Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:)))) yok acıp denemeler yaptım.ama suna karar verdım bana cok fazla "renk" gıtmıyor :)
Ambalajı acılmamıs varsa seve seve gonderırım Ebrucum,ama göz işi hassas iş, ambalajı acılmıs ne sen ıstersın ne de ben vebal altına sokarım kendımı :)

haklısın göz olayı önemli a.s zaten para vermiş almışsın kimbilir ne kadar ödedin senden ürünleri göndermenide isteyemem tatlım yakınlarındakilere hediyeedersin sonuçta beni tanımıyorsun bile yinede çok tşkler çok incesin tatlım opuyorumnanaktan
biliyorsun lancome rimel denemiştim 3-4 ay oluyor tekin acarda sonra gözlerim kıpkırmızı oldu doktor irrite olmuş gözün dedi o gnden beri makyajla uyumuyorum eskiden makyajla uyurdum hep üşenirdim silmeye o olaydan beri cildi gözleri temizliyorum zaten o olaydan sonra gözlerim hassaslaştı her marka far kullanamıyorum pastel aldım geri verdim,cecile bile çok hafif yapıyor,flormar oyle kaliteli kullanmam lazım bugün ugrayabilirsem mac a ugrayacağım mac deneme makyajı yapıyormu ürün almasakta gözlerim alerjik sürüp denemem lazım falan desem

ah sen varyaaaaaaaaa yaşlanmak ıcın elınden gelenı yapıyor mussunnn,ben kendımı eve attıgımı gibi elımde kopuk lavaboya kosuorummmmmmmmmm

ah sen varyaaaaaaaaa yaşlanmak ıcın elınden gelenı yapıyor mussunnn,ben kendımı eve attıgımı gibi elımde kopuk lavaboya kosuorummmmmmmmmm

dedim ya o olay ders oldu artık siliyorum cildin rengi değişiyor sabahları daha parlak temiz bir cilt oluyor
belkide o yuzden farlar daha farklı duruyordur bende kaydirigubbakcemile3 sende dene mutlaka sana yakışan bir renk mutlaka vardır mesela bana yeşilin bazı tonları gitmiyor ben mavi,gri,pembe tonları kullanırım daha çok şu ara smoke makyaja taktım o yuzden söylediğin renkleri çok beğendim gercekten süper nette swatchlarınıda gördüm

bende bana gıden sadece sıyahlar ve griler,onları da aksam yapıyorum Ebrucum

gündüzde kullanabilirsin aslında açık renklerle kombinleyerek mesela gri pembelerle siyahta mavilerle çok yakışıyor
kalkamadım pc başından cafelatte gelmiycek herhalde neyse özelden mesaj attım zaten neyse ben bugün mac e bir ugrayım bakalım birde inglottta indrim varmış ama orası bana çok uzak önce mac bakayım deneme yaparlar belki

:)) mac den kesın oturturlar ayna basına :) hiç şüphen olmasın canım benım.gorusuruz o zaman opuyorum :)

ebru canım bu kadar yapıyorsunda biz niye makyaj bölümünde göremiyorus o gölgeli gözler,isempatiksalakcinnibu bünye merak içinde yane

donut sende arkadaşım aldıklarını yazıyorsun buraya vallahi meraktan çatlıcam yane yüzünde gözünde nasıl duruyor onlar ufaktan bare bir foto paylaşsan :sinifsinif:

donut canım bu arad sana sormak istiyorum bu roche nin gözaltı kremini falan kullanıyormusun yoksa onun için kullandığın başka bir ürün var mı ?? göz makyajı deyince geldi aklımakaydirigubbakcemile3

