Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

ben de geçen akşam rüyamda gördüm,benim bir kzıım olacak ama rüyamda bir oğlum olmuştu ,adı bile vardı,unutamıyorum,rüyalar tersine çıkarmış derler ya hani,bende öyle oldu sanırım..

ben de çok gördüm ama bu sabah daha yeni doğduğunu gördüm daha kanlıydı yani o kadar. hatta yıkadım üstünü giydirdim çok harika bi duygu. şimdi 6+2 haftalık hamileyim inş Rabbim kucağıma almayı nasip eder.

ben de gördüm pembişler içinde çok şirin bir kızdı zaten de kızımız olacak :)
ama rüyamda annem kulağını delmiş hani kız çocuğu ya :) yalnız annem kulak memesinden deil de kulağının baya bi üstünden kıkırdaktan delmişti :) bizim kız bakaım nası olacak çok merak ediyorum :)

valla canlarım ben görmedimde benim olayım çok ilginç,benim abimin eşi ikinci oglunu rüyasında görmüştü nur yüzlü bir dede yengeme oglu olacagını ve adını samed koymasını söyledi ve oglunu gördü gerçekten erkek oglu oldu ve rüyamdaki bebegim dedi,işin enteresan tarafı yengem benide rüyasında gördü gene nur yüzlü bir dede görümcenin oglu olcak demiş ve sabahı abime anlatmış kız kardeşinin oglu oluyo yakında alırız haberi diye abimde saçmala onlar düşünmüyo demiş. o olayın aksamı ben abimi arıyorum ve hamile oldugumu söylüyorum abi dayı oluyosun diye abim kitlenip kalıyo yengen seni gördü oglun oluyomuş diyee bana sabah söyledi diye bende şok oldum...valla bilmiyorum tabi saglıklı sıhatli olsun tabi ama cinsiyetini acayip merak ediyorum ama yengem görüceksin oglun olucak diyo Allah hayır etsin ne diyim kenidininkinide gördü yaa benimde oglum mu olcak acaba.....:))))))))
Şaşırtıcı ama aynı olay başıma geldi hastalanmama 10 gün vardi ak sakalli dede hamilesin bir kızın olcak adını ada koy dedi günüm gecti tahlil yaptirdm hamileyim ama henüz cinsiyetimiz belli degil acaba benimde gercektn kızımmı olucak:))

X