Saç Şekillendiriciler Remşngton mu?Braun mu?Hangi saç düzleştirici?

zuzummm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
193
3
Arkadaşlar,bi saç düzleştiricim var başka marka tabi ki işe yaramıyor..

şimdi 100 tl ye kadar bir bütçe ayırdım yeni bi tane alacağım..yaptığım yorum araştırmalarına göre remington ki ilk defa duymum ve braun kullananlar memnun..

benim saçım dalgalı ve dumduz olsun istiyorum:KK43:

saçlarım çok uzun ve gür olmasına rağmen sadece bu marka düzleştirici istediğim gibi çıktı kuaförden çıkmış gibi oluyor aynı. saçın az ve kısa ise remington da olabilir ama philips in verimi sıcaklığı daha güzel bence....

Ben de philips kullanıyorum pro xl olan yani siyah olanını.. kalın olduğu için upuzun ve gür olan saçlarımı bile 20 25 dk da bitiriyorum. Çok memnunum. Ama remington da süperr.. ıslak kuru olanını çok methediyorlar.. güzel olduğuna eminim.. tek kötü yanı; ağır olması.. saça uygularken kolun yorulabilir, baya ağır çünkü..

remington!!!! saçlarım kalın telli, yapısı bozuk ve bi garip kabarıyor böyyle elektrik çarpmış gibi. ama remington kullanıyorum ışıl ışıl ve dümdüz oluyor kısa sürede. bi de yani bu kişisel bakım ürünleri üzerine bi marka,uzman. benimkinin modeli remington 3X ince, ben alalı 2 seneyi geçti ve kalını daha Türkiye'ye glmemişti o yüzden yorum yapamam. ama alacaımda tüm markaları denemiştim ben,saçıma remington yaramıştı. bi de saçın makineye de zamanla alışıyor, tabi elin de:)

çok teşekkürler kızlar..
ben zaten ağır makinaya alışığım saçım çok az ve genelde dümdüz yapamadığım için topluyorum sadece perçemlere yarasa yeter:)

ince alacağım zaten..

peki bu remingtonun bi ton modeli var ya fiyat aralığı da çok genişmiş..

X