Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

Kizlar kusura bakmayin, yukarida yazdigim gonderiyi yanlislikla buraya postalamisim. Buraz alakasiz olmus

Arkadaşlar benim eşim mide doktoru ii plastik cerrahın isimlerini bulurum yayınlara bilirim bildiği bende ilerde zayıflatan sonra meme küçültme ameliyatı yaptircam.inşallah estetik olanını belli olmayan çok ii bir cerrahi inşallah. Yeni karar verebilir mevlam böyle yarattı vardır bir nedeni derdim ama zor.gençken hissediliyor da. ...Meme altı karara biliyor kilo lu olunca sivilce çıkıyor yerçekimi kuvvetini engelleyemiyorsun.zaten erkeklerde inanin dik diri orta büyüklükteki beğeniyorum ayna ya bakınca sizde anlarsınız dualarim sizle birbirimize gunahsiz dille dua edelim maraton Koşusunda bana eşlik eden azimli arkadaşlarım.....

Merhabalar ben yeni katıldım aranıza iki dogum Yaptım ve simdi Göğüs diklestirme ve karın germe ameliyat-ı olmak istiyorum Antalya da tavsiye edebilecek Dr var mı acaba

Mart ayında 260cc high profil damla protez ile meme büyütme ameliyatı oldum ama uzun ve iri bi kız olaraktan bu protezler ben de çok kçk kaldı, burdaki arkadaşlar ameliyat sonrası ne kdr bunalım yaşadığımı belki hatırlarlar...yakın bi zamanda 2. ameliyatı olıcam,

bu bnm artık son şansımm kızlaar.. bu ameliyat sonrası mutlu çıkmak ve artık mutlu olmak istiyorum, o yüzden sürekli fotoğraf bakıyorum.. silikonlu göğüs fotoğrafı bakmaktan nerdeyse sapık olıcam artık :)) imdaaatt :))kafamçokkarıştıdelikafadulden

yardıma ihtiyacım var, ebru polat ın silikonları nasıl duruyo sizce?? benim vücut yapım da nerdeyse aynı bu kadınla, o yüzden onun fotoğrafını koydum, boyutlar şekil fln nası duruyo fikirlerinizi çook merak ediyorum, bi de sizce kaç cc dir bu protezlerr??

2. ameliyatta 350cc kesinliklee yuvarlak high profil tercih edicem, yoksa 375cc mi olsa ??

damla isteyenler sakınn sakınnnnn sakınn diyorum bi dee...
çok haklısın zaten göğüs dokumuz yetersiz olduğu gibi slikon taktırıyoruz ve damla protezle üst lobu yine boş kalıyor ve belin kalınsa iriysen damla belini daha kalın gösteriyor bence yuvarlak protez ve en az 375 bel çevren çok kalınsa 450 den aşşağa taktırma derim

canım izler misin ?b

ya şu resmi kaldırsanız artık herzaman sizin göğsünüzü görmekmi zorundayız biz
Canım o mesajı site yöneticilerine atarsan biz de çok mutlu olacağız . Çünkü o resim konu dikkat çeksin diye konulmuş bi resim. Üyelerden birinin değil. Çünkü kimse uluorta resim koymuyor, gizlilik ayarları var.

Slm kızlar banalda kas altı 325 cc takıldı ameliyat olalı 2 gün oldu hala çok acı çekiyorum normal hayatıma ne zmn dönerim yardım lütfen

Slm kızlar banalda kas altı 325 cc takıldı ameliyat olalı 2 gün oldu hala çok acı çekiyorum normal hayatıma ne zmn dönerim yardım lütfen
Gecmis olsun . Yarin daha rahatlarsin bir kac gune cok daha iyi olucaksin.

Ay canım benim ağzından bal damlıyo. Çoğu kişi bana gerek yok diyor ama bende burada güzel sonuçları görünce yaptırmak istiyorum. Taktım işte bir kere. Dünyaya bir kere geliyoruz. Aklımda kalmasın. Daha çok zamanım var beklemek çok sıkıcı. İnşallah bende yaptırınca güzel sonuçlarımı paylaşırım.
canım takip eder misin beni fotolarnı merak ettim

:KK70: canım geçen yaz yaptırmış o... Serdar Eren e :KK66: arayıp da bi sorsaydım keşke kaç cc diye :KK66:
Vallahi şuan eda taşpınarınkiler süper.. Ben çok beğendim başarılı olmuş. Kas üstümü kas altı mı dual plan mı kaç cc merak ediyorum. Çünkü kadın sporla yatıp sporla kalkıyor kas altı zor olur. Kas üstü de doku yok belli olurdu, ama ben bayıldım şuanki haline valla arayıp sorun beni de bilgilendirin :KK70:

X