Lazer Epilasyon Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

:uhm:andinacım bende hala merakla bekliyorum kullanan arkadaşların yorumlarını...ama malesef kimseden ses yokmirmirmirmir

arkadasim ben 1 aydir kullaniyorum ama pek fazla bi etkisi yok ama uzun sure beklemek gerekiyor eyer uzun sure sabredebilirsen vede cok fazla zaman istiyor o yuzden pek tavsiye etmiyorum cok etkiside olmuyo zaten yinede karar senin

:CüvCüv:
hatunlar herkese merhaba bende yeni uye rio sayesindeyerimseniben
bu arada kullanici hatunlari okuyunca kafamda bikac soru olustu ben bunu bayaagi bi uzun suredir arastiriyoru estetik salonlarini falanda simdi bi salonada gitseniz sunlai mutlaka istiyorlar b tip lazerde
lazer seanslarina baslamaadan once bir kac kez jiletli epilasyonla tuyler kalilasmali biliyosunuzki bu cihaz renge duyarli renk ve kalinlik nekadar yogunsa sonuca okadar faydali
2.si bu braun silk epil degil hemen tutunca tuyler dokulsun vucuttan
ve ilk lazer epilasyonu yapilmadan en az 3-4 gun once jiletlenmis olmali lazer tutulacak bolge cunku bu alet yyalnizca buyume surecindeki tuyleri etkiliyormus dinlenme surecine girmis tuylerde ETKISIZ we ilk uygulamadan sonra en az 10 gun beklemelisiniz dokulmesi icin we lazerinizle uzerrinden gecmis oldugunuz bolgeyi isterseniz jiletleyebilirmisiz boyle ogrendim ben arastirinca
bide tabi ten rengi nekadar acik okadar faaydali (yahu lazer bile irk ayiriyo arkadas zenci doganin way halinelaelaelaelaelae
simdi bende bu cihazi alip denemyi dusunen bi hatun olarak kullanan arkadaslara soruyorum bu yazdigim oneriler dogrultusunda denedinizde faydasini goremedinizmi?
bide bisi daha 2 gune bir denediginden bahseden biri wardi galba bu zararli degilmi? sonucta yapilan bolgeye bidaha uygulamayin diyorlar da...

merhaba
size sonuncu uygulamamdan sonra tekrar yazıyorum...,az önce uyguladım ve hiiç birşey olmadı eskisi gibi yanmadı bile...makina sizlere ömür sanırım!!
ben zaten şu an lazer merkezine gidiyorum,inanın değmezmiş almaya... merkezler çok daha rahat pratik ve en önemlisi etkili... işte böyle yani...merak edenler vardı... sorularınız varsa başka buralardayım :)

aldığınız rionun çeşidi ne?tek tek nokta atışı yapanı var birde scanner yani bölgesel tarayıcı olanı var.
sanırım tarayıcı olanı daha pratikdir.

benimki taramalı olan...ötekine göre daha pratik tabi ki ama ne pratik!!
fayda göremediğini belirtiyorsun.buna üzüldüm.o kadar umut ve para,zaman boşa gidiyor...
arızalı ise aldığın yere durumu belirtmen gerekir.garantisi yok mu?
inşallah sahip çıkarlar...

bu ikilemden çok sıkıldım ya,bir yerde iyi bir yerde kötü yorumlar ve okudukça kafam karıştı...
biraz önce netten araştırdım,mersinde rio bulabileceğim bir adres çıktı gidip bakmak istiyorum
başlarda azaltması düşüncesi cazip geldiyse de artık daha çok ağdayla alırken acıyan bölgeler için,temiz ve kolay bir epilasyon olsun diye almayı düşünüyorum.büyük hayallerim kalmadı

