Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

amin inşallah o zaman benden mutlusu olmaz özellikle kendi kabullenemediğin vücudunu başkasıyla paylaşma düşüncesi çok kötüydü. istediğim kadar büyük olmasa da göğüslerim var artık ahh bir de yumuşasa
Ben inanıyorum canım bıngıl bıngıl, lömbür lömbür, hoppidi hoppidi, zıp zıp oynayan memelerin olacak

Canım seninkiler muhteşem yaaaaaa:KK66: benim o kadar olsa yaptırmam biliyor musun :nazar:Şekli harika , ayrık hiç değiller :nazar: Eğer silikon kesin yaptırcam diyorsan , kesinlikle yuvarlak taktır. Muhteşem olur :KK66:
Ay canım benim ağzından bal damlıyo. Çoğu kişi bana gerek yok diyor ama bende burada güzel sonuçları görünce yaptırmak istiyorum. Taktım işte bir kere. Dünyaya bir kere geliyoruz. Aklımda kalmasın. Daha çok zamanım var beklemek çok sıkıcı. İnşallah bende yaptırınca güzel sonuçlarımı paylaşırım.

Ay canım benim ağzından bal damlıyo. Çoğu kişi bana gerek yok diyor ama bende burada güzel sonuçları görünce yaptırmak istiyorum. Taktım işte bir kere. Dünyaya bir kere geliyoruz. Aklımda kalmasın. Daha çok zamanım var beklemek çok sıkıcı. İnşallah bende yaptırınca güzel sonuçlarımı paylaşırım.
Senin ne istediğin önemli tabii ki :KK66: bence de gerek yok ama, sen üstlerde de dolgunluk istiyorsun anladığım kadarı ile. O zaman cancaazım , yuvarlak bi İMPLANTLA muhteşem seksi memelerin olur :KK66:

Senin ne istediğin önemli tabii ki :KK66: bence de gerek yok ama, sen üstlerde de dolgunluk istiyorsun anladığım kadarı ile. O zaman cancaazım , yuvarlak bi İMPLANTLA muhteşem seksi memelerin olur :KK66:
Şimdi tam olarak dik, kemik görüntüsünü kamufle eden ve birleşik orta büyüklükte yuvarlak ve doğala çok yakın memeleri istiyorum. Çok mu :KK70:

Canım 22 Temmuz'da , Ankara'da Volkan Tayfur a olacağım inşallah :KK66: korkudan ölmezsem :KK70:
Bebişko korkacak biley yok ben daha önce burun ameliyatı oldum zaten narkozu alınca bişey hissetmiyosun. Hatta kafan biraz güzel oluyor :KK70: ameliyattan sonra bilinçaltındaki şeyleri sayıklayabiliyormuşsun :KK70:

Beni de izlemeye alır mısın boyut hakkında hibi fikrimyok.doktorumla onu konusucaz ayın 20sinde.zateb zor ayarladım paratı onca acıyı boşa cekmek isteniyorum

bak şimdi yaw mutluluk2015 mutluluk2015 ve C cerendeniz in beyinlerini ( yazdıklarını) yanyana koydum bilin bakalım hangisinin beyni mercimek kadar çıktı. duydum cerendeniz dediniz doğru :))))

iftar saati yaklaşıyor ey yüce rabbim biz şeytanları ramazan ayında zincirledigini biliyoruz ama biri kaçmış sanırım. tövbe yarabbim.
salakça buluyosun da burda ne arıyosun be kızım mal mısın sen ? bu sözümden sonra burda akıbetim ne olur bilmem ama hakkaten malsın..
hahaha:)))) yemin ederim çok komiksin hahaha:)))

bak şimdi yaw mutluluk2015 mutluluk2015 ve C cerendeniz in beyinlerini ( yazdıklarını) yanyana koydum bilin bakalım hangisinin beyni mercimek kadar çıktı. duydum cerendeniz dediniz doğru :))))
iftar saati yaklaşıyor ey yüce rabbim biz şeytanları ramazan ayında zincirledigini biliyoruz ama biri kaçmış sanırım. tövbe yarabbim.
salakça buluyosun da burda ne arıyosun be kızım mal mısın sen ? bu sözümden sonra burda akıbetim ne olur bilmem ama hakkaten malsın..
ay zoruna gitmiş saçmalamis iyice:))) bu kadar saçma kelimeleri ilk defa bir arada gördüm ne dedi şimdi bu değişik:)))) sinir olma sakinnn Relax canimm ben senin gibi boş bir insana sinir oluyor muyum nooo:))

Canım seninkiler muhteşem yaaaaaa:KK66: benim o kadar olsa yaptırmam biliyor musun :nazar:Şekli harika , ayrık hiç değiller :nazar: Eğer silikon kesin yaptırcam diyorsan , kesinlikle yuvarlak taktır. Muhteşem olur :KK66:
kızlar ,, makul fiyatta iyi bi dr tavsiye edebiliyormusunuz :KK43: benim görüştügüm dr aksüstü yapalım diyor :KK43:

X