Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aprilcim bende c vitaminliyi kullanıyorum memnunum sankim göz altlarım aydınlandı gibim gelio bana :)))) senin gibi bende kaz ayaklarına doğru sürüştürüom spfli kremimi :pPP

Tatlım ben de merak ediyorum C vitaminliyi, nişanlıma aldım, beğendi o :KK1:
Ben de E vitaminliden memnunum, yetiyor bana.
:1rolleyes:

Canım bu konuyu dahaönce başka bloglar da tartışmıştı :1ninca:
Vergiden muafiyet,
sadece el emeklerinde geçerli oluyor.
akannehir

Vergiden muaf esnaf:
6. Hariçten işçi almamak, muharrik kuvvet kullanmamak kayıt ve şartı ile
oturdukları evlerde imal ettikleri havlu, örtü, çarşaf, çorap, halı, kilim, do-
kuma mamulleri örgü, dantel, her nevi nakış işlerini ve her nevi turistik eşya,
hasır, sepet, süpürge, paspas, fırça, yapma çiçek, ip ve urganları dükkan açmak-
sızın satanlardan 47 nci maddenin 1 ve 3 numaralı bentlerinde yazılı şartları
haiz bulunanlar;

:gitme:

evet tatlım aynen öleymiş. ben zaten yurt dışından kendime aldığım ürünlerin shipping ücretini çıkarmak için sa.tıyodm. ama fatura kesilmdiği için mliyciler araştırıyomuş

aaaboooooooooooowwwwwww neyyyyyy ya bu devletin işi yok zaten odan burdan almaya çalışıyolar alıncakları almıyolar türkiye işte sen o yüzden mi kapıyosun canımmm :KK43:( ee ggde satış yapanlarada yapıyolarmı acep?
elcaya gitmeden burdan yaz bizde isteklerimizi yazarız kiminki tutarsa alırsın canım kartınlan bizde göndeririz parayı tatlişkom :p

gg. dan başlamışlar tatlım tabi orda daha büyük miktarda satış yapılıyorya çok kişinin canı yanmış
zaten elime geçen bişi yok bide onlan uraşmıyım dedim
elcaya daha sonra gidicektim ama dolphinim için bi uğrarım. Nezamandır gitmiyodum benim içinde bahane olur. haber veririm burdan
bide orda sadece mac yok clinique ve bobbi brown da var. Ona göre sölersiniz banaopuyorumnanaktan

SHİSEDİO aşığı sen gittinmi tekin acara dün?
Tatlım ben de merak ediyorum C vitaminliyi, nişanlıma aldım, beğendi o :KK1:
Ben de E vitaminliden memnunum, yetiyor bana.
:1rolleyes:
aman ikiside güzelmiş bende memnunum bundan :) şimdilik
evet tatlım aynen öleymiş. ben zaten yurt dışından kendime aldığım ürünlerin shipping ücretini çıkarmak için satıyodm. ama fatura kesilmdiği için mliyciler araştırıyomuş

gg. dan başlamışlar tatlım tabi orda daha büyük miktarda satış yapılıyorya çok kişinin canı yanmış
zaten elime geçen bişi yok bide onlan uraşmıyım dedim
elcaya daha sonra gidicektim ama dolphinim için bi uğrarım. Nezamandır gitmiyodum benim içinde bahane olur. haber veririm burdan
bide orda sadece mac yok clinique ve bobbi brown da var. Ona göre sölersiniz banaopuyorumnanaktan

hımmmm adamların maşallahı var desene heheheh
bende gördüm clinique falan varmış süper ozaman yawww şimdiden bakalım liste yapalım biz bişi denk gelirse alırsın tatlım hayra girersin :)))

donutum bu Adana sıcağında kalktım benim paşayla arabada perperişan tekin Acar a gittim indirim falan yok :teytey: dedim olamazzz çok emin bir arkadaştan aldım haberi :roflol::roflol: ara arkadaşını dediler dedim yok net ten arkidiş o benim :roflol: o zaman ki dediler onun bölgesinde ki lerde vardr bizde indirim falan yokkk :roflol::roflol: 160 tl de vermek zor geldi bir kreme girdim koton a yüzde 50 indirim aldım yaz başından beri istediğim beyaz ceket i kot gömleği geldim :1rolleyes: kısmet onlaraymış :sm_cool:

donutum bu Adana sıcağında kalktım benim paşayla arabada perperişan tekin Acar a gittim indirim falan yok :teytey: dedim olamazzz çok emin bir arkadaştan aldım haberi :roflol::roflol: ara arkadaşını dediler dedim yok net ten arkidiş o benim :roflol: o zaman ki dediler onun bölgesinde ki lerde vardr bizde indirim falan yokkk :roflol::roflol: 160 tl de vermek zor geldi bir kreme girdim koton a yüzde 50 indirim aldım yaz başından beri istediğim beyaz ceket i kot gömleği geldim :1rolleyes: kısmet onlaraymış :sm_cool:

gül güle kullan tatlım iyi günlerde opuyorumnanaktan

teşekkürler kızlarrr daha iyileri sizlerin olsun inşallah neye niyet neye kısmet oldu biraz kaydirigubbakcemile3

Canım gıttım aldım geldım shıseıdolarımı ben yaaaa!!!

ayyyyy tatlım tekin acar cosmetics carouselde 24 haziran persembe gunu shiseido markalı urunlerde yuzde 20,gunes urunlerınde yuzde 40 indirim ve supriz hediyeler sizleri bekliyor! yazıyormus..

carouselde yani..
cok pardon :1no2: özür dilerim canım ya :KK43:

Son düzenleme:
özrüne kurban olam oldu artık o kaydirigubbakcemile3 vallaha bu sıcakta çıkardınya sen beni helal olsun sana kaydirigubbakcemile3 canında sağolsun arkadaşım ne yapalım kısmet dolaşmış olduk paşamla sempatiksalakcinni

bu arada hayatımda bir dizin,in finalini izlerken bu kadar heyecanlanmamıştım fenalık geldi :gitme: hepsiin oyunculukları ayrıca süperdi kendimce çok beğendim :roflol::roflol:

Son düzenleme:
kızlar body shop c vitaminli ve e vitaminli göz kreminin arasındaki fark nedir?

Canım, C vitaminli olan daha çok morluk sorunu olanalr için. Daha güçlü bir fomülü var ve daha pahalı.
E vitamini ise, yoğun nem isteyenler için. İnce çizgileri de kontrol altına alıyor.

opuyorumnanaktan

Canım, C vitaminli olan daha çok morluk sorunu olanalr için. Daha güçlü bir fomülü var ve daha pahalı.
E vitamini ise, yoğun nem isteyenler için. İnce çizgileri de kontrol altına alıyor.

opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım
o zaman beni C vitaminlisi paklar:kedi:
fiyatı ne kadar?

kızlarrr ben yine soru sorcam sizlere :kedi:
tatilde sephora,watsons ve body shop çıkarması yapıcam inş :icecream:
özellikle hangi ürünlere bakmam lazım bu markalarda?
çok genel bir soru oldu farkındayım ama bu mağazalarda hiç bulunmadım ve çalışanların gazına gelmek istemiyorum.

X