Rahim filmi ( HSG) den sonra bu durum normal mi sizce ??

ay_82

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
3.789
35
Slm arkadaşlar... 27 Ağustosta adet oldum...3 eylülde de hsg çekildi tüpler açık herşey normal çıktı sevindim ... Ama hsg den 13 gün sonra adet oldum 2 gün normal adet gibi diğer 2 gün lekelenmeyle bitti ... Doktoru aradım olmaası gerek dedi şaşırdı gel dedi . Gittim ara kaam diyip geçicez dedi rahime baktı bişey yok dedi ... 25 günde bir adet oluyorum ... Bu durum neden olmuş olabilir yaşayan varmı benzer bir durum ??? Birde yeni adetimi hangi tarihe göre hesaplamalıyım. ???? Bebek için uğraşıyoruz bizde ... All. İsteen herkese nasip bain inşallah....:KK49:

Lütfen yardımcı olun kızlar....eşimde de sorun varmış doktor aşılama dedi ama ben biraz denemek istedim hsg den sonra eşimin değerlerini de yazayım belki bi yorumunuz olur ..

MİKTAR: 4,7 ml
PH:7
SPERM SAYISI: 10 milyon/ml.
AKTİF İLERi HAREKETLİ :%20
AKTİF YAVAŞ HAREKETLİ : %30
HAREKETSİZ:% 50

Hiç fikri olan yok mu ????? Hadi kızlar bi yardımmmmmmmmm :KK31:

Slm arkadaşlar... 27 Ağustosta adet oldum...3 eylülde de hsg çekildi tüpler açık herşey normal çıktı sevindim ... Ama hsg den 13 gün sonra adet oldum 2 gün normal adet gibi diğer 2 gün lekelenmeyle bitti ... Doktoru aradım olmaası gerek dedi şaşırdı gel dedi . Gittim ara kaam diyip geçicez dedi rahime baktı bişey yok dedi ... 25 günde bir adet oluyorum ... Bu durum neden olmuş olabilir yaşayan varmı benzer bir durum ??? Birde yeni adetimi hangi tarihe göre hesaplamalıyım. ???? Bebek için uğraşıyoruz bizde ... All. İsteen herkese nasip bain inşallah....:KK49:

Lütfen yardımcı olun kızlar....eşimde de sorun varmış doktor aşılama dedi ama ben biraz denemek istedim hsg den sonra eşimin değerlerini de yazayım belki bi yorumunuz olur ..

MİKTAR: 4,7 ml
PH:7
SPERM SAYISI: 10 milyon/ml.
AKTİF İLERi HAREKETLİ :%20
AKTİF YAVAŞ HAREKETLİ : %30
HAREKETSİZ:% 50

merhaba,canım.bence ara kanama deyil,sadece bir kaç gün erken adet görmüşsün.27 ağustostan hesaplarsak,21 gün sonra adetin başlamış,21-35 gün arasında olan adet normal sayılıyor.yine de doktorun daha iyi bilir.
adetinin başladığı gün,hafif leke bile olsa,yani kanama miktarı ne kadar olursa olsun,ilk gün sayılıyor.25 günde bir adet görüyorsan,11.gün muhtemel yumurtlama tarihin,bu tarihten 3 gün önce,1-2 gün sonra ilişki gebelik şansını arttırıyor.inşallah tez zamanda rabbim size bir bebek bağışlar.!

Çok teşekkür ederim canım vakit ayorıp cevap yazdığın için ... Adetlerim hiç şaşmadığı için şaşrmıştık ozaman 14 eylüle göre hesap yapıcam sağol... Eşimde bir sürü ilaç ve keçiboynuzu kullanıyor ... Sigara, alkol kullanmaz ,kilosu yok,spor yapar ,varikoselde yokmuş sadece işi çok stresli sanırım sebep bu .. İnşallah Rabbim bize ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder ...:KK16:

benim de sorunum aynı SAYILIR... 7 eylülde hsg çekildi 27 ekimde regl oldum bgn 12.gün normalde yumurtlamam lazım bu günde ama benim dün kahverengi bugünde pembe ara ara kırmızı akıntım var sanki hasta olucam gibi belim ağrıyor ara kanamamıdır nedir sizce...

Arkadaşlar merhaba yeni katıldım siteyi kullanmayı öğreniyorum ben 18 kasi. Da hsg ye girdim 5 aralıkta adet gordum ancak koyu kahverengi renkte idi ama sıvı halde idi sorun mu var acaba

Arkadaşlar merhaba yeni katıldım siteyi kullanmayı öğreniyorum ben 18 kasi. Da hsg ye girdim 5 aralıkta adet gordum ancak koyu kahverengi renkte idi ama sıvı halde idi sorun mu var acaba
Merhaba bende aynı problemi yaşıyorum şuan ve endişelendim 21 aralıkta hsg çekildi bugün regl oldum siz doktora gittiniz mi konu ile ilgili

Kızlar ben rahim filmi çekildim ama dediğiniz gibi bir durum yaşamadım. Bence rahim filmi çekindikten sonra adet tarihinde değişiklikler, ara kanama olması normal o ay için. Sonuçta Rahime bir müdehale oluyor. Ama bir sonraki ay da bu şekilde farklı bir adet görürseniz dr a başvurun. Çekindiğiniz ayda değişiklik olabilir

Merhaba ben sizin durumunuzla aynı durumdayım bilgi verirmisiniz acaba rahim filminden 10 gün sonra kanamam oldu benimde daha sonra ne zaman adet oldunuz acaba?

Benim rahim filminden sonra böyle bir şey başıma gelmedi canım geçmiş olsun. İlk bir kac gün kanama olabilir denmisti

X