Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

n546987136100312319321ql2.jpg
[/URL][/IMG]

selam küllümango canım bu resimdeki benim saçıma hiç boya sürmedim vole nin çikolata kahvesini aldım saçıma olurmu ben böyle ttalı sarı bal renginde sarı istiyom ama hangi ürünü önerirsin teşekkür ederim şimdiden

selam küllümango canım bu resimdeki benim saçıma hiç boya sürmedim vole nin çikolata kahvesini aldım saçıma olurmu ben böyle ttalı sarı bal renginde sarı istiyom ama hangi ürünü önerirsin teşekkür ederim şimdiden

canım saçın çok koyu ve sarımsı bal kopüğüne yakın bır renk ıstıyorsun aldıgın çikolota kahvsı senin saçını koyu kızılımsı kötu bır renk yapar sadce bırde voila dıyorsun mat bır saça hazır ol . ama eger çok ıstıyorsan kesin kararlıysan sana tek tavsıyem loreal exelence 03 çok çok açık küllü sarı rengini al. bıraz zor bulunuyormuş ama mutlaka bulursun. 2 kutu al bu boyadan bır tanede fazladan yuzde 9 luk peroksit al ve bu boyalarla ya işini ıyı bılen bır arkadaşına yada kuafore götur guzelce boyasın saçını. saçını açık renge boyamak ıstıyorsun çünkü dıplerle uçlar arkalarla onler farklı farklı olmasın. işini garantıye al çünkü kötu olursa habıre duzeltcem duzeltcem deyıp yıpratırsın saçını.
dedigim boyayla elde edecegin saç rengi bal köpüğü karamel arası bırsey olucak. ilk boyandıgında bıraz turuncumsu olabılır ama 2 3 yıkamadan sonr renk oturur ve karamele bal köpüğüne yakın renk elde edersin. memnun kalmazsanda loreal amonyaksız boyasının bal köpüğüyle ustunden geçersin istedıgın renk olur.
loreal amonyaksızı ilkinde onrmedim çünkü açma gucu yok amonyak olmadıgından içinde.

Küllümango canım benim derdime sen derman olursun ancak a.s.
Benim saçımda röfle vardı ama saçımı çok yıprattığı için artık yaptırmıyorum.3-4 ay önce gittim küllü kumral aldım 2 kutu loreal boyadım saçlarımı.Ama dipler koyu uçlar açık renk olunca tabi renk farkı oldu.Üstler biraz kızılımsı oldu.Şimdi yıkana yıkana eh işte oturdu sayılır.Ama dipler yine çıktı şimdi kendim tekrar boyamak istiyorum. Ama resimdekilere yakın bir ton istiyorum.Buğday tenli ve mavi gözlüyüm bu renkler yakışır ama kendim evde tutturabilirmiyim bu tonları.Yardımını bekliyorum canım.
r0qq8bc329hn9dytbdt0shc0.jpg

coversv8dx6vb5.jpg

ikiside çok yıpratır canım. ayrıca bakır kızıl saçını açtıgında saçın sarı olamaz yıne turuncumsu bırsey çıkar ortaya. bence sen saçındakı boyayı mumkun oldugu kadar akıt sonrada yogun kullulerle boya saçındakı bakırlıkkızıllık anca o zaman gider ve anca karamele yakın bır renk elde edersin. ilk başlarda belki hoş olmaz renk ama renk oturdukça ıstedıgın renge yaklaşır saçın. yoksa hiç saçımı açıcam deyıpte yıpratma canım

tamam cnm çok sağol peki hangi boyayı önerirsin küllülerden?

