Resmen çok çok takıntılıyım lütfen yardım edin'lütfenn telegram hakkında bilgisi olan varmı .

Birinin 'telegramina girdimizde' numaramız kaydoluyormuş.
Ve ben bilmiyordum sonrasında orendim birşeyler edip tekrar girmeye çalıştım o kişinin numarasını. Tüm rehberimi silmiştim ona rağmen ozamanki numaralarım orda duruyordu. Kişiyi silden sildim numarayı gözükmedi ona rağmen hala orda o kişi girdinde gözüküyor mudur?
1. Evet siz onun rehberinde varsanız x kişi telegrama katıldı diye gidiyor mesaj.

2. Ayarlar veri ayarları “kişileri esitle”yi kapatın eşitlenen kişileri sil diyin.

3. Asagisinda buluttaki tüm taslakları sil diyin

4. Ayarlar gizlilik güvenlik telefon numanizi hiç kimse seçin

Ben de telegramına girmek nedir onu çözemedim🤣
Bende hala çözemedim valla. Başkasının telegramina girerken nasıl giriyor şifre olması gerekmiyor mu ama bende şifre yok sanki yada var mı bilemedim🤣 hani ınstagram dese anlicam hesabını ve şifresi alır girer 🤷🏻‍♀️

Ergen ergen hareketler... benim kocam eski sevgilisine yazacak oyle mi ??? Goingg adliye ben yaniii. Azcik gurur yaaa.

1. Evet siz onun rehberinde varsanız x kişi telegrama katıldı diye gidiyor mesaj.

2. Ayarlar veri ayarları “kişileri esitle”yi kapatın eşitlenen kişileri sil diyin.

3. Asagisinda buluttaki tüm taslakları sil diyin

4. Ayarlar gizlilik güvenlik telefon numanizi hiç kimse seçin
Şimdi şöyle söyleyeyim Ben bir şahısın numarasını isteyip telegramına girdim ve kendi numaralarımda orada kayboluyormuş ben o zamanlar bilmiyordum bunu çözdükten sonra tekrar girmek için hani konuştum girdim tabii Zaten beni tehdit ediyor bu zamanlar Bu seferki girişimde tüm rehberimi silerek indirdim telegramı Rehberimde bir kişi olmamasına rağmen benim eski 3-4 numaram işte onun telefonunda gözüküyordu ve onun rehberindeki Çoğu kişi de oradaydı yani bayağı bir numara vardı ondan sonra önce kişiyi sil yaptım sonrasında ayarlar gizlilik ve güvenliğe gittim kişileri eşitliği kapatıp kişileri temizle olarak yaptım Sonra tekrar kişileri eşliği açtım Rehberimde hiç kimse yoktu ve sonrasında sadece onun numaraları gözüküyordu benim dediğim kişiler gözükmüyordu ama o girdiğinde tekrar gözükür mü iki üç defa kişileri temizle yptm

