Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim erkek çıktı fakat kısmetse kızım olucak zaten otomatik çin takvimi dışında hepsi erkek diyodu yani bir otomatik çin takvimi yani yaşa 9 ay ekleyen takvim tuttu :)

Eger yanlis anlamadiysam, kan kaybi, dogum, kan nakli, kurtaj vs gibi kanin degisimine sebep olan birsey olduysa, dogum tarihi yerine o yazilacak. Ona gore bu ay tutarsa erkek gorunuyor.. :) Hayirlisi

benımkı kız cıktı:) aslında 15 hafta ıcerısındeyız.öğrenebılırım demı? ama dr a 24 ocakta gıdıcem.:KK43:

bende yaptım erkek cıktı çin takvimindede kız cıktı anca subatta gittigimde ögrenebilirim 3 aylık suan

девочка
benim kız çıktı hayırlısı bakalım bi kaç haftaya kadar belli olacak inşallah :)

ben bugün oğluşum olcağını öğrendim ama yaklaşık 1 ay önce bu topiği görüp bende yapmıştım ve erkek olcağını demişti bana fakat çin takvimide kız demişti demek ruslular daha bilgili bu konuda çinlilere göre kaydirigubbakcemile3

banada erkek demişti bu takvim ve oğlum olacak.
ama yinede ne bu takvime nede diğer takvimlere inanmıyorum.allah bilir en iyisini.

banada erkek demişti bu takvim ve oğlum olacak.
ama yinede ne bu takvime nede diğer takvimlere inanmıyorum.allah bilir en iyisini.

bende aynisini düsünüyorum..bu takvimler nekadar dogru söylese yinede inanmiyorum..sadece tesadüf ediyo ve tutuyo..ama yinede eylenme amacli bakiyoruz iste...ne demisler fala inanma falsizda kalma..kaydirigubbakcemile3..

bana da erkek çıkıyor amma ve lakin kızım olucak inşallah hayırlısı ileeyvahedigeldismile

biz de eşimle bu sene bebek yapmaya karar verdik ya hayırlısı kızımızın olmasını çok istiyoruz.ama kafam karıştı çin takvimi,rus takvimi bu nasıl uygulanacak..rus takvimi doğum tarihleri girdim bugün için pe yazan yeri tıkladım kız çıktı,sat girin demişsiniz ben mi göremedim sat yazılcak yeri acaba.herkese sağlıklı bebeler...

herhangi br ameliat,doğum,kürtaj,kan verme olayları etkiliyor ama onu da hesaba katın arkadaşlar...
bir de ben bi arkadaştan bu yöntemi,kadınlar 4 yılda bir,erkekler 3 yılda bir yeniliyor diye duydum,böyle hesaplamış o ve çevresinde %95 tuttuğunu söylüyo...
hangisi doğrudur sizce yaaa?....

X