Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

4319.jpg

4326.jpg

$jill sander pure.jpg $clinique happy.jpg $chanel allure.jpg $hugo boss boss orange.jpg $chanel chance.jpg $hugo boss femme.jpg $christian dior j dore.jpg $alyssa ashley musk.jpg $calvin klein obsession.jpg $joop le bain.jpg $dolce gabbana the one.jpg $guerlain l instant magic.jpg $calvin klein eternity.jpg $jennifer lopez glow by j.lo.jpg $hugo boss woman.jpg $gucci envy me.jpg $jil sander sensations.jpg $giorgio armani gio.jpg $dolce gabbana rose rhe one.jpg $jill sander sun.jpg

bunlar benim kullandıklarım. hepside birbirinden güzel. şuan hugo boss femme parfümünü kullanıyorum. geçen hafta bi bayan sordu..çiçeksi bir koku arıyorsanız tavsiye edebilirim :)

Chanel Chance Eau Tendre
$chanel chance eau tendre2.jpg

Burberry Weekend
$burberry weekend.jpg

Idole d'Armani
$giorgioarmaniidoleedt.jpg

Emporio Diamonds Diamonds
$Emporio Armani Diamonds Perfume.jpg

DKNY Be Delicious Fresh Blossom
$DKNY-Be-Delicious-Fresh-Blossom-BCA-2009.jpg

Jil Sander Sun
$SunEdT.jpg

Paco Rabanne Lady Million
$LADY-MILLION-PacoRabanne-fragrance-review2.jpg

Jette Joop By Night
$nd.1439.jpg

Dior Hypnotic Poison
$dior-hypnotic-poison-100ml-dama.jpg

Joop Le Bain
$joop-le-bain-edp-vapo-75-ml.jpg

bu joop un parfümlerini çok merak ediorum nasıl tarzda kokular acaba

yukarida yükledigim gibi joop le bain kullaniorum hem tatli hem nasil desem baharatli gibi bir koku ayrica baya klasik bir kokuk 1988 de cikmis :KK1:

joop disinda jette joop by night var oda cok guzel bir koku oda tatli yani ikiside hafif fresh kokular deil
ama ben her ikisinide cok seviorum ve sadece kis aylarinda kullaniorum :KK61:

bulunduğum şehirde malesef koklama şansım olmadı heryerde yok ama açık parfümlerinden denerim eğer beğenirsem yurt dışından getirtirim artık

Parfümler kadar parfüm şişeleride kadınları büyülemeye yetiyor..
Harika parfüm şişeleri var aslında hepsinden birer tane alıp koleksiyon mu yapmalı?:KK61:

kullandigim parfümler arasina birde Escada Absolutely Me katildi
Dogum günümde hediye edildi cok guzel tatli bir koku , tavsiye ederim :)

Escada-Absolutely-Me-EdP-50ml-5910733_b_1.JPG

X