Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

YAAA ben niye veremiyorum kilo sinirlerim bozuldu iice üstülik hamile kalmayada çalışıyorum en azından ramazan sonuna kadar iki üç kilo versem iyi olacaktı :KK43: bana bi yardım edin kızlar yaa çok çaresizim ne yapsam acaba :KK43:
Ne yediğini yaz biraz yardımcı olabiliriz belki.bir de bi egzersiz yapmanı tavsiye ederim sadece az yemekle olmuyo bazı bünyelerde.hareket de katman gerekiyo olabilir.

Bugünkü iftar menüm;
(Dukan sp günü)
1 kase dukan tavuk çorbası
4 adet yağsız köfte yağsız tavada
160grlık light ton balığı ve biraz yeşillik,küçük 1 domatesle yapılmış salata
2 kaşık light yoğurt

YAAA ben niye veremiyorum kilo sinirlerim bozuldu iice üstülik hamile kalmayada çalışıyorum en azından ramazan sonuna kadar iki üç kilo versem iyi olacaktı :KK43: bana bi yardım edin kızlar yaa çok çaresizim ne yapsam acaba :KK43:

Lotusun dediği gibi yediklerini yazarsan iyi olur canım :) ona göre yorum yaparız biz de. :KK34:

Dün iftarda çok kaçırdım :KK30: dışarıda yedik arkadaşlarla olan oldu :KK43:
Ama sonra eve gittim hemen cardio callanetics yaptım. O da olmasa naparım bilmiyorum :))

Sahur menüm;
Yarım simit,
Peynir,
1 bardak yağsız süt,
1 adet hurma,
Bir kaç tane üzüm
Domates,salatalık

Dün iftarda çok kaçırdım :KK30: dışarıda yedik arkadaşlarla olan oldu :KK43:
Ama sonra eve gittim hemen cardio callanetics yaptım. O da olmasa naparım bilmiyorum :))

Sahur menüm;
Yarım simit,
Peynir,
1 bardak yağsız süt,
1 adet hurma,
Bir kaç tane üzüm
Domates,salatalık
Yediklerini yakmışsın ne güzel :KK66: gerçi sahurda da dengelemişsin zaten.

Sahur menüm;
(Dukan sp günü)
2 dilim ecemus dukan ekmek (2 kaşık yulaf kepeği hakkım kadar)
3 dilim hindi füme
1 dilim çemensiz yağsız pastırma
2 parça light beyaz peynir
1 bardak light süt
1 çatal Menemen

Topiği boşladınız kızlar..gelip bakıyorum kimse gelmemiş.boşa yazmıyım bari bende...

Bende ramazan başından beri 3 kilo verdim ve devam ediyorum :)

Dün sahur:

Yağsız salata
1 kibrit kutusu yağsız peynir
1 kaşık ev yoğurdu

Topiği boşladınız kızlar..gelip bakıyorum kimse gelmemiş.boşa yazmıyım bari bende...

Canım haftasonu dışarıda olduğum için giremedim hiç :) Hemen sahur menümü yazıyorum;

Sahurda,
1 dilim kızarmış çavdar ekmeği,
Peynir,
1 bardak yağsız süt,
2 adet hurma
Üzüm

Canım haftasonu dışarıda olduğum için giremedim hiç :) Hemen sahur menümü yazıyorum;

Sahurda,
1 dilim kızarmış çavdar ekmeği,
Peynir,
1 bardak yağsız süt,
2 adet hurma
Üzüm

Bende sahur menümü yazayım.
(Dukan sp günü)
2 dilim hindi füme
1 dilim pastırma
4 dukan lorlu poğaça
1 dilim beyaz peynir
1 bardak light süt
1 yumurta yağsız tavada

Bende sahur menümü yazayım.
(Dukan sp günü)
2 dilim hindi füme
1 dilim pastırma
4 dukan lorlu poğaça
1 dilim beyaz peynir
1 bardak light süt
1 yumurta yağsız tavada

Afiyet olsun lotus :KK16: öyle demek istemiyorum ama bugün çok acıktım. sahurda yediklerim yetmedi sanırım :18:

İftar:

Küçük parça haşlanmış tavuk göğsü
2 kaşık makarna
Salata
Yoğurt

1 saat sonra elmalı form çay ( sinameki içeriyor çok faydası oluyor 10 gündür kullanıyorum)

Afiyet olsun lotus :KK16: öyle demek istemiyorum ama bugün çok acıktım. sahurda yediklerim yetmedi sanırım :18:
Canım bol protein ye :KK66: acıkmazsın :KK66:

İftar:

Küçük parça haşlanmış tavuk göğsü
2 kaşık makarna
Salata
Yoğurt

1 saat sonra elmalı form çay ( sinameki içeriyor çok faydası oluyor 10 gündür kullanıyorum)

Bende ramazan başından beri 3 kilo verdim ve devam ediyorum :)

Dün sahur:

Yağsız salata
1 kibrit kutusu yağsız peynir
1 kaşık ev yoğurdu
Ayça hoşgeldin :KK66: baya kolay kilo veriyosun sanırım keşke bende öyle olsam.boyun ve kilon kaç canım hedefin kaç kilo vermek?

