Resimli Makyaj Tekniğim! Hadi Kızlar Öğrenmeyen Kalmasın !

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
merhaba,öncelıkle yaklaşık 3 saatımı aldı :) makyaj yapmak değil de akşam güneşine denk geldiği için resim kalitesi düşük,onları yükleyip yazılı anlatım yapmak vede kendi evimde değilim bu yüzden malzemem az..nezamandır soruyorlardı makyajımı en iyisi paylaşayım bilmeyenler öğrensin istedim..bu benim günlük makyajım değil daha özel günler için bir makyaj.bu arada lensı makyajdan once takın benım lensım solotıca topazıo. umarım faydası olur kızlar..bu arada kaş kalemını unutmuşum kaş kalemınız yoksa kahve far kullanabılırsınız..vede kaşlarımı almadıgım ıcın dagınık gorunuyor ozur dılerım sempatiksalakcinni

ALLIĞINIZI SÜRDÜKTEN SONRA HAFıF BURUN UCUNA ALNA,DUDAK ÜSTÜNE VE BOYNADA DOKUNDURUN..
THE END opuyorumnanaktan

photoshop dıyenler için dıyorumki :sagolun inanılmayacak kadar güzel bir cildım oldugunu bilmıyordum moral için süpersiniz!

( TOPLU MAKYAJLARIM 35 CI SAYFADA HEPSI DEILSEDE BIR KISMI ORDA ARKADASLAR)
RESIMLERIMDEN ALINTI YERINE SAYFA NO ILE SORU YADA FIKRILERINIZI YAZARSANIZ SEVINIRIM...KISACA RESMLERIDEN ALINTI ISTEMIYORUM BEBEKLER

kardeş topiğim için lınk verıyorum burdada makyaj hıle ve puf noktalar paylaşıcam..http://www.kadinlarkulubu.com/makya...mirianadan-makyajda-puf-noktalar-hileler.html

Son düzenleme:
Nude bir ruj ya da gloss kullanmak bu makyaj icin daha uygun bence.
Sonucta ya gozler on plana cikmali ya da dudaklar, dogru olan bu.
Siz gozleri tercih ettiginiz icin dudak makyajinda naturel tonlar daha hos bir goruntu olusturur.

Nude bir ruj ya da gloss kullanmak bu makyaj icin daha uygun bence.
Sonucta ya gozler on plana cikmali ya da dudaklar, dogru olan bu.
Siz gozleri tercih ettiginiz icin dudak makyajinda naturel tonlar daha hos bir goruntu olusturur.

Herkese gıden ruj tonu farklıdır benım dudak zemınım kırmızı oldugu için açık renkler bende hoş durmuyor..elımdekı malzemeyle olanı gosterdım ayrıca..ya gozler ya dudaklar dıye bır ayrıntı yoktur..renk uyumu vardır...ornegın herkesın cok begendıgı arap makyajında oldugu gıbı herşey onplandadır tabı tarzınıza uymaz o ayrı..ayrıca ılk msjı yazan olaraktan bı emege saygı adına teşekkur etseydınız mutlu olurdum..

Olumsuz olarak yazmadim zaten.
Kendi fikrimi belirttim.
Dudak - goz iliskiside benim uydurdugum birsey degil makeup artist'lerin gorusu.

Emeginize saglik, haklisiniz bunu belirtmem gerekiyordu.
Ugrasip, yayinlamissiniz bir paylasim var sonucta ortada.

Olumsuz olarak yazmadim zaten.
Kendi fikrimi belirttim.
Dudak - goz iliskiside benim uydurdugum birsey degil makeup artist'lerin gorusu.

Emeginize saglik, haklisiniz bunu belirtmem gerekiyordu.
Ugrasip, yayinlamissiniz bir paylasim var sonucta ortada.

olumsuz olarak algılamadım canım..ama her makyöz yada makyörün kendıne özgu bır stılı var..ben kendı yuzume uygun olanını yaptım tesekkurler ılgıne boshayallersmile

Miriana emegine saglik guzel bir paylasim olmus.Golgelendirme anlatimini deneyecegim her ne kadar daha once yapamasamda.
Sana sormak istedigim birsey var.Benim cildim cok kuru,dus aldigimda krem surmessem korkunc gozukebiliyorum. Clinique marka yuz temizleme urunleri kullaniyorum.Fondoten olarak Loreal krem fondoten kullaniyorum ama yuzumde purussuz durmuyor. Kuruyor cildim hemen pul pul deri dokuntisi gibi cok kotu oluyor.Clinique fondoten de denedim ama olmadi,bir onerin var mi?

