Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çin takvimi yanılttı bizi..kız gösteriyodu..bu takvim doğru çıktı,erkek olacak..2. yi buna göre planlasak olur mu acaba??laelaelaelaelae

çin takvimi yanılttı bizi..kız gösteriyodu..bu takvim doğru çıktı,erkek olacak..2. yi buna göre planlasak olur mu acaba??laelaelaelaelae

rus takvimi daha dogru cikiyo genelde...bende rus takvimi erkek gösteriyo...cin takvimide kiz....bakalim hangisi dogru cikacak..

Son düzenleme:
Çin takvimine göre de rus takvimine göre de kız çıkıyor..Bakalım ne olucak..Gerçi ikiz benimkiler..

benim erkek cıktı çin takvimi kız diyor bakalım çinlilermi haklı cıkıcak ruslarmı kaydirigubbakcemile3

rus takvimine göre oğlum olcak... ama ben kız istiyorummm... bakalım neolacak... sağlılı olsun da önemli diiil aslında.. ama kızlar daha tatlııııııııııııııııı..:)

çin takvimi rus takvimi hepsi erkek diyor bir yüzük testi kız diyor bakalım hangisi bebişim:ecrin_bebek:

aboyka yanı kız cıktı ama cın takvımındede erkek cıktı hayırlısı saglıklı akıllı ve hayırlı olsunda cınsıyetı kız erkek farketmez

abayko çıktı,,, 2 kızım var yine kız mı???*daha belli değil sonucum ama bazen yanılıyormuş arkadaşların yazdığına baktım da...

eşimin ki 2 sene önce benim kide bu sene yenilenmişşşaaaaaaaaaaaaaaayine kızz diyoorr yaaaakafamçokkarıştı

yoook yaaa yanılıyor test 4 yaşımdaki kızımı denedim onu erkek çıkarttı ama hakikaten hep erkek belirtileri vardı ve tıpkı babası ama içim rahatladı doğru çıkmadı...BEN yine ultrasona güveneyim barizemuszemus

ayy benim ki de kız çıktııı tabi tarihte bi değişiklik olmazsa yihuuuu:))

ya ben 26.10.1979 doğumluyum
eşim 20.05.1977
SAT: 17.10.2009
ovulasyon 26-29 ekim arası
SAT tarihini girince erkek ovulasyon tarihlerini girince kız çıkıyor kafam karıştı şimdi:KK43:( şimdi ne yapmam gerekiyor...

henüz hamile değilim ama baharda korunmayı bırakmayı düşünüyoruz...baharı ve yazı da dahil ettim..hepsinde erkek çıktı...eşim de ve ben de kız istiyoruz..aslında allah sağlıklı ve hayırlıı evlat versin...

Benimki DEVOYKA çıktııı:)) YANı: kız..
hayırlısı olsun bakalım nolucak..mutlaka doğrusunu bir iki ay sonra yazarım..

U menya devochka :)
bende kiz cikti ve gercekten de bir kizim olucak insallah.yani tuttu bende

X