Rahim Yeterli Kalınlığa Ulaşmıyorsa Ne Yapmalı?

Kızlar merhaba bugün 14. günüm rahim kalınlığı 10 küsürmüş iiyi dedi doktor sizce nasıl ?
Bugünü 15. gün kabul edecekmişiz .

Salı günü dedi doktor tabi embriyom yaşarsa herşeyin hayırlısı hepimizin kucakları biiran önce bebişlerimizle dolar innşş

embriyonda yaşayacak sıkı sıkı tutunacak allahın izniyle inşallah.
rahim kalınlığı için ilaç neler kullanmıştın? özel birşeyler ?

Kızlar merhaba bugün 14. günüm rahim kalınlığı 10 küsürmüş iiyi dedi doktor sizce nasıl ?
Bugünü 15. gün kabul edecekmişiz .

Rahim kalınlığın iyi canım benim 9 küsurla transferim yapılmıştı inşallah seninde yumoşun sana sıkı sıkı tutunacak canım.

Rahim kalınlığın iyi canım benim 9 küsurla transferim yapılmıştı inşallah seninde yumoşun sana sıkı sıkı tutunacak canım.

bu konu başlığının biricik hamilesi :KK49: sensin allah nazarlardan saklasın :nazar:
bizi yalnız bırakma yanımızda ol hep böyle :13:
sevgiyle bekleyelim bebişini :116:

Son düzenleme:

embriyonda yaşayacak sıkı sıkı tutunacak allahın izniyle inşallah.
rahim kalınlığı için ilaç neler kullanmıştın? özel birşeyler ?

rahim kalınlığı süper canım :128: :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim kızlar herhalde tek sorunumuz 1 tanecik ve kalitesi iyi olmayan minişimiz var ama olsun :)) ben sabretmeyi öğrendim :))

Yıldızcım kullandığım ilaçlar var ama bunlar rahim kalınlığı için mi bilmiyorum sen bak istersen
coraspirin
bant
elevit
bugünden itibarende ilave olarak
prednol
tetradox
progeston kullanıcakmışım

Buarada e2 260,3 progesteron 1,35 çıktı

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar herhalde tek sorunumuz 1 tanecik ve kalitesi iyi olmayan minişimiz var ama olsun :)) ben sabretmeyi öğrendim :))

Yıldızcım kullandığım ilaçlar var ama bunlar rahim kalınlığı için mi bilmiyorum sen bak istersen
coraspirin
bant
elevit
bugünden itibarende ilave olarak
prednol
tetradox
progeston kullanıcakmışım

Buarada e2 260,3 progesteron 1,35 çıktı

canım sen estrofem kullanmadan böyle oluyorsa çok şanslısın valla. progesteron ve e2 konusunda bilgim yokbu yeterlimi normali kaçmışbunların :44:
otek minişin inşallahçok azimli çıkacak haber ver mutlaka gelişmeyi?

Son düzenleme:
canım sen estrofem kullanmadan böyle oluyorsa çok şanslısın valla. progesteron ve e2 konusunda bilgim yokbu yeterlimi normali kaçmışbunların :44:
otek minişin inşallahçok azimli çıkacak haber ver mutlaka gelişmeyi?

Valla şansımı transfer olursa test sonucunda hep beraber görücez.
Progesteron 1,5 altında olunca transfer oluyormuş 15. gün 1,5 altında olmasını baz alıyorlarmış bugün önemliymiş doktorun yalancısıyım :)
Of çok stresliyim :KK14:

Progesteron 1,5 altında olunca transfer oluyormuş 15. gün 1,5 altında olmasını baz alıyorlarmış bugün önemliymiş doktorun yalancısıyım :)

canım nekadar stres yaşadığını biliyorum ama inan herşey olacağına varıyor iyi düşün iyi olsun hayırlısını iste olmazsada bilki onda bile bir hayır var dua et allahın seniniçin hayırlısını vereceğini düşün. bizçokzor bir yoldayız stres stres stres her aşaması böyle.. çok düşünmemeye çalış başka şeylere yoğunlaş.

şekercim ben bu ay hiç bişi yapmadım, araştırmaya devam ediyorum sadece daha hazırlıklı başlamak için.
benimde 9-10 mm olursa sevinçten ölürüm herhalde :119:

bu konu başlığının biricik hamilesi :KK49: sensin allah nazarlardan saklasın :nazar:
bizi yalnız bırakma yanımızda ol hep böyle :13:
sevgiyle bekleyelim bebişini :116:

Yalnız bırakırmıyım canım benim merak ederim sizi mutlu haberleri ve bebişleri kucağımıza alana kadar beraberiz canım bundan sonrada bereber bebişleri büyüteceğiz yok öyele bırakıp gitmek.

Bana bak stres felan yapma transfer öncesi gelir seni parça pinçik ederim:))))) Başka şeylerle uğraş sinemaya git dolaş arkadaşlarını gör valla ne yaparsın bilmiyorum ama stresten uzak dur.

Bana bak stres felan yapma transfer öncesi gelir seni parça pinçik ederim:))))) Başka şeylerle uğraş sinemaya git dolaş arkadaşlarını gör valla ne yaparsın bilmiyorum ama stresten uzak dur.

Salı gününe odaklandım tatlım eğer tutanacaksa yaşasın tutanmayacaksa transferde olmasın istiyorum 15 gün negatif sonnuç için beklemek daha çok yanımı yakar off nedden ben böyleee oldum :2::2::2::2::2::2::2: en yakın zamanda toparlanıcam merak etmeee :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Salı gününe odaklandım tatlım eğer tutanacaksa yaşasın tutanmayacaksa transferde olmasın istiyorum 15 gün negatif sonnuç için beklemek daha çok yanımı yakar off nedden ben böyleee oldum :2::2::2::2::2::2::2: en yakın zamanda toparlanıcam merak etmeee :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım haklısın bizde böyleydik aynı şeyleri bizde yaşadık canım ama şimdiden kendine böyle stres yaparsan iyi düşün iyi olsun canım umudunu kaybetme.

kızlar maya yı aradım bugün adet olamıyorum dedim bir kaç gün içinde gebelik testi sonrada negatifi görünce adet olmam için bir hap dediler bende hala tık yok yıldız sende böle bişey yaşamıştın kaç gün sürdü senin sen yeniden başladınmı ya sormayı unuttum ben

kızlar maya yı aradım bugün adet olamıyorum dedim bir kaç gün içinde gebelik testi sonrada negatifi görünce adet olmam için bir hap dediler bende hala tık yok yıldız sende böle bişey yaşamıştın kaç gün sürdü senin sen yeniden başladınmı ya sormayı unuttum ben

bende senin gibi çok tedirgin olmuştum doktora sorunca bekleyin biraz gelir dedi adetim 9 gün gecikmeli geldi benimde

X