Miriana emegine saglik guzel bir paylasim olmus.Golgelendirme anlatimini deneyecegim her ne kadar daha once yapamasamda.
Sana sormak istedigim birsey var.Benim cildim cok kuru,dus aldigimda krem surmessem korkunc gozukebiliyorum. Clinique marka yuz temizleme urunleri kullaniyorum.Fondoten olarak Loreal krem fondoten kullaniyorum ama yuzumde purussuz durmuyor. Kuruyor cildim hemen pul pul deri dokuntisi gibi cok kotu oluyor.Clinique fondoten de denedim ama olmadi,bir onerin var mi?

tesekkurler canım,öncelıkle pullanma sorunun egzamaya donusmeden cildıyeye gorunmelısın bu kozmetık bır sorun degıl..kuruluk bendede var ama pullanma yalnızca bacaklarımda var..bebek yagı havuc yagı ıle banyo sonrası nemlıyken surup halledıyorum..
clınıquenın hangı urunlerını kullanıyorsan yaz bana..senın alkolsuz aşındırmayan urunler kullanman lazım..ayrıca pullanma dışında ne problemın varkı temzleyıcı kullanıyorsun? sabunu hayatından cıkar ve gul suyundan yapılmış temızleyıcıler nemlendırıcıler kullan..gun içinde gulsuyu ıle tonıc yap yuzune..cıldındekı sorunu aşmadan her fondoten aynı sonucu verecektır..

benım fondotenım max factor elastıng..sen nemlendırıcı ıle karştırıp surebılırsın yuzune...

lutfen sorduklarıma cvb verde bı bakalım caresıne doktoru daıhmal etme ...

biliyormusun ben ömrümde hiç kendim makyaj yapmadım sadece rimel ve ruj.
o yüzden bu paylaşımın hoşuma gitti bu arada makyajsız da çok güzel birisin..

biliyormusun ben ömrümde hiç kendim makyaj yapmadım sadece rimel ve ruj.
o yüzden bu paylaşımın hoşuma gitti bu arada makyajsız da çok güzel birisin..

canım benım kendını nasıl guzel hıssedıyorsan oyle olmalısın...ama ıllakı prof makyaj bırgun lazım olur..bırkac pratıkten sonra ögrenırsın sende opuyorumnanaktan canım stresten guzellık falan kalmadı ama sagol..makyajsz cırkın degılım ama makyajlı halım ıle sade halımın arasında uçurum var :kedi: en kısa zamanda deneyıp ozelden resmını atmanı ısterım bana a.s.

Benim kendi gözlerim lensinize benziyo biraz daha yeşilimsi bi renk ve iri gözlerim saclarımda sarı günlük makyajı nasıl yapabilirm abartı olmadan 20 yasındym

ellerine sağlık ....a.s.
yalnız fondöten nasıl da o denli hoş bir görüntü sağlamış ,pürüzsüz ,herhangi bir shop ve düzenleme var mı ? yoksa tamamen fondöten den kaynaklı mı ?
öyleyse marka ve serisi nedir?zemuszemus

cildin cok saglikli görünüyor masallah, sadece fondötenden olacagini sanmiyorum yani kaydirigubbakcemile3 eyeliner cizgisini cok güzel cekmissin, hosuma gitti. ayrica sunu da söylemeden edemicem, makyajli halin hos ama bence makyajsiz halin cok cok hos. masallah..

Son düzenleme:
Benim kendi gözlerim lensinize benziyo biraz daha yeşilimsi bi renk ve iri gözlerim saclarımda sarı günlük makyajı nasıl yapabilirm abartı olmadan 20 yasındym

canım benım eger fondoten uyguyorsan yıne far kısmına gelene kadar aynı işlemler,nemlendırıcı+fondoten+gözaltıkapatıcı+pudra..sonra göz kapagına hafıf mavi bır far surebılırsın..yada pudra surdugun gozkapagına onercegım tonlardaki farını sur..yeşil gözlu oldugun için önce vanılya tonunda bır farı kaş altın dahıl yay sonra mavi ,kahve,yada şeftali tonunda bır farla golgele...rımel sür..ağır gelmezse bıraz kalem surebılırsın gözaltına..ornegın mavı fara gözaltına kahve yada yesıl kalem..yıne şeftalı yada uçuk pembe allık sur ve parlatıcı bır rujla tamamla..ornek resım

fu0r5j.jpg

X