Resimli Makyaj Tekniğim! Hadi Kızlar Öğrenmeyen Kalmasın !

canım oncelıkle soruları bıraz daha toptan sormaya gayret edersen sevınırım sana yardımcı olmayı ısterım ama daha bır cvbını okumadan dıger soruya gecıyorsun kafam karışıyor.
lımona gelınce akıl var mantık var asitli şey gozaltına surulurmu hıc?
yakar haşat eder dokuyu..sen elma ve salatalık kabugu koy gozaltlarına beklet olurmu o yeterlı..garnıerın gozaltı rolonu cıktı bırde ondan al tamamdır

evet canım k.bkma özür dilerim bugün bana geç geliyo yazılar cvp gözükmüyo sonra bkyrm aslında gelmiş.daha ii fikir icin sana bi fotomu gösterebilirm istersen

sigara kullanmıyrm yani cene yapım derken yani sekil anlmında demk istedim.. aşırı zayıf deil ztn yanaklarım ama yüzüm küçük biraz daha şişkin yanaklarım olsun isterdimm yani bi hilesi vrmı dolgun yanaklara onu sormk istemistim:) bkyım bi foto bulabilrsm ordan göstereim.

canım ozaman hıc golgeleme yapmayacaksın yuzune allıgı dedıgım gıbı belırsız kullanacaksın..gozlerını on plana cıkaraksın..ayrıca dalgalı ve maşalı saç modellerı yuzunu daha toplu gosterır..sımdı yanımda olsaydın yada resmını gorseydım daha net anlatrdım

ışık vurdugu için yüzüm parlak ve gözlerimin rengi farklı cıkmıs normalde açık yeşil maşayı seviyorum ama erkek arkdsm düz seviyo :S:KK70:

resmın cok fulu oldugundan ıstedıgım işlemı yapamadım..golgeleme yalnızca çeneye ve alna olacak .çenenın uç,alnın dıb kısmına bronz allık degdır..kaşlarını kalemle belırgınleştr bıraz kavıs ver ..ayrıca perçem kessen cok daha ıyı olur..allıga gelınce şakak kısmından elmacık kemıgının altına uygulucaksın yuvarlak şekılde...
net bır yuz resmını saçın toplanmış şekılde asagıdakı lınktekkı topiğe at bırseyler denıyelım bı ara ok.

http://www.kadinlarkulubu.com/bastan-yaratin/358009-yeni-imaj-isteyenler-gelsin.html

resmın cok fulu oldugundan ıstedıgım işlemı yapamadım..golgeleme yalnızca çeneye ve alna olacak .çenenın uç,alnın dıb kısmına bronz allık degdır..kaşlarını kalemle belırgınleştr bıraz kavıs ver ..ayrıca perçem kessen cok daha ıyı olur..allıga gelınce şakak kısmından elmacık kemıgının altına uygulucaksın yuvarlak şekılde...
net bır yuz resmını saçın toplanmış şekılde asagıdakı lınktekkı topiğe at bırseyler denıyelım bı ara ok.

http://www.kadinlarkulubu.com/bastan-yaratin/358009-yeni-imaj-isteyenler-gelsin.html

tmm cnm ilgilendigin için teşekkür ediyrm a.s.a.s.

Canım merhaba bana da yardımcı olabilirmisin...
Teşekkür ederim önce böyle topic açtığın için...
Beyaz tenliyim acıkcası makyaj yapmayı hem sevmiyorum hemde beceremiyorum....
Gözlerim koyu mavi ve iri ne tür far kullanmalıyım sence...
Eylenr kullansam gözlerim dahada mı iri gözükür...
yardımcı olursan cok memnun olurum...

Canım merhaba bana da yardımcı olabilirmisin...
Teşekkür ederim önce böyle topic açtığın için...
Beyaz tenliyim acıkcası makyaj yapmayı hem sevmiyorum hemde beceremiyorum....
Gözlerim koyu mavi ve iri ne tür far kullanmalıyım sence...
Eylenr kullansam gözlerim dahada mı iri gözükür...
yardımcı olursan cok memnun olurum...

mrb..canım ırı gözluysen tabıkı eyelıner kullanmalısın..koyu mavi göze yumuşak yeşil tonları guzel olur farda..altınsarısı,bronz ve gülkurusu renkler yıne guzel olacaktır..eger gözkapagın çok genişse eyelınerı kalın çekmenı onerırım..göz bebegın ve gözunun beyazı ırıyse gözunun içine surme çekmenı ve kıprık dıbınede dıplıner dedıgımız şeyden ınce çekmenı onerırım..

g__z.jpg

3533708783_59f932af00.jpg

zelena-sjenila.jpg

arkadaşım gözümün aynı rengini bulmuşsun:):)

eyliner süremediğim için dıplenr aldım onuda süremedim denemelerim devam ediyor...
ınşallah yapabilirim..Çok teşekkür ederim ilginize...

