Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyama,Saç Açma,Saç Rengi Değiştirme,Renk Katalogları,Sorularınız ve Cevapları

merhaba.saçımda kolleston perfect açık küllü kumral vardı.üstüne majirel 7.1 ve 8.1 i karıştırıp 20 vol le boyadım.ortaya çok koyu bir renk çıktı.fotoğraftaki gibi
IMG_5159.JPG

ama ben bu fotoğrafın dip rengi gibi bir küllü kumral istiyorum
küllü-kumral-saç-rengi-nasıl-elde-edilir.jpg

hangi boyanın kaç numarasını kullanmalıyım ve kaçlık oksidan koymalıyım.boya konusunda cok tecrübem yok.acilen boyamam lazım.teşekkürler

Kizlar merhaba
Ben mayis ayinda saclarimi yesile boyattim. Ama normal sac rengjm koyu kumral yesile boyama isleminin yapilmasi icin sacimin rengini actilar. Ama yesili kullandiktan sonra akti ve suan sari renkli gozukuyo ve ben eski rengine boyatmak istiyorum eski rengine boyatirsam gene o boya akicak ve bu rengine geri mi donucek yoksa boya ise yaricak mi bu konuda fikri olan varsa yaazabilirmi tesekkurler

Arkadaşlar ben geçen gün ilk kez saçımı boyadım evde. Saçımın doğal rengi kumral. Ben de açık kumral boyayı 8.0 aldım. Çok başka renk oldu.Turuncumsu bakır mı desem karamel mi desem.Bi de önce diplere sürmüştüm ondan şuan diplerim daha turuncuu!! Ne yapsam bilemedim. Hemen kuaföre gidip istediğim rengi mi yaptırsam yoksa boyanın akmasını mı beklesem. Arkadaşlar yardım edin:KK43:(

slm kızlar bnm saç engm siyah hç boyatmadm ama boyatsammı die düşünmeye başladm ama saçlarm çk ince telli ve az oyuzdn korkyrm boyatmyrm szce boyatsam yıpranır dha kötü olurmu?

Merhaba, kendi sacim kumral iken ben acik karamel vealtin karameli karıştırıp boyadim. Simdi daha acik sari bi ton istiyorum nasil bi adim izlemem gerekir? Simdiden tesekkurler. ☺☺❤❤❤

Merhabalar benim saç rengim koyu sarı bugun palette ıkı paket acık papatya ve bir paket tarçın bakır aldım üçünü karıştırmayı düşünüyorum.ama endişeliyim renk kötü olur diye değilde açık papatya açıcıymış saçlarımı yıpratırmı acaba? Korkuyorum kullanan arkaslar yardımınıza ihtiyacm var.saçlarınızı yıprttımı saç derinizi tahriş ettimi cevaplarınızı merakla beklıyorum☺

İki sene önce saçımı Koleston Elegan Kahve rengine boyamıştım.
upload_2014-8-29_13-24-48.jpeg

Şimdi saçımın uçlarında az miktarda kaldı . Saçımı kestirip boyamak istiyorum. Tamda burada yardımınıza ihtiyacım var.
Sizce bana hangi renk gider ?
koyu kumral veya karamel düşünüyorum ??

Eklentiler

• 20140820_125136.jpg
    20140820_125136.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 324
bayanlar bir fikir verin lütfen.
benim saçlarım siyahtı.aralara ışıltı attırmak istedim ama kuaför sarı balyaj atmış yanlışlıkla.tabi görünce deliye döndüm.çünkü esmer bir bayanım.siyah saçın içinde o sarılar çok kötü görünüyordu.hemen başka kuaföre gittim.durumu anlattım.sarılardan kurtulmak istediğimi söyledim.o da bana kahve rengi bir ton gösterdi ve balyajlarında aralarda ışıltı gibi duracağını söyledi.ben daha önce saçımı boyatmadığım için hiç boya bilgim yok.koyu renk diye kabul ettim.boya yıkandıktan sonra baktım ki benim saçı adam karemele boyamış.ben koyu olsun derken saçlarımın hepsi açık renk olmuş oldu.sarı balyajlarda ışıltı gibi olmuş aralarda.ama ten rengime hiç yaışmadı.eşimde hergün söyleniyor.dünyacada para verdim.şimdi evde kahve rengi tonlarına boyamak istiyorum.koyu olsun diye.sizce nasıl bir renkle boyamalıyım.evde boyarsam saçımın her tarafı aynı renk olurmu.ne yapmam lazım.

