Lazer Epilasyon Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

ya arkadaslar bu lazer aletını satmak ısteyen arkdslara ozel mesaj nası yollarım yenı uye oldumda aletı almak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz?

ya dınamos nıckle arkdsa nasıl ozel ıletı yollarım yaa satar mı bana aletı yardımcı olun lütfen..

ya ben özel msj yollamak ıstıyorum ama en az 50 msjı olanların özel msj atma hakkı varmıs off ya bırı bana özel msj atıp bılgılendırebılır mı acaba ben de lazer aletını almak ıstıyorumda satan varmı acaba aletı ya da kıralayablırmı bırı bana acaba??ya da buraya yazarsanız cok sevınırım...

arkadaslar epila lazer aletıyle rio tarayıcı lazer aletı arasında ücret olarak fark var epila daha ucuz hemde epilayla ılgılı olumlu yorumlar daha cok var sıtelerde ıyı dıyorlar ama rio tarayıcıyı kotuluyolar genelde bende epila almak ısıtyorum hem daha ucuz ama bılmıyorum kararsızım genede alnlar bılgı verırse cok sevınırım:KK43:((

arkadaşlar tek kıl kökünü yakan aletlerle uğraşmanızı tavsiye etmem boşuna zaman kaybı...

arkadaşlar ben buralardan taşıp amerikadaki ingilizce forumları karıştırdım. sırf kıl alımıyla ilgili forum bile var. ev tipi lazeri öneren kim yok oralarda. zaten bir kere lazer denen aygıtın o ışığı üretmesi için oldukça iyi donanımlı olması lazım. ev tipi bu küçüklüğüyle hiç bir işe yaramaz! biizm açımızdan yaramaz, pazarlayanlar için oldukça iyi getirisi olabilir bir süreliğine; çoğunluk bir işe yaramadığını anlayıncaya kadar...
ikinci el satanlar da var nette. alıp memnun kalmayıp(!) elinden çıkarmak isteyenler. merak ediyorsanız ucuz edinebilirsiniz :p

gerçekten işe yarıyor ama biraz sabırlı olmak gerekiyor. biz 4 arkadaş aldık herkeste sırayla 2 hafta kalıyor 2 haftada hergün akşamları yapınca yeterli oluyor. 2 hafta yaptıktan sonra sıra sana tekrar gelene kadar kıllar da çıkıp dökülmüş oluyor. sırayla olunca daha düzenli oluyor. almanızı şöyle tavsiye ederim eğer devamlı yapabilecek zamanınız varsa ve üşenmeyecekseniz çünkü 20 kıl diyor ama kıllar arası mesafe uzak olduğu için 20 kılı birden tarayamıyor. sadece bıyık bölgesinde 20 kıl tarayabiliyor çok ufak bi başı var. ben denedim çok da net sonuç aldım.

Selamlar

her eve lazım isimli firmadan tarafıma bir mektup geldi.mektupta rio lazer epilasyon cihazı ile ilgili bilgiler var ve eğer 31 marta kadar alırsam 399 yerine 525 indirimle 299.-TL ye alabileceğim yazılı.
Bu cihazı kullanan varmı? işe yarıyormu? Eğer kullanan varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
eğer işe yarıyorsa alınıp evde kullanılabilir ve herhangi bir salona gitmeye göre çok daha hesaplı gibi...

Selamlar

her eve lazım isimli firmadan tarafıma bir mektup geldi.mektupta rio lazer epilasyon cihazı ile ilgili bilgiler var ve eğer 31 marta kadar alırsam 399 yerine 525 indirimle 299.-TL ye alabileceğim yazılı.
Bu cihazı kullanan varmı? işe yarıyormu? Eğer kullanan varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
eğer işe yarıyorsa alınıp evde kullanılabilir ve herhangi bir salona gitmeye göre çok daha hesaplı gibi...

DÜZELTME:%25 indirimle...