bende almayı düşünüyordum ama forumu okuyunca bütün hayellerim suya düştü. bir arkadas cok güzel anlatmıs aslında durumu...yani lazer epilasyonun hangi sartlarda yapıldıgını ve vereceği sonucları merak ediyorum acaba diğer kullanan arkadaslarda cilt tiplerii nasıl ve nasıl kullandılar.
aslında kullanan ve yorum yapan arkadaslar hangi modeli kullandıgını , hangi bölgelerine uyguladıklarını, hangi cilt tipine sahip olduklarını yazsalar belki daha net bir fikir ediniriz.
birde bende aynı seyi duymustum; yani kılların cıkmaya yakın oldukları zamanda lazer yapıldıgını bu sırada koyu kıl kökleri gören lazerin bunları yaktıgını.bu kullanan arkadaslarda dogru mu kullanıyor acaba merak ettim?
belki de biraz daha beklemek daha iyi ne dersiniz?mirmirmirmir

merhaba arkadaşlar rio lazer taramalı lazer epilasyon cihazını aldım. internetten aldım ancak aldığım gibi iade ettim. çünkü, derimde dikdörtgen küçük iz bırakmak dışında hiç bir etkisi olmadı. şimdi lazer epilasyon yaptırdım ilk seans ama yaptırırken dahi yanma hissini oldukça fazlasıyla hissettim sanırım etkili olacak. kısacası evde kullanılmak üzere boşuna paranızı harcamayın derim.... ben buradaki mesajları okumuştum ama inat edip sipariş verdim aldım.. sonuçta 2-3 haftam boşa gitti diyebilirim..

ya bende çok merek ediyorum bu aletii ve almak istiyorum ama kafam çok karıştı biri iyi geliyo diyo öteki hiç memnun değilim diyo....:1no2:

:lepi:

merhaba bu sitede gezerken sizlerin rio lazer epilosyon hallindaki sorunlarinizi okudum ve sizlere yardimci olabilmek icin hemen siteye uye oldum

sizlere rio lazeri alin yada almayin demiyorum bu tamamiyle kisisel ama kafaniza takilan sorular olursada cevaplamaya hazirim

1) rio nun uc cesidi var birinci tekli yani tek kil kokune nufuz ediyoki ianin bana bu insani cileden cikarir ikincisi taramali ve bir anda 20 kil kokune nufuz ettigi soyleniyo yalniz soyle bir sorun var cihazin tene nufuz eden kismi 1 cm karelik bir alan o alan icerisinde sayet 20 kil koku varsa gecerli oluyo yani demem oki taramali riyoda aletin tene temas ettigi yer disinda tarama yapamiyorsunuz :çok üzgünüm: rionun yeni cikan urunu ise bir anda 60 kil kokune nufuz ediyo bu oldukca pahali ve inanin tene temas eden yuzeyde bir farklilik olmuyor

2 ) ben rio yu ingiltereden aldim ve suan kullandigim alet 20 kil kokune nufuz eden taramli olanindandir bunu turkiyede mevcut olup olmadigini bilmiyorum

3 ) rio gercekten sabir isteyen bir alet salonlarda aldiginiz perfonmansi bir anda riodan beklemeyin zamanla tuylerde azalma ve hatta yok olma oldugunu gozreceksiniz ben iki aydir kullaniyorum ilk olarak biyiktan basladim ve inanin gzole gorulur sekilde yok olma var dedigim gibi sadece sabir isi sizlere tavsiyen bir anda rioyu birden fazla bolge icin kullanmayin yoksa cabuk bikarsiniz

4 ) rioda tek vurus yaklasik olara 1 dk suruyor ve az olsa can acisi hissediyosunuz malum sonucta yakiyo bu aci bolgenin hassasiyetine gore azicik artiyo sanki iyne batiriliyomus gibi bir hissiyat olusuyo

simdilik benden bu kadar olurda akliniza bir sey takilirsa seve seve yardimci olurum sonucta ucuz bir makine degil

umarim sizlere yardimci olabilmisimdir

saygilarimla

Arkadaslar ben en son modelinden aldim ( scanning)inanin bana hic bir etkisini göremedim .Inatla 2 aya yakin uyguladim.. ama hic mi azalma olmaz mi? olmadi iste..Annem de benden fazla uyguladi o da hic bir etkisini görmedi..killar ayni sekilde geliyorlar. olan parama oldu..Asla tavsiye etmiyorum..

