Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

24 Mart canım senin ne zaman? 1 haftadır kasık ağrısı çekiyorum açıkçası ama hsgden dolayı mı bilmiyorum dün de belim ağrıyordu bugün geçti. İğne batması gibi acılarım oluyor bazen.
Erken gebelik mi yapsan 😀
24 Mart canım senin ne zaman? 1 haftadır kasık ağrısı çekiyorum açıkçası ama hsgden dolayı mı bilmiyorum dün de belim ağrıyordu bugün geçti. İğne batması gibi acılarım oluyor bazen.
benim ayin son gunu ya da 1 nisan olcak. benimde agrim henuz gecmedi bir sag kasiktan bir sol taraftan agriyor sık sık bugun daha iyiyim ama 1 hafta oldu hsg cekileli

Benim de ara ara iğne batması şeklinde ağrım oluyor canım. Hatta bazen o kadar güçlü oluyor ki nefesimi tutuyorum. Böyle oraya bir şey olduğunu hissettiğin olmuş muydu?
Batmalar oluyordu ama çok şiddetli değildi benim kasik ağrım çok şiddetliydi hele adet günü yaklasinca

Batmalar oluyordu ama çok şiddetli değildi benim kasik ağrım çok şiddetliydi hele adet günü yaklasinca
İki tupte acik ciksaydi icim daha rahat bekleyebilirdim bu sureyi ama suan bir tarafim buruk boyle ciddi bir oranda düşürüyor sonucta tek tup kapanikligi 🥲

Bir de vucudu dinledikce belirti hissediyor insan yani bende oyle oluyor. Ben hcg degerim 0 cikmasina ragmen regl olduktan sonra bile hamilelik belirtileri yasadim kac kere duyunca inanmazdim ama oluyormus. Psikolojik sanirim

Aranızda polip olup hamile kalan varmı kızlar benimde hsg de çıktı ama doktor çok üstünde durmadı uc ay içinde olmazsan gebelik gelirsin bakarız bir dedi olmazsa alır herhalde

İnşallah 🙏🩵 eczaneye çıkabilirsem yapacağım erken gebelik canım. Adet olacakmış gibi ağrım var ama daha da 5 gün var 28.güne anlamadım.
Benim normalde de reglimden 1 hafta once agrilarim baslar. Bel kasık karın agrisi bilemedim o yüzden siz kendi döngünüzü daha iyi biliyorsunuz daha iyi kestirebilirsiniz bu durumu 🌸 test yaparsaniz banada haber verin

Benim normalde de reglimden 1 hafta once agrilarim baslar. Bel kasık karın agrisi bilemedim o yüzden siz kendi döngünüzü daha iyi biliyorsunuz daha iyi kestirebilirsiniz bu durumu 🌸 test yaparsaniz banada haber verin
Veririm canım bu arada benim yakın arkadaşım tek tüple hsgden 8 ay sonra hamile kaldı 😍

Duyduğum kadarı ile tek tüp kapalı olması sorun olarak düşünülmemeliymiş. Çok kişi oluyormuş tek tüp ile hamile kalan.
Evet tek tuple de hamile kalan var ama sans biraz da iste. 1 yildir tek tuple deniyormusum yeni ogrendim 1 yildir olmadi insallah artik guzel haber alirim cok yiprandim 🙏🏻

Evet tek tuple de hamile kalan var ama sans biraz da iste. 1 yildir tek tuple deniyormusum yeni ogrendim 1 yildir olmadi insallah artik guzel haber alirim cok yiprandim 🙏🏻
Yıpratma kendini. Hep aklında olsun herşeyin çözümü var. Tüp bebek ile menapoza girmiş olan kanser hastaları bile çocuk sahibi olabiliyor normal şekilde hiç şansları yokken ki senin normal yollarla da şansın var. Anne olman için hiçbir engel yok önünde. Hayırlısı ile tez zamanda al inşallah güzel haberleri 🙏

İki tupte acik ciksaydi icim daha rahat bekleyebilirdim bu sureyi ama suan bir tarafim buruk boyle ciddi bir oranda düşürüyor sonucta tek tup kapanikligi 🥲
Tabiki çok haklısın ben doğal yolla hamile kalmayı aklımdan tamamen çıkarmıştım ama olunca oluyor işte çok düşük bi ihtimal ama yine de ihtimal var güveneceğin bi doktora git mutlaka doktor çok önemli

X