arkadaşım gözümün aynı rengini bulmuşsun:):)

eyliner süremediğim için dıplenr aldım onuda süremedim denemelerim devam ediyor...
İnşallah yapabilirim..Çok teşekkür ederim ilginize...

oylemı şaşırdım :) canım flormarın dıplınerı var sert uclu onu bır dene ve pudra ve far surmeden asla eyelıner çekme...bozulur..kalıcıda olmaz..kaşını yukarı kaldır ve gözunu kapalıyken ıyıce gerdır once kalemle sur ustune dıplıner geç..evde bırkaç pratık yap emınım olacaktır bu arada resım yapmayıda denıyebılırsın..yatay kavıslı çizgıler çizmeyı dene bır kağıda işe yarar

miriana öncelikle emeğine sağlık çok güzel bir makyaj oldu çok beğendim cecilin o farları da harikaymış yaa

fondotenine de bittim canısım çok güzel ben de aklıma yazdım onu çok hoş

cildin zaten kaymak gibi maaşallah saçlarının da parlaklığı dikkatimden kaçmadı:)) maaşallahh

eyeliner çekişin harika

benim de dudaklar koyu renklidir onu kapatıcı sürerek hallediyorum bence bu makyaja altta kapatıcı olmak şartı ile sedefsiz açık renk bi şeftali tonu daha çok gidecek çünkü gözlerin de mavi ya soft duracak çiçeğim. pembe kalem yerine açık şeftali tonunu bu makyajla bi dene bence:)

ellerine sağlık yeni makyajlar bekliyoruz

miriana öncelikle emeğine sağlık çok güzel bir makyaj oldu çok beğendim cecilin o farları da harikaymış yaa

fondotenine de bittim canısım çok güzel ben de aklıma yazdım onu çok hoş

cildin zaten kaymak gibi maaşallah saçlarının da parlaklığı dikkatimden kaçmadı:)) maaşallahh

eyeliner çekişin harika

benim de dudaklar koyu renklidir onu kapatıcı sürerek hallediyorum bence bu makyaja altta kapatıcı olmak şartı ile sedefsiz açık renk bi şeftali tonu daha çok gidecek çünkü gözlerin de mavi ya soft duracak çiçeğim. pembe kalem yerine açık şeftali tonunu bu makyajla bi dene bence:)

ellerine sağlık yeni makyajlar bekliyoruz

bıtanecıgım çok mutlu oldum boshayallersmile tek tek cvb verıyım ..

cecıle evet ındırımden 9 tl ye aldım cosmetıcadan ..memnunum..ama okdr yoğun ki sanırım 5 yıl bıtıremıcem ..
fondotenımı sormayan yok valla bende memnunum..hayatımın 2 fondotenı var 1 i loreal true match bırı max factor lastıng..

cıldımı gelde şimdı gor sıktım heryerını kızardı sempatiksalakcinni eskıden goreceydın ah ahhh...
saçıma gelınce 5 cm kadar kendı saçım o dıbte gordugun uclar eskı bronz kahve boya tabı o gorunmuyor..3 aydır boyatmıom guclubacismile inşallah uzar ıyıce bende kurtulurum..ama eskıden kendı saçımı gorenler ınanamazdı okdr gümüşi parlardıkı :gitme:

dudakıma gelınce bana açık renk sureceksem çok sedefli yogun rujlar oluyor..kapatıcı bıle sursem orta kısmı kıpkırmızı yogurt surmusum kıreç gbı duruyor oyle ozenıyorum şu lıla rengı beyaza yakın ruj surenlere :eek: dudak kalemıne gelınce o benım en sefdıım kalemım ..kucucuk kaldı ten rengı ıle pembe arası..onun dokusu cok guzel açık şeftalı kalemım var ama bunun gbı olmuo kendı duzenımı bı kurayım ozmn bı toplu alışverişe cıkcam şimdı ıdare edıyorum...nınem de kızıo zati malzemelerımın cokluguna sempatiksalakcinni..on yazıyı okudun dımı bebem gözlerım lens :eek:lmaz: kendı gozum sımsıyah...

şu başımdakı işler bı gtsın sıze neler gosterecimm opuyorumnanaktan

Canım ben çok beğendim makyajını...Hele eyeliner çekişin süper olmuş...Ben hala bu konuda çok iyi değilim..ıki gözü aynı şekilde orantılayamıyorum....Ben şöyle cildi porselen gibi gösterecek bir fondoten istiyorum..Cildim karma...Ama bu ara kurudu niyeyse...Karma cilde uygun kullanabileceğim cildimi kaymak gibi gösterecek bana tavsiye edebileceğin fondoten varmı canım??Resimlerinin devamını bekliyoruz...Hadi kal sağlıcakla....

tesekkurler canım eyelıner prratık ısteyen bırseydır zamanla olur..vıdeolarıda vardır nette ordan ızleyebılırsın...benım fondotenım max factor lastıng...nemlendırıcınle karıştrıp sur madem cıldın kuru bu gayet guzel bır fondotenn..dılersen sedeflı bronz pudrada surersın ustune ..

X