Risk, korku, dilemma

Umarim ameliyatiniz cok basarili gecer.Diger dr a niye dava acmiyorsunuz anlayamadim.Revizyona guvenip sizi aldatmaya devam ediyor aklinca kendini korumaya aliyor.Sizin butun hayatiniz mahvolmus , daha ne olmali ki dava acmak icin.Zaten bir sene icinde herseyi kaybettiniz.1 sene tesellisi de bos yani.Kanmayin o adama.Davanizi acin catir catir hakkinizi alin.Pesini birakmayin.Hayatinizi buna adayin.Hatta sizden baska o doktorun kurbani varsa onlarla bir araya gelip toplu olarak dava acin.Bir sekilde dava acin da hakkinizi bu kadar cignetmeyin.Ben okurken bu kadar rahatsiz olduysam siz konunun basrolundesiniz dusunemiyorum bile.

Arkadaslar, heyecandan kalbim duracak gibi. 20 Aralik ameliyat zamani belirlendi. Sonunda dr.Safak Karslioglu'nda karar kildim. Kendisi gecici bir sure icin buraya geliyor. Ameliyat yapip gidecek. Tam 1 yildan fazladir her gun bu ameliyati dusundum, bekledim. Her gece bu umutla sabir ettim. Sonunda olacak oluyor. Bu herhalde benim son sansim ameliyat icin. Asiri derecede heyecanliyim, korkuyorum. Hayatimin sonuna kadar tasiyacagim bir sonuc olacak. Eger ki iyi olmazsa, bir transformation olacak hayatimda, psikolojimde. Ben ben olmam artik. Iyi olursa, hayata yeniden dogmus gibi olacam. Tum gelecek planlarim buna bagli. Artik bekleyemiyorum bile 20 Aralik'i.

Hadi insallah cok guzel gecer ameliyatiniz. Sizden guzel haberler bekliyoruz. Dua edecegim. Ben de saglik degil ama baska bir sey icin 19 araligi bekliyorum. Insallah sizin ki cok guzel gecsin, sonra benim ki de guzel gecsin, gelip kk da kutlama yapalim :KK50:

Malesef daha bir sure ameliyat olamayacagim. Bugun analizlerim yapildi. Hepatit B virus'una bulastigim belli oldu.

UOTE="Fishlover, post: 44184461, member: 718527"]Malesef daha bir sure ameliyat olamayacagim. Bugun analizlerim yapildi. Hepatit B virus'una bulastigim belli oldu.[/QUOTE]
Canım çok geçmiş olsun bak herşeyde bir hayır vardır.Böylelikle hepatit b yi öğrenmiş oldun lütfen önce bunun tedavisini ol şifa bul sonra Allah Kerim.

UOTE="Fishlover, post: 44184461, member: 718527"]Malesef daha bir sure ameliyat olamayacagim. Bugun analizlerim yapildi. Hepatit B virus'una bulastigim belli oldu.
Canım çok geçmiş olsun bak herşeyde bir hayır vardır.Böylelikle hepatit b yi öğrenmiş oldun lütfen önce bunun tedavisini ol şifa bul sonra Allah Kerim.[/QUOTE]

Evette... ama cok yiprandim. manevi gucumu zorluyorum hakikaten.

X