Selamlar

biz koca koca cihazların işe yaramayışından serzenişte bulunurken o ufacık aletin bir işe yarayacağını hiç sanmıyorum.:umursamaz: daha önce de dediğim gibi, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar yurtdışı forumları araştırabilir. link paylaşamıyorum şu anda. 100 mesajdan fazla mesajım olmalıymış link verebilmem içinboshayallersmile

biz koca koca cihazların işe yaramayışından serzenişte bulunurken o ufacık aletin bir işe yarayacağını hiç sanmıyorum.:umursamaz: Daha önce de dediğim gibi, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar yurtdışı forumları araştırabilir. Link paylaşamıyorum şu anda. 100 mesajdan fazla mesajım olmalıymış link verebilmem içinboshayallersmile

dün pek çok mesaj okudum fakat bir tane bile evet işe yaradı yazan mesaj yoktu.epilatör kullanmaya devam etmek en iyisi gibi.para kolay kazanılmıyor ve kendini ispat edememiş ürünlere bulaşmamak en iyisi.

Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler (özellikle yüz ve kol için) lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler (özellikle yüz ve kol için) lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

tüy sorununun kökten çözülebilmesi için tüy renginin çok koyu ten renginin ise çok açık olması gerekiyormuş.Ben bu duruma en çok uyan kont drakula olabilir diyorum...
ben bir lazer epilasyon firmasıyla görüştüm tüyleriniz açık renk sonuç alamayız dediler....

tüy sorununun kökten çözülebilmesi için tüy renginin çok koyu ten renginin ise çok açık olması gerekiyormuş.Ben bu duruma en çok uyan kont drakula olabilir diyorum...
ben bir lazer epilasyon firmasıyla görüştüm tüyleriniz açık renk sonuç alamayız dediler....

insaflı olanlardanmış onlar demekki :) gidin birkaç merkez gezin (sırf ne diyeceklerini görmek için) içlerinden mutlaka "bir başlayalım, bizim cihaz bu rengi görür, birkaç senasta kurtulursunuz " diyen kesin çıkar. umut taciri onlar güzellik merkezi değiller:eek:lmaz: eğer sizi rahatsız ediyorsa iğneliyi deneyin. onda ten rengi ve kıl rengi sorunu yok. biraz canınız acır ama daha ucuza da mal olmuş olur :1rolleyes:

ya arkadaslar herkes bı yorum yapmıs ıse yarıyacagını sanıyorum ya da sanmıyorum dıye lutfen yorumlar yerıne alıp kullananlar ıse yaradı ya da yaramadı desın daha ıyı olur..

çok güldüm kont drakula lafına.. ilahi çok hoşsun :sm_cool:

arkadaşlar taramalısı da varmış...bende almayı düşünüyorum ama kararsızımda..yalnız kullndıgımız zaman tüyleri alıyormu yani ağdayla alınmış gibi yapıyormu..deneyimlerinizi paylaşırmısınız

herkese merhaba....diyelim aldık bu aracı, kullandıgımızda tüy yine oldugu gibi vücutta kalıyor mu..yani kullandıgımız o an...uzun süre alacagımız sonucu söylemiyorumm lütfen bilenler kullananlar cecap yaza bilirlermi

internetten araştırdığım kadarıyla Rionun lazerli epilasyon aletini kimse tavsiye etmiyor. hatta 20x taramalısı için bile saniyede 20 kıl değil 20 saniyede 1kıl kökü yakıyor, çok yavaş diye eleştirenler var. tek tek ışın gönderenini siz düşünün işte. Silk2n fda onaylı home plus light epilasyon aletine ikna oldum gibi, uzun dönemde kıllarda azalma meydana getiriyor diye fda onay vermiş ama İsrail malı olması sebebiyle satınalmaktan vaz geçtim. Alternatif arıyorum. Ha bu arada Silk'n bu ürününe bile forumdan doktor bir arkadaş ipl cihazlar etkili olmaz alternatif bir epilasyon yöntemidir diye yorum yapmış.

gittigidiyorda Rio'nun 180x ipl cihazı var, 1399 lira denmiş. 20x değil de acaba 180x tarama işe yarar mı, almışken en iyisini mi almak lazım diye düşünüyorum. rio 180x'ten haberi olan var mı?nasıl acaba?

arkadaslar almayinn,paranizi basa harcamayin ben kullandim calismadigim halde cok sikici ugrasmasi sonuc aldigimi da soyluyemem rio nun 20 olanini kullandim,200 e sattim hic gozumu kirpmadan hem de bence hastanede yaptirin ben iki sefer girdim hastanede cok iyi sonuc aldim hala var ama 1 sene arayla girdigim icin bosuna paranizi sokaga atmayin

X