Rahim filmi için kararsız kaldım. Zeynep Kamil? Sonomed Kadıköy? Echomar Şişli?

sevgisaygidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
2.115
1.022
Merhaba,

Rahim filmi için Zeynep Kamil e yönlendirildim.

Fakat sonomed,echomar da aklımda. Sizce hagisine gitmeliyim?

Zeynep Kamil,Sonomed,echomarda çektiren arkadaşlarım yorum yaparsa çok sevinirim.

Merhaba,

Zeynep Kamil,Sonomed,echomarda çektiren arkadaşlarım yorum yaparsa çok sevinirim.
Echomarda çekildim agrı acı hissetmedim 5 dk işlemdi zaten gayet de ilgililerdi sonuc hemen çıktı.

echomarda çektirdim bende 2 kere, tavsiye ederim hızlı ve çok başarılılar 2dk da işlem bitiyor.
Çok teşekkür ederim. Echomar ve Sonomed aynıymış. Echomarı aradığımda sağolsunlar burası size uzak Kadıköydeki sonomed şubemizi neden tercih etmiyorsunuz dediler. Hatta echomardan oluşturuldu sonomed e randevum. Cihaz aynı,ekip aynı,fiyat aynı. Güvenle gidebilirsiniz denildi🥰✨

Sonomedde olmuştum. Ben film çekilirken takılan spekulumdan hep korkmuştum o gün kastım çok kendimi kanamam oldu ama benimle çok ilgilendiler biri işlemi yapıyor, biri alnımın terini siliyor diğeri bileklerimi kolonya ile ovuyordu. Ben çok kasmasam o kadar korkulacak bi işlem değil. İyi insanlar iyi doktorlar var, tercih etmeni öneririm

Sonomedde olmuştum. Ben film çekilirken takılan spekulumdan hep korkmuştum o gün kastım çok kendimi kanamam oldu ama benimle çok ilgilendiler biri işlemi yapıyor, biri alnımın terini siliyor diğeri bileklerimi kolonya ile ovuyordu. Ben çok kasmasam o kadar korkulacak bi işlem değil. İyi insanlar iyi doktorlar var, tercih etmeni öneririm
Randevumu sonomedden aldım. Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için ✨

Eklentiler

• IMG_20240306_105056.jpg
    IMG_20240306_105056.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba,

Fındıkzade İYİTEM. İki defa çekildim çok kolay geçti ve götürdüğüm doktorlar çok net görüntülendiğini söylediler. Çalışanlar ve tekniker de gayet kibar..

X