Regle 7 gün kala hamilelik belirtisi olur mu ?

Durumunuz psikolojik. Gebelik bu kadar sürede asla belirti vermez . Göğüs hassasiyeti kasık ve bel ağrısı gebeliğin 2-4 haftaları arasında görülür ve bu süreç olana kadar adetiniz 5 gün gecikmiş olur. Anlattıklarınız gebelik belirtisi değil . Beklenen adet gününde test yapın bir iki gün öncesinde yapmayın. Beklenen adet gününde adet olmazsanız ikisini birden de yapabilirsiniz kesin sonuç verecektir
Benim adetim gecikmeden kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, hafif mide bulantısı, uykuda artış başladı. Reglime 1.5-2 hafta falan vardı. Bazen çok erken hissedilebiliyor gerçekten

Merhabalar burda görünce başlığı buraya da yazmak istedim.
Ovulasyon testinde Nisan 19 ve 20 si çift çizgiydi 21inde siliklesti bende bu üç günü değerlendirdim. Ama bu 20sinden beri geçmeyen bir kasık ağrım var bazen tam alt karnım bazen solda ama çoğunlukla sağ tarafta çok şiddetli değil ama bıçak batması gibi yere eğilince yata uzaninca zonkluyor gibi belime ve arka boşluklarına vuruyor bazen. Bugünde ilk defa sol dizime doğru karıncalanma var boyle hafif ağrı gibi şeffaf kokusuz çamaşır ıslatan akıntı bazen kremsi yapıda beyaz akıntı goguslerime dokununca da iğne batması hissi yaşıyorum sizce olabilirmi 🤔🥹
Sat 7 nisan
Bat 6 Mayıs

Eklentiler

• IMG20240422205458.jpg
    IMG20240422205458.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 3
X