Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyama,Saç Açma,Saç Rengi Değiştirme,Renk Katalogları,Sorularınız ve Cevapları

cevap için teşekkürler :KK16:
daha önce koyu renge kendim boyamıştım
elde etmeye çalıştığım renk de koleston kızıl büyü
hatta foto koyayım şuanki hali malesef böyle

http://d1205.hizliresim.com/x/8/5jn0x.jpg

Turunculuklar da görüyorum koyu renge boyanmış saçın kaderi tekrar boyandığında farklı renkler alması :)
Açıcıyı çok kısa süre tutun hatta ilk tutamda bir deneme yapın hepsine açıcı sürmeyin
Ne kadar süre tutacağını bir tutamda test edin,çok açık olmasın dediğim gibi bu sefer de açık kalır
Rengi eşitledikten sonra da tekrar boyanacağı zaman önce solmuş yerleri boyarsınız o bölümlerde boya daha fazla beklesin bundan sonra
Tekrar aynı sorun olmaz bu sayede

Son düzenleme:
Turunculuklar da görüyorum koyu renge boyanmış saçın kaderi tekrar boyandığında farklı renkler alması :)
Açıcıyı çok kısa süre tutun hatta ilk tutamda bir deneme yapın hepsine açıcı sürmeyin
Ne kadar süre tutacağını bir tutamda test edin,çok açık olmasın dediğim gibi bu sefer de açık kalır
Rengi eşitledikten sonra da tekrar boyanacağı zaman önce solmuş yerleri boyarsınız o bölümlerde boya daha fazla beklesin bundan sonra
Tekrar aynı sorun olmaz bu sayede

cesaret edip yapıcam bakalım perşembe günü palette yoğun renk açıcı ile ya da korkup gidip kuaföre boyatçam :KK1:
inşallah güzel sonuçlar elde ederim
teşekkür ederim :KK16:

kızlar saçımı kahverengi yapıcam kızıllık olmasın istiyorum ama simsiyahda olmasın ne renk alsam sizce?

merhaba kızlar saç açıcısını belli oranda boyayla karıştırırsak etkisi değişir mi acaba ben onu sormak istiyordum? yani hangi oranda açıcı kullanmalıyız ve eğer daha az açıcı katarak saçımızı boyarsak saçın daha az yıpranmasını sağlayabilir miyiz???

merhaba kızlar saç açıcısını belli oranda boyayla karıştırırsak etkisi değişir mi acaba ben onu sormak istiyordum? yani hangi oranda açıcı kullanmalıyız ve eğer daha az açıcı katarak saçımızı boyarsak saçın daha az yıpranmasını sağlayabilir miyiz???

Bir miktar açıcıyla boya karıştırılabilir ama kızıl-turuncu yansıma bırakabilir
Boyasız saçlarda önermem ama
Ve yıpranması da saçın daha önce ne kadar işlem gördüğüne göre değişir

ne güzel bir konu ve süper paylaşımlar bayıldım elinize sağlık bende sonunda aradığım tonu buldum neva color bal köpüğü süper bir ton ama nedense bulunduğum yerde çok zor bulabiliyorum boyayı belkide bi daha bulamam geçen gün 3 magaza gezdim anca bulabildim diğer markalarında bal köpüğü pek iyi gelmedi gözüme neva colora bayıldım

benım sacımda sıyah boya var sıyahı cok sevıyorum fakat rengını hafif kırmak ıstıyorum bıraz kahveye cevırmek ıstıyorum bunu evde nasıl yapabılırım?

akmış kahvenin üstüne nasıl küllü kumral yaparız kızlar fikri olan varmı:KK16:

Merhabalar.. Öncelikle konu harıka olmuş tam aradgm konu:)) benim sıkıntımda şu yardmcı olursanz çok sevinrm ben tam esmer dglm koyu kumralm dym ama bende bi kaş var kapkara sacm koyu kestane kaşlarm simsyh bu durumdn skldm artk şoyle sıkldm sacımı boyattgmda hç hoş durmuyolar actrmak istyorum artk ama korkuyorum 2 tn falan krlsa yeter açıcı istemyrm dedm kuaforu korkuyorum dedm oda 8.1 ile açalm dedı bu 8.1 saç boyasımı yada siz neyle açmamı onerirsiniz?? Yardımcı olun lutfeeen :KK43:((.. Proflmdekı foto 2 yaz onceki foto kaşlarma bakablrsnz saclarmda syh boya var şaçlarmı karemele boyatmştm kaşlarm yuzndn bgnmedm gdp siyaha boyatmştm:KK43:

canım yazdıklarını çözebildiğimizde sorunuda anlamış olucaz ?:KK52:

ne güzel bir konu ve süper paylaşımlar bayıldım elinize sağlık bende sonunda aradığım tonu buldum neva color bal köpüğü süper bir ton ama nedense bulunduğum yerde çok zor bulabiliyorum boyayı belkide bi daha bulamam geçen gün 3 magaza gezdim anca bulabildim diğer markalarında bal köpüğü pek iyi gelmedi gözüme neva colora bayıldım

Aslında en çok bulunan tüp boya markası nevacolor
Daha çok küçük parfümerilerde ve kuaför depolarında bulunuyor

benım sacımda sıyah boya var sıyahı cok sevıyorum fakat rengını hafif kırmak ıstıyorum bıraz kahveye cevırmek ıstıyorum bunu evde nasıl yapabılırım?