bide 20 kil kökü hikaye.. Ve her uygulama cok fazla zaman aliyor..Evliya sabri varsa sizde bilemem. Ve ara ara yanmalar git gide caninizi daha fazla yakmaya basliyor.. ben hic bir yararini göremedim..Isteyen varsa bedavadan yollayayim deneyin görün..

bide 20 kil kökü hikaye.. Ve her uygulama cok fazla zaman aliyor..Evliya sabri varsa sizde bilemem. Ve ara ara yanmalar git gide caninizi daha fazla yakmaya basliyor.. ben hic bir yararini göremedim..Isteyen varsa bedavadan yollayayim deneyin görün..

merhaba,
bana kiralar mısın en azından 1 aylık denerim ve belki de hevesim gecer cunku ben de gecmiste pekcok kez epilasyon merkezinde epilasyon yaptırdım, ancak sonrasında hormonal degisikliklerden dolayı yok olan, 1 sene cıkmayan kıllarım yeniden cıkmaya basladı.
verdigim tonla para da boylece uctu gitti.:eek:klava::eek:klava:

bu alet cok guzel bu bakımdan, bir kez para verip evinde epilasyon yapmak cok guzel olmalı.
ozellikle bıyık, ve hatta kas ustu denemek istiyorum.:1ninca:
bana 1 aylık kiralarsan, özelden mesaj atıp bedelini bildirir misin ?
tesekkurler

merhaba.. burada yeniyim..
Ben ocak ayından beri lazer yaptırıyorum. Program 1 seans (15 gün ara) -1 rötuş şeklinde, seans ücretli -rötuş ücretsiz yapılıyor. şu ana dek 2 seans (2 rötuş) yaptırdım, Bıyık, favoriler, boyun, göğus böl. koltukultı ve bikini böl. Sadece bikini bölg 10 gün sonra döküldü, diğeleri anında uçtu..:) 2 seans bile tüylerimi ciddi azalttı ve incelmis sekilde 1,5 ay sonra cıkıyor..demekki program basarılı:)
ıstedim ki bu cihazdan alayım tüm vücuda uygulayayım, fakat %90 olumsuz yorum okudum, şevkim kaçtı:KK43: anladığım kadarıyla okadar para ve zaman boşa gidiyor, sonuc alınmıyor. oysa lazer salonunda anında eti var.. Sanırım salona gitmeye ve onları zengin etmeye devam...Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar lazer tedavileri normalde profesyonellerden yapılması gerekmiyor mu? çünkü lazer ışıkları ile tedaviler hassasiyet ister! bende bayılırım böyle makinalara ... ama şimdi evde kullanım için kuvvetli lazer satamazlar ... bence bu tür aletler çok işe yaramaz ... am abu benim düşüncem CADIARZU

yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim. ben de almayı düşünüyordum ama vazgeçtim şimdi :KK70:
teknoloji en olmadık şeyler için gelişiyor bi şu kör olası kıllar için gelişemedi :KK43:/ nefret ettim artık ayyyy eah:

selam kizlar rio yu bende bir yil once ingilterede sanirim yeni cikmisti 60 kil kokune hedef alan aletten kullandim ama size tavsiyem sakin paranizi ole seylere harcamayin ben cunku hicbir etkisini gormedim
ozce kardesimizin de dedigi gibi hafif aci hissediliyo ama hic bisey deyismiyo ayrica cok zaman aliyo kucucuk bir yer icin . ozamaninizi bosa harcamayin cunku bende ayni hataya dustum. saygilar.

ben artık bu tüy sorunundan çok bıktım ve çok utangaç biriyim eger rio yu kiralamak isteyen varsa denemek istiyorum bana da yarımdı olacak biri varsa çok iyi olur teşekkürler

X