Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

Selam kızlar;
İftar menüm;(dukan sp günü)
1 kase dukan paça çorba
5 adet orta boy ızgara barbun balığı
1 kaşık salata (domates ve yeşillikli)
1 adet kornişon turşu

İftardan 2 saat sonra;
3 adet Dukan kepeksiz browni
1/2 nescafe fincanı light süt

Hoşbulduk canım:) olsun inşallah devamıda gelir diyorum :) ben aşırı yiyordum ve birden kestim sanırım o yüzden ve kullandığım çayın da etkisi olduğunu düşünüyorum.Spora da başladım 2 gündür squats yapıyorum 30günlük program tamamen kalçaları yok ediyor popoyu kaldırıyor özellikle :)

İftar:

1 kepçeden az kabak çorbası
2 kaşık Kepekli makarna
2 adet ızgara köfte
Yoğurt+salata

Ne çayı içiyordun canım önceden yazmışmıydın farketmedim de. Ben de dün squats yaptım hatta dün başladım yapmaya :) ondan önce de cardio callanetics yapıyorum 1 saat civarında sürüyor toplamda çok fazla terliyorum :))

Lotuscum nerdesin :)

İftar menüm;

Et haşlama,
Çok az ekmek,
1 dilim karpuz

Sahur menüm;
Kıymalı yoğurtlu makarna,
Yarım şeftali,
3 adet ceviz

kızlar benimde iftar menüm
1 kepçe yeşil mercimek
4-5 kaşık ev makarnası az biraz yoğurt
yemekten sonra bir fincan nescafe ki çok severim
dondurma

sahur menüm
1 kase special k
yumurta sarısı
küçük bir parça pide
domates peynir salatalık

galiba 1 haftada anca 400 gr vermişim :KK5:

1 kepçe yeşil mercimek
dondurma

sahur menüm
1 kase special k
yumurta sarısı
küçük bir parça pide
domates peynir salatalık

Yine iyi vermişsin ben veremiyorum :KK43: aa sahurda mısır gevreği çok mantıklı aslında aklıma gelmemişti. Acıkıyormusun canım.

YAAA ben niye veremiyorum kilo sinirlerim bozuldu iice üstülik hamile kalmayada çalışıyorum en azından ramazan sonuna kadar iki üç kilo versem iyi olacaktı :KK43: bana bi yardım edin kızlar yaa çok çaresizim ne yapsam acaba :KK43:

mrb cnm şu an aynı konumdayız bayramdan sonra bebek düşünüyoruz ama ben öncesinde bi kaç kilo vermek istiyoerum ama bi türlü veremiyorum aylardır kepek ekmeği yiyorum dikkat ediyorum ama gram düşme olmuyor napıcaz bize kim yardım edicekkk maduruzzz:KK43::KK43::KK43:

Yine iyi vermişsin ben veremiyorum :KK43: aa sahurda mısır gevreği çok mantıklı aslında aklıma gelmemişti. Acıkıyormusun canım.

yok canım alıştı bünyem herhalde ilk başlarda acıkıyodum ama ramazana alışma sürecimi bilemiyorum sadece yemek saatleri geldiğinde biiraz acıkıyorum hemen geçiyor

mrb cnm şu an aynı konumdayız bayramdan sonra bebek düşünüyoruz ama ben öncesinde bi kaç kilo vermek istiyoerum ama bi türlü veremiyorum aylardır kepek ekmeği yiyorum dikkat ediyorum ama gram düşme olmuyor napıcaz bize kim yardım edicekkk maduruzzz:KK43::KK43::KK43:

valla bilemiyorum ki belki ramazanda 2 kilo falan veririm demiştim ama nafile gerçi daha 2 hafta var umudumu koruyorum :) sende öyle yap

valla bilemiyorum ki belki ramazanda 2 kilo falan veririm demiştim ama nafile gerçi daha 2 hafta var umudumu koruyorum :) sende öyle yap

umut her zaman var ama tartıda düşmeyince insan sıkılıyo az yiyosun ama sonuç aynı moral bozuyo ama dediğin gibi daha 2 hafta var bakalım inş. bi kaç kilo verebilirim

umut her zaman var ama tartıda düşmeyince insan sıkılıyo az yiyosun ama sonuç aynı moral bozuyo ama dediğin gibi daha 2 hafta var bakalım inş. bi kaç kilo verebilirim

senin kilon boyun kaç ki canım ?
benim 160 a 70 :KK43:
hamile pilatesini araştırıyordum az önce birde hamile diyetisyeninemi gitsem :KK70:

hamile pilatesini araştırıyordum az önce birde hamile diyetisyeninemi gitsem :KK70:

1.69 boy 74 kilom canım baya bi vermem lazım aslında şuan hamile misin sen ben bi ara plates yaptım baya faydasını görmüştüm ama şimdi vakit bulamıyorum gündüz iş akşam eş derken vakit geçiyo

