim filmi bu ay düzenli ilişki olmadı benim ondan umudum yok öbür aya nasip kısmet

Ben 2 Martta hsg çektirdim. 26 Martta hamile olduğumu öğrendim. Reglim 7 gün gecikmişti ve çok net pozitifi gördüm. Şuan 7 haftalığız. Allah isteyen herkese nasip etsin. 🙏🏻

Ciddi misiniz ilk defa böyle birşey duydum nasıl düştü nasıl biseydi anladiniz
Fotoda var hatta düştükten sonra ben parçayı doktora götürdüğümde söyledi ve ultrasonda baktığında gözükmüyodu artık sabah aç karnına 1 soğan yıkanmış kabuklarıyla 1 buçuk su bardağında 5 dk kaynatıp içtim bide gece yatmadan önce kullandım ve kökünden düşmüştü düzenli yaptım şaşırmıştı doktorum şükür gitti öylelikle sonra bıraktım içmeyi ama düşmeden önce sökülceğinden heralde inanılmaz çok ağrılarım olmuştu ben adetken başlamıştım içmeye rahmi cidden temizliyomuş bana iyi geldi

Kızlar merhaba , geçen sene temmuz ayında çatlatma iğneyle hamile kalmıştım. Kalp atışı alınamayınca kürtaj oldum . Temmuzdan itibaren çatlatma iğnesi deniyoruz olmadı. Çarşamba hsg çekilecek. Bu şekilde olup hamile kalan oldu mu acaba

Sonuçumdan anlayan birileri var mı doktorum sorun yok merak etme eğer tıkanıklık da olsaydı ozaman ameliyat olmak zorunda kalırdın ama bu durumda sorun yok dedi ama içim bi rahat etmedi

Eklentiler

• IMG_5973.jpeg
    IMG_5973.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 11
Sonuçumdan anlayan birileri var mı doktorum sorun yok merak etme eğer tıkanıklık da olsaydı ozaman ameliyat olmak zorunda kalırdın ama bu durumda sorun yok dedi ama içim bi rahat etmedi
Bir sorun yok merak etmeyin iki tuptende sivi gecisi olmus hsg sonrasi gebelik sansi yuksek. Bol şanslar

Kızlar merhaba , geçen sene temmuz ayında çatlatma iğneyle hamile kalmıştım. Kalp atışı alınamayınca kürtaj oldum . Temmuzdan itibaren çatlatma iğnesi deniyoruz olmadı. Çarşamba hsg çekilecek. Bu şekilde olup hamile kalan oldu mu acaba
Hsg somrasi gebe kalanlar var kalamayanda var. Ben kalamadim

X