Rüyada isim duymak

enesh99

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
115
34
24
Merhaba hanımlar 4aylik hamileyim rüyamda kiz ve erkek ismi duydum kağıda yazmışım... cinsiyetini henüz bilmiyoruz ama çevremde herkes rüyadaki ismi koymami istiyor çünkü kaderi olurmuş inanmadım açıkçası.. eşim beğenmedi isimleri olmaz diyor
Şimdi ne yapsam düşünüyorum hâlâ...
Böyle rüyalar gören varmı acaba??

Alakası yok bence bilinçaltı takılmaya gerek yok. Beğendiğiniz bir şey koyun

Ben hamileyken teyzem rahmetli babamı görmüştü rüyasında. Babam erkek ismi söylemiş. Teyzem anlatınca o ismi Biz koyduk. Ama kendim rüya görüp vs beğenmesem koymam herhalde 🤣

Ben hamileyken teyzem rahmetli babamı görmüştü rüyasında. Babam erkek ismi söylemiş. Teyzem anlatınca o ismi Biz koyduk. Ama kendim rüya görüp vs beğenmesem koymam herhalde 🤣
Yani rüyadaki ismi görmenin anlamı ne onu anlamıyorum gerçekten merak ettim

Cinsiyetini henüz bilmiyorum ilk kizimda doğduğun gün koyduk herkesi dinledikten sonra eşim hicbirini sevmediği icin kendi koydu doğduğu güne kadar bekledi tabi kimseye söylemeden bende sevdim 2ci ben koymak istiyorum aslında bilmiyorum yani
Melisa güzelde Beğli diye isimmi var ne garip bence onu koymayın eşiniz haklı

Cinsiyetini henüz bilmiyorum ilk kizimda doğduğun gün koyduk herkesi dinledikten sonra eşim hicbirini sevmediği icin kendi koydu doğduğu güne kadar bekledi tabi kimseye söylemeden bende sevdim 2ci ben koymak istiyorum aslında bilmiyorum yani
Hangi isim içinize yatiyorsa onu koyun.Bazi rüyalarin gerceklik payı ola bilir ama oda düşük ihtimal yani.

X