Romantik Bir Ortam İçin Neler Gerekir?

Aşkım ve ben gerekli.
bu yeterli. ikimizin olduğu her oratmı omantik yaabilirim istesem...
ama işte sorunda bu.fisfisfis istemiyoru romantik olmak çok gülüncüme gidiyo :roflol:

Valla ben romatizmi seviyorum. Geçenlerde Asılabilen Dekoratif Bardaklar almıştım. Onun içine tealight mumlar koydum ve slow bir müzik muhteşemdiiiiii

en basta romantik bir koca gerekir.malesef bizimki öyle degil baskada bişey gerekmez

1 Yollarına gül dökün
Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

Gül yapraklarını romantik ve unutulmaz ortamlar hazırlamanın en ekonomik ve en iyi yoludur.
Yatak üstüne gül yapraklarından kalp yapabilirsiniz. İsim ya da isim baş harfleri yazabilirsiniz.
Etrafı da mumlarla süsleyebilirsiniz.

2 Romantik mum yolu
Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun.

3 Mum ışığında yemek
Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik ve bir kadeh şarap eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarmak elinizde.

4 Fotoğraf sürprizi
Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir.

5 Aşkınızı çizin
Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman hem sıradışı hem de eğlenceli olabilir.

Gül Yaprakları 1
Gül Yaprakları 2
Gül Yaprakları 3
Gül Yaprakları 4
Gül Yaprakları 5
Gül Yaprakları 6
Gül Yaprakları 7
Gül Yaprakları 8
Gül Yaprakları 9
Gül Yaprağı 10
Gül Yaprağı 11
Gül Yaprağı 12