Relax Tone kullanan var mı? Relax Tone hakkında bilgi

Süpermiş!!!Ne mutlu faydasını gören arkadaşlara:)Darısı bizim başımıza:)

ben teknosadan 44.90 l ye aldım.selülit için gereken masajı harika yapıyor.

hanımlar masaj aletini internette çok bilinen bir siteden sipariş ettim 4 gün sonra elime ulaştı kullanmak için pirize taktım çalışmadı. moralim bozuldu :KK43:

herkese merhaba arkadaşlar;
Azerbaycan dan Relax Tone isteyen var ise iletişime geçsin yerdımcı olurum,,,
iyi zayıflamalar....

bende kaşıntı olmuyor. ben top shop tan aldım gayet güzel çalışıyor. masaj kısmı gerçekten harika. incelmenizede yardımcı oluyor. güzel yani ben memnunum.

arkadaşlar kaşıntı yaşayan oluyor mu masaj yapılan bölgede??

Kaşıntı olması normaldir, kan dolaşımının hızlanmasıyla ilgili bir şey o.

Ben RelaxTone'u bugün aldım. Elime yaklaşık 20 dk önce geçti ve hemen denedim. Sıkılaşma etkisini görmek için 2 haftadan önce bir şey söylemem doğru olmaz ancak gerçekten bölgeyi çalıştırıyor. Ben daha çok masaj için almıştım ama sıkılaşma konusunda bu kdar etkiliyse düzenli kullanmaya başladım gibime geliyor :) Kullananlar hangi hızla ve kaç dk çalıştırdıklarını söyleyebilirler mi acaba?

Arkadaşlar sanırım aleti alanlar günlerdir kullanıyor olmalılar?? Sonuç nasıl almaya değer mi acaba???:KK3:

Ben bu aleti alalı 2 ay oldu.Kremler eşliğinde kullanıldığında gerçekten deri altındaki o kötü görüntüyü düzeltiyor.Yani bende öyle oldu en azından...

mrb kızlar.. ben de bugun sıparıs verdım , bılınen bır yer degıl ınternet uzerınden sıparıs alan bır sahıstan. 25-30 gıbı bı fıyatı var. gelsın, deneyelım bakalım, yazarım tecrubelerımı.. kullanıp sonuc alan arkadaslar, hangı baslıgı hangı hızda kullandıklarını yazarlarsa sevınırız, ii geceler:KK51:

Relax Tone'u aylar önce aldım.Bir hafta düzenli kullandıktan sonra gittikçe savsakladım,ve kenarda köşede kaldı.Ne ilginç birşeyi istiyoruz ama mücadele vermiyoruz onun için.Bu bir masaj aletidir.Masaj kan dolaşımını hızlandırır.Bu cilt güzelliği ve sıkılığı için birebir.Bu makinenin ayarları var,uygulanan bölge kızarıyor hafiften ve ısınıyor.Beni düzenli kullanmaktan alıkoyan sanırım bana biraz ağır gelmesiydi.Birsüre kullandıktan sonra bileğimin yorulduğunu hissediyorumdum her seferinde.Uzun süre fön makinesi ile fön çekmeye uğraşmak gibi,elleriniz yorulur fön makinesini köşeye koyarsınız..

relax tone aldım ama şansıma arızalısı çıktı. voit spor ürünlerinin tanınmış bi markası olduğu için onu tercih ettim. aslına bakarsanız şekli bile aynı. her neyse epey bi kullandım. ilk günler kızarıklık yapıyodu bu da o bölgedeki yağın yandığına işaret dedim. sonraları kızarıklık olmadı velhasıl ben çok bi etkisini görmedim. yani mucize beklemeyin.

kızlar selülite iyi geliyo mu? ben zayıfım zayıflamak istemiyorum ama selülitlerim varr :KK43:

Slm arkadaşlar ürün elime dün geçti. Titreşimleri gerçekten çok kuvvetli kullanmaya başladım inşallah etkisini görürüm. Aslında ben breast beauty kemer bulamadığım için (artık getirilmiyormuş sormadığım yer kalmadı) bunu denemek istedim. Bir fırsat sitesinden oldukça uygun bir fiyata aldım. Size de yazarım sonuçları :)

bu aleti çok beğendim sebebi de törpüsü,masaj aleti olarak kullanmıyorum ancak motor devir sayısı yüksek olduğundan törpü olarak ayaklarda harika bir etkisi var.kötü tarafı o törpü aparatından ek olarak satılmıyor keşke o aparat ayrı olarak satılsa.masaj aleti olarak yatay düzlemde titreşim veriyor mekik çekmek daha etkili bence

kusura bakmayın konuyu tekrar açtım ama merak ettim alsam mı almasam mı basenlerim çok var bu alet işe yarıyor mu ? ne kadar kullanmak lazım en acilinden 1-2 ayım var tatile gitmeye enazından şıkılaşması lazım basenlerimin step aerobik yaptım ama çok etkilemedi yardım edin nasıl alet kullanışlı mı ?

X