Siyahı doğal yöntemlerle bir ton kadar açabilirsiniz
Beyaz sabunla yıkamak,bol saç kremi kullanmak şampuanın içine çamterebentin eklemek koyu renk saçların rengini kıran işlemler

akmış kahvenin üstüne nasıl küllü kumral yaparız kızlar fikri olan varmı:KK16:

Kahvenin tonundan bir ton koyu ya da aynı tonda küllü kumralla boyayabilirsiniz
6 tonlarında mesela 6.1 küllü kumral ilk boyamada tam tutmasa da birkaç boyamadan sonra oturur sanıyorum
Açıcıyı önermem oluşacak kızıllıkları kapatmak küllü kumrala ulaşmak daha zor olur

Son düzenleme:
canım yazdıklarını çözebildiğimizde sorunuda anlamış olucaz ?:KK52:

Ben de sadece ben mi o şekilde görüyorum demiştim :)

Merhabalar.. Öncelikle konu harıka olmuş tam aradgm konu:)) benim sıkıntımda şu yardmcı olursanz çok sevinrm ben tam esmer dglm koyu kumralm dym ama bende bi kaş var kapkara sacm koyu kestane kaşlarm simsyh bu durumdn skldm artk şoyle sıkldm sacımı boyattgmda hç hoş durmuyolar actrmak istyorum artk ama korkuyorum 2 tn falan krlsa yeter açıcı istemyrm dedm kuaforu korkuyorum dedm oda 8.1 ile açalm dedı bu 8.1 saç boyasımı yada siz neyle açmamı onerirsiniz?? Yardımcı olun lutfeeen :KK43:((.. Proflmdekı foto 2 yaz onceki foto kaşlarma bakablrsnz saclarmda syh boya var şaçlarmı karemele boyatmştm kaşlarm yuzndn bgnmedm gdp siyaha boyatmştm:KK43:

Anladığım kadarıyla cevap vereyim, kaş tonunu açmak için burada tüy sarartıcı kullananlar oluyor o konuları okuyabilirsiniz
8.1 de olur ama çok kısa süre bekletmelisiniz
Onun dışında doğal yöntemleri de deneyin papatya suyu gibi

Benim saçlarım uçları 5 parmak kadar çok az yeşile çalan kumral gibi,diğer yerler kahve .Şimdi ben saçımın tek renk olması için nasıl bir işlem uygulamalıyım ?pigmentasyonmu ,saç silmemi yapmalıyım ?? Evde loreal efassor boya silici ve 2 kutu çikolata boyam var.Yardımcı olursanız sevinirim kızlar...

Ben profesyonel boyaları set boyalara (market ürünlerine) tercih ediyorum
Exicolor,nevacolor,silky coloration,akos,goldwell gibi markalar
Ama set boyalar içinde en iyisini sorarsanız Palette derim
Silver nevacolor,akos,exicolor,silky coloration gibi markalarda var

Bu akosun silver ı

Eki Görüntüle 409216

Bu da Nevacolor

attachment.php

Goldwell'de de katalogta numarasını görebilirsiniz

canım harf sistemi ile olunca katalog anlamadım hangısı ne renk?şu harfleri bi açıklığa kavuştursak godwell de:KK17:

Benim saçlarım uçları 5 parmak kadar çok az yeşile çalan kumral gibi,diğer yerler kahve .Şimdi ben saçımın tek renk olması için nasıl bir işlem uygulamalıyım ?pigmentasyonmu ,saç silmemi yapmalıyım ?? Evde loreal efassor boya silici ve 2 kutu çikolata boyam var.Yardımcı olursanız sevinirim kızlar...

Uçları direkt kahve yaparsanız da yeşillik gidebilir aslında
Doreli bir kahve olabilir ama tüm saçtaki kahve tonu doreli değilse yine farklılıklar olur
Silici varken elinizde açın kısa bi süre bekleterek daha sonra tüm saçtaki kahve tonuyla pigmentasyon ve boya yapın

canım harf sistemi ile olunca katalog anlamadım hangısı ne renk?şu harfleri bi açıklığa kavuştursak godwell de:KK17:

Goldwell'in diğerlerinden farklı evet
Sanıyorum 10bg ama emin değilim katalogta mix ton şeklinde belirtmemiş
Alacağınız kuaför deposuna sorun bir de

merhabalar.. çok özür dilerim telefondan yqazmıştım yazılarım öyle çıkmışşş:KK17::KK17: lady doğru anşamışın kaşlarımdan bahsediyorum peki zararlı olmazmıı tüy sarartıcı kullananlar döküldüğünden bahsetmiş bide ben sararsın istemiyorumm ne dersiniz kuaförüme bırakıyımmı kaşlarımı güveniyimmi ona:18::18:

X