merhaba.saçımda kolleston perfect açık küllü kumral vardı.üstüne majirel 7.1 ve 8.1 i karıştırıp 20 vol le boyadım.ortaya çok koyu bir renk çıktı.fotoğraftaki gibi Eki Görüntüle 1219186

ama ben bu fotoğrafın dip rengi gibi bir küllü kumral istiyorumEki Görüntüle 1219189

hangi boyanın kaç numarasını kullanmalıyım ve kaçlık oksidan koymalıyım.boya konusunda cok tecrübem yok.acilen boyamam lazım.teşekkürler
bu saç rengi süper acaba hangi renk ve uçlara doğru nasıl bir işlem var

renk çok güzel .her yeri aynı renk karemel ışıltılarda aralarda biçimli şekilde ama ben esmerim.bende çok çiğ durdu.napacağımı bilmiyorm.

emine sanırım sen bu konulardan anlıyorsun az önce bir konu açtım acaba yorum yapabilirmisin.konum balyaj üzerine düz renk .

ah mevsimsiz kelin ilacı olsa başına sürer.ama açtığın konuyu bulabilirsem bir okuyayım .

canım saçım açık kumral buğday tenliyim saçımı sarıya boyamak istiyorum fakat yıpratmaktan korktuğumdan ve sürekli dip boya yapmak istemiyorum bu yüzden aralarına yapcam sanırsam sarıyı röfle mi diyorsunuz balyaj mı herneyse saç uçlarımın arasında sarı istiyorum işte doğal dursun da istiyorum karar veremedim bi değişiklik olsun öneriniz neler fotoyla gösterirseniz daha iyi olur

merhaba .)
su sayfayi http://www.muratkolukirik.com/sorulariniz-ve-yanitlari bastan sona, sayfa icinde ctrl-f ile arama yaparak okumanizi oneririm. hepimiz icin sahane bilgiler ve tuyolar var.
ben nerdeyse tum sorularima cevap buldum, KK sonra guvendigim ikinci kaynak oldu .)

sevgiler

murat kolukırık ın önerilerini okudum ve dediği gibi loreal majirel 7.1 marka boya ile boyadım, ne kızıllık ne bir şey tam da istediğim renk oldu.. soft bir küllü kumral :KK68: çok çok teşekkür ederim...

slm kızlar bnm saç engm siyah hç boyatmadm ama boyatsammı die düşünmeye başladm ama saçlarm çk ince telli ve az oyuzdn korkyrm boyatmyrm szce boyatsam yıpranır dha kötü olurmu?
sac tellerine ince telli ve az diyosun benim önerim ilk önce saçlarına bakım yap ve kırılmaları önle ve dokulmeye karsı samouan kullan. ve sac rengine siyah diyosun donusum için zor bir renk pişman olacagın birsey yapma derim :))

Merhaba ben buğday tenliyim kaş koyu falan ben gittim ne akla hizmetse saçımı sarıya boyattım şimdide dip boyam geldi ve Palette nin 7-554 Altın Karamel boyasını aldım hani alacalı saç boyamaları yapıyolar evde kendim yapabilir miyim o şekilde yoksa düz direkt boyamak mı zorundayım. Umarım hemen cevap verebilirsiniz çünkü bugün boyayacağım saçımı. Teşekküelr :)

sac tellerine ince telli ve az diyosun benim önerim ilk önce saçlarına bakım yap ve kırılmaları önle ve dokulmeye karsı samouan kullan. ve sac rengine siyah diyosun donusum için zor bir renk pişman olacagın birsey yapma derim :))

pk boyatma yanlısı değilim bnde zaten sadece yapsammı die düşündüm dediklerini yapıorum zaten canım şampuan bakım ama pek fark olmuo bizde genetik zaten çok gür saçlı yok sülalede benim tiroidimde sorun var bide oda saçı etkiliomuş içerden sorun var

arkadaşlar bana tavsiye verebilir misiniz, senelerdir saçımı siyaha boyuyorum yaklaşık 4 aydır saçımı boyamıyorum hiç açıcı kullanmadım ama forumda yaş mayayı denedim dün de c vitaminiyle saç açma işlemini denedim ikisinde de aslında yıkarken herhangi bir boya akma durumu olmadı saçım zatenbunları yapmadan önce de güneşte kızıl parlıyordu fotoğraflarımı ekliyorum bu saça açıcı kullanayım mı normal ışıkta böyle kızıl durmuyor siyah kahverengi gibi duruyor ilk fotoğraf geçen seneki hali siyah hali uzunluğu için ekliyorum bugün çektiğim fotoğraflar güneş ışığı vurduğunda ki hali

Eklentiler

• sac1.jpg
    sac1.jpg
    479,3 KB · Görüntüleme: 301
  • sac2.jpg
    sac2.jpg
    1.000 KB · Görüntüleme: 402
  • sac3.jpg
    sac3.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 1.410
X