Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Tabiki çok haklısın ben doğal yolla hamile kalmayı aklımdan tamamen çıkarmıştım ama olunca oluyor işte çok düşük bi ihtimal ama yine de ihtimal var güveneceğin bi doktora git mutlaka doktor çok önemli
Acikcasi doktorumda icime cok sinmedi. Cunku tek tup kapali ve sivi birikimi varmis ama sivi birikiminin tuo bebegi engelleyebilecegini soylemedi. Baska doktorlardan bunu duydum ameliyatla kapali tupun alinmasi ya da kapatilmasi gerektigini kafam karisik doktor hakkindada

Acikcasi doktorumda icime cok sinmedi. Cunku tek tup kapali ve sivi birikimi varmis ama sivi birikiminin tuo bebegi engelleyebilecegini soylemedi. Baska doktorlardan bunu duydum ameliyatla kapali tupun alinmasi ya da kapatilmasi gerektigini kafam karisik doktor hakkindada
Mutlaka başka doktora da çık o zman sonra bi tercih yaparsın

Kızlar bu kadar silik test çıkıp hamile olduğunu öğrenen var mı ? 🥹
Adetime 3 gün var bugün de olmazsam 2 gün var
7 şubatta aşılama oldum
Cuma kan verdiğim de beta 0 dı pazartesiden itibaren böyle silik çıkıyor
Sizce hamilelik varmıdır ?

Eklentiler

• IMG_1381.jpeg
    IMG_1381.jpeg
    158,8 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_1380.jpeg
    IMG_1380.jpeg
    191,6 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1376.jpeg
    IMG_1376.jpeg
    180,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1375.jpeg
    IMG_1375.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 30
Mutlaka başka doktora da çık o zman sonra bi tercih yaparsın
Evet doktor arastiriyorum ankarada. Her yer ticarete dönmüş. Aradigimda hemen tup bebek kampanyalarindan bahsediyorlar, kendimi kotu hissediyorum boyle olunca da. icim isınmıyor merkeze sonra. Önce sagliksal olarak yaklasan yok malesef suana kadar denk gelmedim.

7 şubatta aşılama oldum
Gecen ay benim testimde aynisı çıkti ikinci defa yaptim onda cikmadi sonra kan verdim hcg 0 cikti. testle alakali olabilmesi muhtemel bir tane daha yapin aynisi cikacak mi

7 şubatta aşılama oldum
Eger ikinci testinizde de aynisi cikarsa hamilelik olabilme ihtimali var. Benim bitanesi boyle cikmisti tekrar yaptigimda cikmamisti.

Gecen ay benim testimde aynisı çıkti ikinci defa yaptim onda cikmadi sonra kan verdim hcg 0 cikti. testle alakali olabilmesi muhtemel bir tane daha yapin aynisi cikacak mi
Dün de yaptım gene silik çizgi çıktı, bugün de aynı silik çizgi çıktı kaset test yaptım hayali çizgi çıktı onda da

Eger ikinci testinizde de aynisi cikarsa hamilelik olabilme ihtimali var. Benim bitanesi boyle cikmisti tekrar yaptigimda cikmamisti.
Yaptım dün ve bugün olarak bugün bide kaset testte yaptım çok silik çıktı ama emin olamıyorum var mı diye kan verdim bugün yarın çıkacak sonuç

Yaptım dün ve bugün olarak bugün bide kaset testte yaptım çok silik çıktı ama emin olamıyorum var mı diye kan verdim bugün yarın çıkacak sonu
Yaptım dün ve bugün olarak bugün bide kaset testte yaptım çok silik çıktı ama emin olamıyorum var mı diye kan verdim bugün yarın çıkacak sonuç
en iyi sonucu kan la sliriz umarim hamilesinizdir 🌸

kaç gün geçti canım günün bende ovu. testi yapıyorum pik göremedim
Şu an 4 gün gecikme oldu hala olmadım ben ovülasyon testi 3 ay yaptım hepsinde de pik gördüm değerlendirdim ama olmadı bıraktım artık yapmayacağım zaten çatlatma iğnesi yapacağı için doktor yumurtayı takip edecek ovülasyon testine gerek yok bence

Kızlar yaa benim ovulasyon testim hala pik değil aksine bugün daha da silikleşti daha öncede yazmıştım bu ay hsg çektirdim anastezili bu durumu yaşayan var mı bana bi fikir verseniz neden böyle oldu

Kızlar yaa benim ovulasyon testim hala pik değil aksine bugün daha da silikleşti daha öncede yazmıştım bu ay hsg çektirdim anastezili bu durumu yaşayan var mı bana bi fikir verseniz neden böyle oldu
Ben ayin 11 inde hsg cekildim 18-19 pik gordum bugun silik catlamis. Bende boyle bir sorun yapmadi

Eklentiler

• 17B3ABC6-D0F8-45E6-A746-4FD452D82421.jpeg
    17B3ABC6-D0F8-45E6-A746-4FD452D82421.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 25
Ben ayin 11 inde hsg cekildim 18-19 pik gordum bugun silik catlamis. Bende boyle bir sorun yapmadi
Döngünün kaçıncı gününe denk geliyor canım pik olduğu günler ben anlamadım yaa hiç şaşmazdı benim 14. gün pik görürdüm bugün 19. gün iyice silindi anastezili çektirdim ondan mı aceba

Döngünün kaçıncı gününe denk geliyor canım pik olduğu günler ben anlamadım yaa hiç şaşmazdı benim 14. gün pik görürdüm bugün 19. gün iyice silindi anastezili çektirdim ondan mı aceba
Bende anestezili cekildim
5 mart regl baslangici
9 mart regl bitis
11 mart hsg
18 mart pik

X