Merhaba arkadaşlar 8 'aydır evliyiz severek de evlendik her şey çok güzel hiçbir sıkıntı yoktu dört aya kadar 4 ayda sürekli bir kavga etmelerimiz oluyordu Nadir öyle ben de çok kıskanç bir insanım birkaç sevmediğim şey oldu bu yüzden hep tartışıyorduk sonradan 2 dakika sonra hemen barışıyorduk 'bir ara çok kötü şeyler yaşadım memlekete gittim o zamanlarda içimde bir şeyler vardı eşimin WhatsApp'ına girdim eski sevgilisine Merhaba' yazmıştı fakat sonrasında sildi tekrardan kız da onu engellemişti bayağı bir önceden ve ben de kızın numarasını aldım .ailemin yanında ne yapacağımı bilmiyordum çok uzattım deliriyordum resmen bir Instagram hesabı açmıştım Eskiden 3 yıl önce Konuştuğun biri! vardı ve evlendiğimi söyledim Onunla konuştum hani derdimi dökmek için yani niye böyle olduğunu işte falan filan öğrenmek için açıkçası Dertleşmek için o da evlendiğime şaşırdı Çünkü eskiden Benimle evlenmek istiyordu .öyle böyle derken konuşuyorduk ediyorduk Ondan sonra ben bundan tabii telegram'ına girmeyi istedim maksadım o kızı çözebilmekti �şte o çocuktan yazdım' Onun gibi konuştum erkek gibi yani konuştuktan sonra meğersem kendi numaralarım orada kaydolmuş ama hiç haberim yoktu kızla' konuştum ettim kız pas vermedi sevgilisini olduğunu söyledi Tamam uzatmadım engelledim sildim uygulamayı çocuk yazdı öyle sonra ben Konuşmak istemediğimi söyledim. Beni tehdit etti seni kocana söyleyeceğim .numarası bende var böyle şöyle' işte kocanı bırak gel Biz evlenelim falan filan ya Saçmalıyorsun dedim resmen Kriz geçirdim Tabii eşim öyle bir şey duyarsa çok kötü olurdu Kötü bir şey yapmadım Aslında o anki kafayla öyle saçmalıklar resmen çıldırıyorum O öyle deyince kafayı yemek üzereydim sonrasında öyle deyince tehdit etmeye başladı eşim de zaten o zaman numarasını değiştirmişti fakat kaynım ve ablamın numarası kalmıştı kaç gün önce tekrar yazdım ona işte acil telegram'ına girebilir miyim böyle şöyle hayır falan dedi O günlerde de ben hani benden uzak dur dedim yuvamı yıkma sebepsiz yere böyle bir şey olsa onu mahvederdim Çünkü ortada bir şey yokken kendisi mutluluğuma burnunu Sokacaktı dediğim gibi ona yazdığımda telegramını vermedi iğrenç bir insan olduğunu o zaman çözdüm çok iğrenç bayağı bir araştırdım YouTube'dan telegram'da kayıtlı olmayan kişileri nasıl silebilirim diye dediğim gibi birkaç gün önce onu kandırarak telegram'ına girdim çok önemli bir şey var işte böyle yapacağım şöyle yapacağım diyerek vermiyordu başta sonrasında almayı becerdim giydim kaynımın numarası orada duruyordu Rehberimde' tüm herkes numarasını sildim öyle girdim duruyordu sildim tekrardan çıktım girdim gözükmüyordu onun rehberindekiler gözüküyordu 150 kişi falan gözüküyordu ma hala içimde korku var şimdi ben de gözükmedi Evet ama ilk girdiğimde gözüküyordu sildiğimde gözükmüyordu .onda gözüküyor mu diye yani bunu yapmak nedir saçmalıktır diye de düşünüyorum ya İnsan bir yuvayı neden bozmak ister insan gibi hep ona sordum bile işte kendine göre birini bul böyle yap Hep iyiliği için de konuştum Bir türlü anlamadı onu yaptıktan sonra da dedim hani Kendine iyi bak işte yolunu güzel çiz bana ne yapacağımı söyleme Ben Yolumu Bulurum ederim dedim ki Ben de ailemle ilgileniyorum beni rahatsız etme bir daha tamam dedi git ailenle ilgilen Ben de sonrasında engelledim onu Ama hep içimde bir korku var numaralar acaba kalmış mıdır .ben çok korkuyorum sebepsiz yere Çünkü böyle bir şey olur diye Siz de yapabilir mi yapmaz değil mi sürekli kafamda dönüp duruyor beynim artık patlayacak Ha bir de şunu unuttum bayağı bir tehdit ettikten sonra seni abine söyleyeceğim demiştim o zaman şaka yaptım falan diyordu bana ne sizden diyordu ama Telegram hakkında bilgisi olanlar Lütfen yazabilir mi kişileri eşitleden kaldırdım sildim tekrar işte bastım o numaralar tekrar orada gözükür mü??
Her kukusu olan ve her p.p.si olan evlenmemeli adlı kamu spotu.....

