Relax Tone kullanan var mı? Relax Tone hakkında bilgi

ben aldım, bugün elime geçti ve akşam yemekten 1 saat sonra kullanmaya başladım. ben kollarım için istiyordum zaten, diğer bölgelerimi çalıştırsam da spor yapsam da gidiyor ama kollara çözüm bulamadım. evde promosyondan aldığım niveanın sıkılaştırıcı kremi vardı(yarısı) onu kollarıma uygulayım relaxtone u kullandım 10 ar dakika. yarım saat sonra tekrar kullandım yine 10 ar dakika. ilk aldığım için heves var tabi kaydirigubbakcemile2 .şimdi kollarımın alt kısmı acayip acıyor hatta spor yapınca ağrır ya onun gibi ağrısı var. ya çok kullandım ondan oldu ya da gerçekten iyi etkisi var. daha bugün ilk kullandım.bakalım umarım kullandığıma değer. çok fazla siteyi takip edemiyorum ama fırsat bulunca mutlaka girip gelişmeleri yazarım sizlere opuyorumnanaktan

cnm etkisi oldu mu???kızlar bide bişi sorcam gunde 10 dk. kullanın dior ya,,ben sabah 10 akşam 10 kullansam sakıncası olur mu ki??:eek:

relaxtone hakkında o kadar çok araştırma yaptım ki satan siteler harici hiçbir bilgi bulamadım sonunda sipariş verip aldım alt komşum 130 civarı para vermiş ben 79 a aldım aynısı 6 gündür kullanıyorum
kesinlikle çok etkili ama çok acıtıyor bu kadar tahmin etmemiştim 10 dk civarı kullanabiliyorsunuz aynı bölgeye daha fazla dayanamıyorsunuz yanma hissi bıraktıktan sonrada devam ediyor ama deriniz derinizin altı morarmış gibi ağrıyor ilk yaptığınızda daha belirgin ama giderek bu his azalıyor göbeğim ve basen kısmıma yapıyorum sıkılaştırdığına emınım ben bu aleti çok sevdim sonuçları yazmaya devam edeceğim tedirgin olarak aldım ama şimdi iyikide almışım
birde şu var ki yemekten 1 saat sonra kullanın diyor relax tone kullandığım günden beri ishalim

Son düzenleme:
relaxtone hakkında o kadar çok araştırma yaptım ki satan siteler harici hiçbir bilgi bulamadım sonunda sipariş verip aldım alt komşum 130 civarı para vermiş ben 79 a aldım aynısı 6 gündür kullanıyorum
kesinlikle çok etkili ama çok acıtıyor bu kadar tahmin etmemiştim 10 dk civarı kullanabiliyorsunuz aynı bölgeye daha fazla dayanamıyorsunuz yanma hissi bıraktıktan sonrada devam ediyor ama deriniz derinizin altı morarmış gibi ağrıyor ilk yaptığınızda daha belirgin ama giderek bu his azalıyor göbeğim ve basen kısmıma yapıyorum sıkılaştırdığına emınım ben bu aleti çok sevdim sonuçları yazmaya devam edeceğim tedirgin olarak aldım ama şimdi iyikide almışım
birde şu var ki yemekten 1 saat sonra kullanın diyor relax tone kullandığım günden beri ishalim

canım bende almak istiyorum ama karar veremiyorum bir türlü. sen hangi siteden aldın. sakıncası yoksa paylaşabilir misin?

ben aldım aynı relaxtone ev adresini vermiştim ve aynı gün teslimat yapmışlar iyiki eşim evdeydi bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim ablam almanyada ona önderdim o da almış onada 3 günde gitmiş. vimjoda hem fiyat olarak avantajlı hemde teslimat hızlı ilk kullanımda gerçeken tüylerim diken diken oldu ama hemen alışıyor insan

slm arkadaşlar, bende bir haftadır sabah akşam kullanıyorum memnunum şimdilik..fakat ben susam yağı ve bağdem yağını karıstırıp bacaklarıma suruyorum kırcal damarlarım zon zamanlarda cıddı artıs gostermıstı suan hıc bırı yok kan dolasımıyla ılgısı sanırım.. sıkılaştırıcı ve ekonomık bır krem yada jel varmı bıldıgınız tavsıye edecegınız cunku sıkılaşma olmadı :KK43:( sarkmak ıstemıyorm :KK43:

Merhaba,

Ben de dün sipariş verdim, bugün elime geçecek gibi.
Sıkılaşmak için değil de selülitlerim için aldım. Düzenli spor yapmama bol bol su içmeme rağmen genetik faktör etkisiyle sanırım selülitlerim devamlı artıyor.
Relax tone kullanıp da selülitlerim azaldı diyen arkadaşlar ürünle beraber hangi krem, jel veya yağları kullandılarsa cevap verebilirler mi?

Teşekkürler :)
NOT: Ben de relax tone tecrübemi mutlaka paylaşacağım.

