Rahim filmi sonrası hamile kalanlar

eyvaaa3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
83
36
25
Merhaba ben bu ay rahim filmi çekildim. 3 gün cinsel birliktelik olmadı. Sonrasında gün aşırı çalıştık. Sorum şu rahim filmi sonrası hamile kalanlar bunu nasıl anladınız belirtileriniz neydi ? Çünkü adetime 3 gün kaldı sol kasıkta sızı ve idrar yaparken ağrım var kokulu akıntım yok kasıntım yok normalde adete 3 gün kala gögüslerim şişer ve ağrırdı şimdi ne ağrı var ne şişlik ? Allahım ne olur bu ay o ay olsun..

Merhaba ben bu ay rahim filmi çekildim. 3 gün cinsel birliktelik olmadı. Sonrasında gün aşırı çalıştık. Sorum şu rahim filmi sonrası hamile kalanlar bunu nasıl anladınız belirtileriniz neydi ? Çünkü adetime 3 gün kaldı sol kasıkta sızı ve idrar yaparken ağrım var kokulu akıntım yok kasıntım yok normalde adete 3 gün kala gögüslerim şişer ve ağrırdı şimdi ne ağrı var ne şişlik ? Allahım ne olur bu ay o ay olsun..
Ben rahim filmi cektirdikten hemen sonra hamile kaldım bana doğal yolla hamile kalamazsin dedikleri için hiç beklemiyordum zaten ama sürekli kasik ağrım vardı ben rahim filminden dolayı enfeksiyon falan kaptigimi düşünmüştüm

Ben rahim filmi cektirdikten hemen sonra hamile kaldım bana doğal yolla hamile kalamazsin dedikleri için hiç beklemiyordum zaten ama sürekli kasik ağrım vardı ben rahim filminden dolayı enfeksiyon falan kaptigimi düşünmüştüm
Benim adet belirtilerimin hiç biri yoktu kasik ağrım vardı sadece adetim bir de hiç gecikmez 3 gün gecikince anladım

Evet bende enfeksiyon diye dusunuyorum ama ya varsa diye dusunmekten antibiyotik bile kullanamiyorum

Ayy inşallah görebilirim 2 buçuk senedir hiç göremedim

Ayy inşallah görebilirim 2 buçuk senedir hiç göremedim 😔
Benimki adet ağrısı gibi bi ağrı değildi degisikti bi de uyku hali vardı herkese dedim bende değişik biseyler var ama psikolojik yapiyosun dediler eşim de dahil .umarım bu son olur Allah nasip eder

Ben inan ki tamamen umudu kesmiştim tup bebek tedavisine başlayacaktım bende bir sürü problem var çünkü kafam çok rahattı Allah a bırakmıştım artık oldu seninde öyle olur içini ferah tut
Senin yeni mi hamileliğin ? Bende tüp bebeğe başlamak icin tüm testlerimi yaptırdım hersey temiz cikinca bi kac ay daha bekleyelim dedik hsg sonrası hamile kalanları cok duydum belki bende bu ay onlardanımdır tıpkı senin gibi :)

İnşallah nasip eder Allah. Aklımdaki soruları sormussunuz. Test yaptıktan sonra yazın bana da umut olursunuz 🫠🤗

Senin yeni mi hamileliğin ? Bende tüp bebeğe başlamak icin tüm testlerimi yaptırdım hersey temiz cikinca bi kac ay daha bekleyelim dedik hsg sonrası hamile kalanları cok duydum belki bende bu ay onlardanımdır tıpkı senin gibi :)
Evet 6 haftalik henüz:) hsg sonrası 4 ay hamile kalma ihtimalin var bence bunu değerlendir umarım şimdi hamilesindir :)

X