Şimdi şöyle söyleyeyim Ben bir şahısın numarasını isteyip telegramına girdim ve kendi numaralarımda orada kayboluyormuş ben o zamanlar bilmiyordum bunu çözdükten sonra tekrar girmek için hani konuştum girdim tabii Zaten beni tehdit ediyor bu zamanlar Bu seferki girişimde tüm rehberimi silerek indirdim telegramı Rehberimde bir kişi olmamasına rağmen benim eski 3-4 numaram işte onun telefonunda gözüküyordu ve onun rehberindeki Çoğu kişi de oradaydı yani bayağı bir numara vardı ondan sonra önce kişiyi sil yaptım sonrasında ayarlar gizlilik ve güvenliğe gittim kişileri eşitliği kapatıp kişileri temizle olarak yaptım Sonra tekrar kişileri eşliği açtım Rehberimde hiç kimse yoktu ve sonrasında sadece onun numaraları gözüküyordu benim dediğim kişiler gözükmüyordu ama o girdiğinde tekrar gözükür mü iki üç defa kişileri temizle yptm
Asla anlamadım.

Siz kendi numaranız ile girmediniz başka no ile girdiniz sizin no ne alaka?

Bende hala çözemedim valla. Başkasının telegramina girerken nasıl giriyor şifre olması gerekmiyor mu ama bende şifre yok sanki yada var mı bilemedim🤣 hani ınstagram dese anlicam hesabını ve şifresi alır girer 🤷🏻‍♀️
Söyle oluyor telegrami indirmiş tel no girmiş şifre istiyor o no ya sms şifresi gidiyor onu alıp kendi telinden giriyor. Ama evet dediğinizi bende çözemedim ki uzun zamandır telegram kullanırım kimin telegramina girmiş kim şifresini paylaşmış bir arkadaşı mi girdiği telegram hesabı acaba.

Hiç net açıklama yok bilinmeyenli denklem gibi yazıyor.

Telegramina girdim derken şu da olabilir. Mesela ben kendi hesabıma girdim sizin adınız numaranız bende var girdim sizin hesaba baktım onu mu diyor acaba 😁

Telegramla başkasının numarasıyla başkasının hesabını nasıl gördünüz. Siz bu adamla yanyana mı geldiniz?

Koca eski sevgilisine "merhaba" yazdı diye gidip eski sevgiliyle muhabbet etmek..
Eline yüzüne bulaştırınca gelip burda ağlamak..
Hatasıyla yüzleştirilince "kidinin düşmini hip kidin"...

Size düşmanlık yapan tek kişi kocanız, haberiniz yok...

Kocanız suçlu ama siz de az değilsiniz.insan ne diye eski sevgilisinden yardım ister ilişki uzmanı mi kendisi.bence siz böyle kalın tam birbirinizi bulmussunuz

O zaman moralini bozacak bi haber vereyim. sen kendi rehberinden sildiğin için telegramda gözükmedi. Ama eski sevgilin numarayı kayDetmişse o, hesabına girdiğinde kişileri eşitlerse gözükür.

Söyle oluyor telegrami indirmiş tel no girmiş şifre istiyor o no ya sms şifresi gidiyor onu alıp kendi telinden giriyor. Ama evet dediğinizi bende çözemedim ki uzun zamandır telegram kullanırım kimin telegramina girmiş kim şifresini paylaşmış bir arkadaşı mi girdiği telegram hesabı acaba.

Telegramina girdim derken şu da olabilir. Mesela ben kendi hesabıma girdim sizin adınız numaranız bende var girdim sizin hesaba baktım onu mu diyor acaba 😁
Hayır bebeğim onun numarasini girdim kodu gönderdi bana onun nosuyla kendi telimde girdim numaralarım telegramda kalmıştı ve ben bidaki sefer girdimde rehberimi sildim nolar ordaydi kişiyi şile bastim gözükmüyordu ama onda varmı hala bilmiyorum

İlk paragraftaki anlattığınızı anladım evet o şekilde girmiştir. Ama şimdi bu şekilde girince bütün rehber o adamın hesabında nasıl kalıyor. Sadece msjlaştığı kişinin kalmış olsa anlarım ama kayini görümcesi ve tüm rehber adamda yani.

Valla demek istediğini anlamak zor. Neyse artık inşallah başına bir iş açılmaz

X