Bende annem için sipariş verdim sanırım yarın elimizde olacak yorumları paylaşacağım...

Ürün geldi ama kullanması zor çünkü 10 dakika kullandıktan sonra ürünü tuttuğum elin kıpkırmızı olduğunu gördüm ve geçici süre ile şişti...Bilemiyorum kullanmaya devam edeceğim tabii buna göre yorumlarımı yazarım...

Ben relax&tone'u söyle uyguladım;

Her akşam bacaklarımın sorunlu bölgelerine 3-4 dakika olmak üzere toplamda 10-15 dakika boyunca önce oluşturduğum bir karışımı sürüp ardından da relax&tone ile masaj yaptım.
Karışım da şu şekilde: nivea Q10 sıkılaştırıcı ve yağ karışımı (kekik-biberiye-badem)
Toplam 2 hafta hergün düzenli kullandım, gayet işe yarıyor hem sıkılaşma hem de selülitlerde azalma anmlamında ama sonra sıkıldım ve bıraktım, sıkılık geçti selülitler de geri geldi.
Yani neymiş? Düzenli uygulamadığın sürece selülit çözümü yok :84:
Hergün olmasa da haftada 3-4 gün uygulayabilecek varsa öneririm.
Bir de fiyatı konusunda çok ciddi rakamlar telaffuz edilmiş burda, yeni çıktığında alındığı için mi bilmiyorum ama ben kargo dahil söylenen rakamların çok çok altında aldım ürünü.

Ben relax&tone'u söyle uyguladım;

Her akşam bacaklarımın sorunlu bölgelerine 3-4 dakika olmak üzere toplamda 10-15 dakika boyunca önce oluşturduğum bir karışımı sürüp ardından da relax&tone ile masaj yaptım.
Karışım da şu şekilde: nivea Q10 sıkılaştırıcı ve yağ karışımı (kekik-biberiye-badem)
Toplam 2 hafta hergün düzenli kullandım, gayet işe yarıyor hem sıkılaşma hem de selülitlerde azalma anmlamında ama sonra sıkıldım ve bıraktım, sıkılık geçti selülitler de geri geldi.
Yani neymiş? Düzenli uygulamadığın sürece selülit çözümü yok :84:
Hergün olmasa da haftada 3-4 gün uygulayabilecek varsa öneririm.
Bir de fiyatı konusunda çok ciddi rakamlar telaffuz edilmiş burda, yeni çıktığında alındığı için mi bilmiyorum ama ben kargo dahil söylenen rakamların çok çok altında aldım ürünü.

bir haftadır bacaklarımda ve göbeğimde kullanıyorum.Sanki göbekte sıkılaşma varr.Bacaklarıma çok dikkatli bakmadım selülitlerde azalma varmı diye..
geçen hafta teknosada 35 TL'ye gördüm.Şaşırdım

bir haftadır bacaklarımda ve göbeğimde kullanıyorum.Sanki göbekte sıkılaşma varr.Bacaklarıma çok dikkatli bakmadım selülitlerde azalma varmı diye..
geçen hafta teknosada 35 TL'ye gördüm.Şaşırdım

Gayet hızlı bir biçimde sıkılaştırıyor, muhakkak selülitlerdede azalma vardır...

kilo verdiriyor mu? ve kol bölgesinde sonuç alan oldu mu acaba?

kilo verdiriyor mu? ve kol bölgesinde sonuç alan oldu mu acaba?

Kilo verdireceğini sanmıyorum ama kol bölgesini sıkılaştırıp çukurlaşmış görüntüyü kaybediyor...Birde daha ergonomik bir yapıya sahip olsaymış çok daha iyi olurmuş...

mrb arkadaşım ben relax tone ile ilgili yazını okudum gerçekten etkilimi? çünkü ben almayı düşünüyorum top shop'tan. bide ne kadar zaman sonra etkisini göstermeye başladı? egzersiz yapıp rejim falanda yaptınmı yedikleirne dikkat etme falan..

ben yazayım 3 hafta oluyor kullanalı evet çok etkili bir alet hatta burada bir kaç bayana tavsiye ettim. normalde kullanmadığım ya da memnun kalmadığım hiç bir şeyi tavsiye etmem. bu makina çok etkili ama düzenli kullanırsan. yani 1 hafta kullandın aman bir etkisini görmüyorum diye kenara atarsan bir faydası olmaz. unutma kilolarını 1 haftada mı aldın 1 haftada vermeyi bekliyorsun. sana tavsiyem al sabah akşam 10 dk kullan. faydasını görmezsen kafamı kırarım:KK70: bak o kadarda idialıyım bu konuda..

mrb arkadaşım ben relax tone ile ilgili yazını okudum gerçekten etkilimi? çünkü ben almayı düşünüyorum top shop'tan. bide ne kadar zaman sonra etkisini göstermeye başladı? egzersiz yapıp rejim falanda yaptınmı yedikleirne dikkat etme falan..

X