İftar menüm (dukan ps günü)
1 tabak kıymalı taze fasulye
5 kaşık dereotlu yoğurtlu kabak
2 kaşık salata

Ayça hoşgeldin :KK66: baya kolay kilo veriyosun sanırım keşke bende öyle olsam.boyun ve kilon kaç canım hedefin kaç kilo vermek?

Canım hoşbuldum:) 157 boyundayım kilom 52 idi şuan 48.500 üm.Üniversiteye 44 ile başladım 1 yılda 52 ye çıktım maalesef şimdi tekrar eski kiloma kavuşmayı hedefliyorum inşallah :)

Sahur:

Küçük parça haşlanmış tavuk
1 kase Yoğurt (özellikle ev yoğurdu)
1 kibrit kutusu peynir

Evet canım bu gece yumurta yedim :)
İftar menüm;
1 porsiyon haşlama
3 kaşık bezelye yemeği
1 dilim karpuz

Ara;
Yarım porsiyon kadayıf :KK20:

Sahur menüm;
2 dilim bol tahıllı ekmek
1 yumurtalı menemen
1 dilim karpuz
1 bardak yağsız süt

Şu tatlıyı kesmezsem kilo alıcam. zaten veremiyorum bu ara. ama bu hafta çok dikkat etmeyi düşünüyorum inşallah

Canım hoşbuldum:) 157 boyundayım kilom 52 idi şuan 48.500 üm.Üniversiteye 44 ile başladım 1 yılda 52 ye çıktım maalesef şimdi tekrar eski kiloma kavuşmayı hedefliyorum inşallah :)

Hoşgeldin ayça :) ne kadar güzel kilo vermişsin. Ramazan başından beri yarım kilo ancak verdim :))

Off o sosyal ortamlar çok fena + olarak döner bünyeye :)
Yaşının avantajı ile çabuk kilo veriyosun bunu kullan ve hep tetikte ol sakın salıverme ben 85liyim artık metabolîzma yavaşlıyor ve eskiye nazaran daha zor kilo veriliyor sana tavsiyem :) 2-3 kilo hep alıp verirdim şimdi zorlanıyorum.inşallah istediğin kiloya kavuşursun tatlım :KK54:

Evet canım bu gece yumurta yedim :)
İftar menüm;
1 porsiyon haşlama
3 kaşık bezelye yemeği
1 dilim karpuz

Ara;
Yarım porsiyon kadayıf :KK20:

Sahur menüm;
2 dilim bol tahıllı ekmek
1 yumurtalı menemen
1 dilim karpuz
1 bardak yağsız süt

Şu tatlıyı kesmezsem kilo alıcam. zaten veremiyorum bu ara. ama bu hafta çok dikkat etmeyi düşünüyorum inşallah
Afiyet olsun canım iyi yapmışsın :KK66: evet tatlıyı kesmen şart.çok seviyorum bende tatlıyı ama dukan sayesinde tatlı sıkıntımı yendim Allah'a şükür.yoksa çok az yememe rağmen kilo veremiyodum.

Sahur(dukan ps günü)

2 dilim dukan ekmek (1.5 kaşık yulaf kepeği hakkım kadar)
1 dilim light beyaz peynir
1 yeşil biber
1/2 domates
1/2 acur
4 dilim lorlu hindi füme sarma

Hoşgeldin ayça :) ne kadar güzel kilo vermişsin. Ramazan başından beri yarım kilo ancak verdim :))

Hoşbulduk canım:) olsun inşallah devamıda gelir diyorum :) ben aşırı yiyordum ve birden kestim sanırım o yüzden ve kullandığım çayın da etkisi olduğunu düşünüyorum.Spora da başladım 2 gündür squats yapıyorum 30günlük program tamamen kalçaları yok ediyor popoyu kaldırıyor özellikle :)

İftar:

1 kepçeden az kabak çorbası
2 kaşık Kepekli makarna
2 adet ızgara köfte
Yoğurt+salata

X