Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

arkadaşlar foto kaldırıldı ancak chromeda powered by adblock reklam uygulaması var bu yüzden foto aşağıda çıkıyo insanlar da aslında doğal bi tepki veriyorlar ulu orta yere memesini koyduklarını vs . bu kimin fotosuysa yazık yani haberi bile yoktur belki de biz bu sayfaya yorum yazdıkça güncellendiği içinde gözüküyor aslında kaldırılabilir bir şey

Bu ne rezillik böyle hiç edep yok mu sizde bir an nerde olduğumu şaşırdım memenin fotoğrafını koyup bide altına sayısız yorum yapılmış tövbe Estağfurullah :KK20:
canım daha önce de 10 kere fln yazdım , bu resmin forumun aktif kullanıcılarından birinin olmadığını. Forumdaki hiç bi arkadaşımın edepsiz olmadığını da 10 kere yazdım. Hiç birinin teşhirci olmadığını da yazdım. Ben yazmaktan usandım Wallahi . Artık söylemimi değiştiriyorum:O RESIM BENIM EDEPSİZİM TERBİYESİZİM :KK70: ohhhh gösteriyorum işte Memelerimi .... Sapığım ben .... O yüzden girme foruma... Okuma meme yazılarını ...ayyyy ne rahatladım, bugün pek bi gerginim.... Dur yeni resimler de koyiimm , insanları delirtiiim.... Töööbe töbeeeeee..... Ben de o vajinusmus , kızlarda sünnet gibi konuları görünce çıldırıyorum. Umarım bu konuda da hassassınızdır.

canım daha önce de 10 kere fln yazdım , bu resmin forumun aktif kullanıcılarından birinin olmadığını. Forumdaki hiç bi arkadaşımın edepsiz olmadığını da 10 kere yazdım. Hiç birinin teşhirci olmadığını da yazdım. Ben yazmaktan usandım Wallahi . Artık söylemimi değiştiriyorum:O RESIM BENIM EDEPSİZİM TERBİYESİZİM :KK70: ohhhh gösteriyorum işte Memelerimi .... Sapığım ben .... O yüzden girme foruma... Okuma meme yazılarını ...ayyyy ne rahatladım, bugün pek bi gerginim.... Dur yeni resimler de koyiimm , insanları delirtiiim.... Töööbe töbeeeeee..... Ben de o vajinusmus , kızlarda sünnet gibi konuları görünce çıldırıyorum. Umarım bu konuda da hassassınızdır.
Sapık seviyom seni ve özledim :KK60:

:KK70: : D : D : D : D
Ağzina sağlik tatlim :KK66:

ben de on gun sonra ameliyat olcam. boyum160 kilo 45 doktorum 250 cc koyacağını söyledi ölçüm yapıldı ama bilmiyorum ne olduğunu sizce normal mi benim için damla şekli konulacak ve birde resimleri nasıl görebilirim

ben de on gun sonra ameliyat olcam. boyum160 kilo 45 doktorum 250 cc koyacağını söyledi ölçüm yapıldı ama bilmiyorum ne olduğunu sizce normal mi benim için damla şekli konulacak ve birde resimleri nasıl görebilirim
Seni takipe alinlarin resimlerini gore bilirsin ben aldim seni benim resjmlere baka bilirisin

Canım benim de boyum 164 kilom 47 265cc yuvarlak protez koyuldu izlersen gorebilirsin :KK66:

Daha önce dudak dolgusu yaptırmıştım, çok doğal olmuştu .. çarşamba günüde göğüs estetiği için görüşmeye gideeğim bakalım neler dıyecek.

Resimleri ben de gorebilir miyim.yeni uye oldum.ben de buyutme dusunuyorum.cok korkuyotum.
alttaki resimde gerçekten güzeller.ama sen büyük istiyorsun,üsttekiler çok da büyük değil sanki fisfisfis yani aynı kişiye ait olduğu halde,3 resimde de farklı çıkmış

X