Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

$Bruno_Banani_Woman_EDT_w.jpg saddece 1 kere kullanavildiğim ve çok çok beğendiğim bir parfümm,

özel günlerde kullandığım parfümüm armani code opuyorumnanaktan

yıllardır asla vazgeçemediğim tek kokum davidoff cool water

günlük, evde fln aklıma estikçe fıslattığım beni rahatlatan bir diğer parfümümde wish of love..

16l0obt.jpg

benimde son aldığım bu bayanssulusmile çok rahatlatıcı bir kokusu var aroma terapi gibi bayanssulusmile

Arkadaslar ben resim ekliyemiyorum ama isimlerini yazayim simdilik :)0
biri lacoste nin touch of pink biri bruno bananiden pembe olani biride su bihterinde bi aralar kullandigi flora gucciden ücüde harika kokouyooo olumunekankayizsmile

resim eklemek çok zaman alır ama şu kullandıklarım
NARCİSO RODRİGUEZ FOR HİP PEMBE ŞİŞE
HYPNOTİC POİSON
FLEOUR (türkiyede yok )
PARİS HİLTON CAN CAN
HUGO BOSS İİNCİTENCE
CANDY
CHANEL CHANCE
BURBERRY WEEKEND
ESTEELAUDER BRASİL DREAM
GIVENCHY BE (türkiyede yok)
WİSH PURE WİSH (türkiyede buda yok)
CK EUPHORİA
ARMANİ SENSİ
DONNAKARAN DKNY

birkaç tane body shop parfümü ve avon parfümüde var ama yazmadım onları

kızlar bişey dicem bigün biyerde oturuyorum bi bayan geldi parfümüne bayıldım kokusu çok hoştu tatlı bi kokuydu sordum ne kullanıyorsunuz diye armani dedi almaya gittigimde armanın çok çeşidi var dediler bulamadım hangsi oldugunu şişesi turuncu gibiydi sizce hangisidir bileniniz varmı hala aklımdaa:2:

kızlar bişey dicem bigün biyerde oturuyorum bi bayan geldi parfümüne bayıldım kokusu çok hoştu tatlı bi kokuydu sordum ne kullanıyorsunuz diye armani dedi almaya gittigimde armanın çok çeşidi var dediler bulamadım hangsi oldugunu şişesi turuncu gibiydi sizce hangisidir bileniniz varmı hala aklımdaa:2:

Canım Armani mania olabilir bunu dene hatırlarsın kokuyu kaydirigubbakcemile3

X