Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Hgs sonra birde ilaç verdiler mikrop kapmıyım diye ama bu ay gebelik için çabalıyorum ilaçı içmem sorun olur mu sizce
Olmaz merak etme. Bende hsg öncesi kolonoskopi olmuştum. Enfeksiyon vardı kolonda antibiyotik kullandım hali hazırda o yüzden hsg sonrası ayrı bi antibiyotik yazmadı doktorum. Onlar ona göre antibiyotik yazıyor. Enfeksiyon daha zararlı bişey. Sağlıkta kâr zarar durumuna bakılır hep

Teşekkürler antibiyotik kullanınca ilişki yasak dediler yüzden ilaçla birlikte nasıl olur bilmiyorum benim 7 günlük ilaç
İlk defa duyuyorum. Bilemedim doktorunuzun tavsiyesine uyunuz bilmedigimiz extra bir durum vardir yanlis yonlendirmeyelim

Kızlar bende 20 şubatta anestezili hsg çektirdim. Çok şükür geçen hafta gebelik testim pozitif çıktı. Bugün de muayene de keseyi gördük. Hsg den sonra gebe kalma oranı çok yüksekmiş doktorum öyle söyledi. Aşılamaya gerek kalmadı çok şükür normalde adetimle birlikte tedaviye başlayacaktım bu ay. Moral bozmamak gerekiyor gerçekten
Normalde bir sorununuz var mıydı erkek faktörlü yada AMh düşüklüğü vs.

Hayır hiçbir ilac vermediler iliskiye de girebilirsin yasak degil hiçbir kısıtlama yok dedi ben bursa medicabilde cektirdim doktor öyle dedigi icin bende o günden itibaren iliski yasadım bi sorun olmaz diye ama simdi böyle akıntı olunca biraz korktum
Ne kadar ücret ödediniz anestezi ile mi cektirdiniz öğrenebilir miyim

X