:)) mac den kesın oturturlar ayna basına :) hiç şüphen olmasın canım benım.gorusuruz o zaman opuyorum :)
az önce o bloga baktım tekrarda kız martta almış o fiyatlara acaba şimdi aynımıdır sence
inşallah aynıdır yoksa inglota müracat edicem
tşkler tatlım sohbetin için :1hug: opuyorumnanaktan

anacım yapamıyorum ki vallahi goz makyajından becerdıgım tek sey eyeliner cekmek,onuda ıyı becerırım bak :) fırca falan dınlemem,tozunu attırırım :))))

az önce o bloga baktım tekrarda kız martta almış o fiyatlara acaba şimdi aynımıdır sence
inşallah aynıdır yoksa inglota müracat edicem
tşkler tatlım sohbetin için :1hug: opuyorumnanaktan

sonunda bir blogta ben yapıcam valla,ah bır zaman bulabılsem :)))

canım ben tesekkur ederım,sana guzel alısverısler dılıorum :)

ebru canım bu kadar yapıyorsunda biz niye makyaj bölümünde göremiyorus o gölgeli gözler,isempatiksalakcinnibu bünye merak içinde yane

donut sende arkadaşım aldıklarını yazıyorsun buraya vallahi meraktan çatlıcam yane yüzünde gözünde nasıl duruyor onlar ufaktan bare bir foto paylaşsan :sinifsinif:

tatlım bende dijital foto yok hala filmli makine kullanıyorum ceple çekincede net çıkmıyor kaç kez denedim ne renk belli oluyor ne gölge anlaşılıyor ama söz bir gün güzel bir makyaj yapıp arkadasımın fotosuyla cekip koyucam

kızlar ne diyeceğim topikten birisi öncü olsa topiğe elcadan bişeyler alıp koysa satsa bizde alsak nasıl olur diyecektim vazgeçtimmm

Son düzenleme:
canım ne alaka,sonucta foruma isteyerek giriyoruz hepimiz.Basımı agrıtsan işim ne :)))

valla ya ben cıdden asırı becerıksızım yada siz farla sahaneler yaratıyorsunuz,benım saskınlıgım buna :))) ki bence ben fecı becerıksızım :))
beceriksiz miiiiiiiii kız o kadar şey alıon ben hayatta inanmam beceriksiz olduğuna
bakınız mesela ben pudraymış eyelinermiş allıkmış süremem yavaştan yavaştan kaliteli şeylere geçim diom onlarda ama önce öğreneyim parayı çöpe atmayım die daha uygun fiyatlı alıp deniom öğrenince ayda bi ürün alırım iyi ürün alırım diom :)))
sonunda bir blogta ben yapıcam valla,ah bır zaman bulabılsem :)))

canım ben tesekkur ederım,sana guzel alısverısler dılıorum :)
ilk izleyicin benim aç diom kız aççççç haftada bir bişi paylaşsan yeter bize
kızlar ne diyeceğim topikten birisi öncü olsa topiğe elcadan bişeyler alıp koysa satsa bizde alsak nasıl olur diyecektim vazgeçtimmm

süper olurdu canım valla :)))) blogu olan biri olsa güvenebileceğimiz biri olsa deme :p

Bak yuz makyajını guzle yaparım,guzel eyeliner cekerım,guzel dudak makyajıyaparım .Ama far işi yok beceremıorum :)

Bak yuz makyajını guzle yaparım,guzel eyeliner cekerım,guzel dudak makyajıyaparım .Ama far işi yok beceremıorum :)

tatlım bende öyle güzel far süremezdim böyle dalgalı olurdu falan sonra standlarda makyaj yaptırdım falan birde arzuşumu izledim uzmantv de çok güzel videolar var
far yerine göz kalemi kullanıp onu dağıtabilirsin aslında oylede hoş oluyo

beceriksiz miiiiiiiii kız o kadar şey alıon ben hayatta inanmam beceriksiz olduğuna
bakınız mesela ben pudraymış eyelinermiş allıkmış süremem yavaştan yavaştan kaliteli şeylere geçim diom onlarda ama önce öğreneyim parayı çöpe atmayım die daha uygun fiyatlı alıp deniom öğrenince ayda bi ürün alırım iyi ürün alırım diom :)))

ilk izleyicin benim aç diom kız aççççç haftada bir bişi paylaşsan yeter bize

süper olurdu canım valla :)))) blogu olan biri olsa güvenebileceğimiz biri olsa deme :p

evet bencede ama zoooorrrrr artık istanbula gidersek gezi planına elcayıda ekleriz kaydirigubbakcemile3

X