1.69 boy 74 kilom canım baya bi vermem lazım aslında şuan hamile misin sen ben bi ara plates yaptım baya faydasını görmüştüm ama şimdi vakit bulamıyorum gündüz iş akşam eş derken vakit geçiyo

yok tatlım henüz değilim hap kullanıyordumm daha bu ay yeni bıraktım hapıda bakalım artık kısmet

Lotuscum nerdesin :)

İftar menüm;

Et haşlama,
Çok az ekmek,
1 dilim karpuz

Sahur menüm;
Kıymalı yoğurtlu makarna,
Yarım şeftali,
3 adet ceviz
Geldim canım :KK66: malum sahur yapınca güne başlamaya geç kalabiliyorum.

yok tatlım henüz değilim hap kullanıyordumm daha bu ay yeni bıraktım hapıda bakalım artık kısmet

bende ewliğin ilk 5 ayı hap kullandım sonra bıraktım bizde bayramdan sonra falan düşünüyoruz bebek inş.
Kızlar sizin adınıza çok mutlu oldum inşallah Rabbim dilediğiniz zaman evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah :)

1 kepçe yeşil mercimek
dondurma

sahur menüm
1 kase special k
yumurta sarısı
küçük bir parça pide
domates peynir salatalık

Dondurmayı yemesen mesela canım bide nescafeyi falan şekersiz içiyorsun değilmi?

Kızlar Mısır gevreğini tavsiye etmiyorum şahsen kalorisine nazaran doyurucu bulmuyorum.

Canım sadece az yemekle kilo verilmiyor ben yıllardır azıcık yerim. kilo vermek istediğimde kilo veremiyodum vücut alışmıştı 5-6 kg altı üstü ama veremiyodum.hayatınıza egzersiz hareket vs katın.bir de biraz vücudu şaşırtacak şekilde beslenin :KK66:

Sahur menüm ( dukan sp günü )
2 dilim dukan ekmek (2 kaşık yulaf kepeği hakkım kadar)
2 dilim hindi füme
2 dilim çemensiz pastırma
1.5 haşlanmış yumurta
1 dilim light beyaz peynir
1 nescafe fincanı light süt

Geldim canım :KK66: malum sahur yapınca güne başlamaya geç kalabiliyorum.

Kızlar sizin adınıza çok mutlu oldum inşallah Rabbim dilediğiniz zaman evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah :)

Dondurmayı yemesen mesela canım bide nescafeyi falan şekersiz içiyorsun değilmi?

Kızlar Mısır gevreğini tavsiye etmiyorum şahsen kalorisine nazaran doyurucu bulmuyorum.

Canım sadece az yemekle kilo verilmiyor ben yıllardır azıcık yerim. kilo vermek istediğimde kilo veremiyodum vücut alışmıştı 5-6 kg altı üstü ama veremiyodum.hayatınıza egzersiz hareket vs katın.bir de biraz vücudu şaşırtacak şekilde beslenin :KK66:

amin canım allah olmayan herkese nasip etsin inşallah birde dondurma bişey yapmaz canım yaa :) öyle ummak istiyorum en azından nescafe mide bir fincanın yarısı kadar içiyorum önceden günde 4-5 fincan bazen daha çok içerdim tam fincan şimdi azalttım yarım fincan ve şekersiz :) mısır gevreğide hergün yiyorum çünkü en azından süt içmiş oluyorum diye düşünüyorum yoksa süt yoğurt pek sevmem ve yemem

amin canım allah olmayan herkese nasip etsin inşallah birde dondurma bişey yapmaz canım yaa :) öyle ummak istiyorum en azından nescafe mide bir fincanın yarısı kadar içiyorum önceden günde 4-5 fincan bazen daha çok içerdim tam fincan şimdi azalttım yarım fincan ve şekersiz :) mısır gevreğide hergün yiyorum çünkü en azından süt içmiş oluyorum diye düşünüyorum yoksa süt yoğurt pek sevmem ve yemem
Kendimizi en iyi biz biliriz :KK66: kendine göre yediklerine dikkat edersin.

İftar menüm; (dukan sp günü)
1 kase dukan çorba
3 kaşık tavuk salata
4 barbun balığı ızgara

Bugün diyete malesef bomba attım yarım porsiyon güllaç yedim Ramazan'ın tek kaçamağı olsun artık napim :KK34:

Ne çayı içiyordun canım önceden yazmışmıydın farketmedim de. Ben de dün squats yaptım hatta dün başladım yapmaya :) ondan önce de cardio callanetics yapıyorum 1 saat civarında sürüyor toplamda çok fazla terliyorum :))

Doğadan 'ın elma kromlu form çayı içiyorum yemekten bir saat sonra.Onunda etkisi olduğunu düşünüyorum.squats a başlamakla iyi yapmışsın iyi yakıyor bacak ve kalçaları 30 günde etkisini görücekmişiz inşallah :))

X