Benim saçımda röfle vardı ama saçımı çok yıprattığı için artık yaptırmıyorum.3-4 ay önce gittim küllü kumral aldım 2 kutu loreal boyadım saçlarımı.Ama dipler koyu uçlar açık renk olunca tabi renk farkı oldu.Üstler biraz kızılımsı oldu.Şimdi yıkana yıkana eh işte oturdu sayılır.Ama dipler yine çıktı şimdi kendim tekrar boyamak istiyorum. Ama resimdekilere yakın bir ton istiyorum.Buğday tenli ve mavi gözlüyüm bu renkler yakışır ama kendim evde tutturabilirmiyim bu tonları.Yardımını bekliyorum canım.
canım bu kadar kullusunu tutturmak için mutlaka kullandıgın boyayı desteklemen gerekli başka boyalarla. giri ve mavı boyayla yanı. bu ıkısını bulduktan sonra bu tonları rahatlıkla tutturabılırsın. gerçi bırısı dogal saç sanırım ama mumkun oldugu kadar kullusunu elde edersin. ama eger grı ve mavı bulursan önceki rofleli yerlerıne pek degdirmemeye dikkat et zıra roflenin uzerıne küllü uygulandıgında yeşilimsi hal alıyor.eğer bulabılırsen gri ve mavı o zaman yıne soylerım ne kadar koyman gerektigini

tamam cnm çok sağol peki hangi boyayı önerirsin küllülerden?

canım eger bulabılırsen yada ınternette alışverış yapıyorsan loreal majırel markasının 6.11 yada 7.11 yanı ekstra küllülerini kullanabılırsın ama ıyıce akıtman gerekli suandakı saçını ve yıne dıyorum ılk boyadıgın zaman pek hoş bır renkle karşılaşmayabılırsın ama surekli uyguadgın zaman azalacaktır saçındakı bakır kızıl yansımalar
eğer bulma sansında yoksa benım ev begendigim küllüler lorealde . ama ne kadar kapatır bılemem.

küllü mango canım ben saçımı 3, kez kumral boyuyorum yinede çok açık kumral olmadı en son palette açık kumrala8 noya boyadım ne yapmalıyım

canım ıyı etmışşın sarı saçı koyulaştırınca genelde bır sure sonra pişman oluyor ınsan sonra donmenin carelerini arıyor yıpratmaka kalıyor saçını.
bu arada saç rengin ne guzel ve çok dogal duruyor gerçektende. hem kahkulde yakışmış. kate mossunda sarı ve kahkullerı var suanda. istersen bak onunda resımleriı ılham gelir. dogal saç rengin neydı ki senin bu loreal 10.1 tam rengini vermiş ? saçın resmen küllü sarı ve çok dogal gerçektende fotoda goruldugu gıbıyse.kesinlikle değiştirme derim.[/QUOTE]

tşk ederim canım benim kendi saçım kumral ama çok açık o yüzden güsel tutuyo bu boya aynı resimdeki gibi duruyo hatta çoğu kişi benim saçlarımı doğal rengim sanıyomuş söleyince şaşırıyolarrsengözlerimebaksanab

küllü mango canım ben saçımı 3, kez kumral boyuyorum yinede çok açık kumral olmadı en son palette açık kumrala8 noya boyadım ne yapmalıyım

canım daha onceden bana sormuş muydun peki?:) yanı komik oldu boyle yazmamda demek ıstedıgım hanı ben mı demiştim kumrala boya dıyede olmamıştı? eğer oyle değilse saçının durumunu bıraz yazar mısın dogal rengi neydı hangı işlemlerden en son ne zaman geçti gibi o zaman daha ıyı yardımcı olurum canım

tşk ederim canım benim kendi saçım kumral ama çok açık o yüzden güsel tutuyo bu boya aynı resimdeki gibi duruyo hatta çoğu kişi benim saçlarımı doğal rengim sanıyomuş söleyince şaşırıyolarrsengözlerimebaksanab[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

evet canım olabıldıgınce dogal duruyor ama ustlerınde sanki bır tel rofle var gibi? ışıktan mı oyle duruyor yoksa? bence hiç saçının renginide markasınıda değiştirme. ne oluyorsa zaten marka yada renk değiştirince oluyor saça . bence çok ıyı tutturmuşşun

mangocum saçım kahveydi ama açık kahve altta balyaylar vardı tabi bu geçen sene baya yıpradı kestim şimdi kumral yapım diyorum yaza kadar uçları sarı yapıcam ama 3, kez kumrala boyadım tam renk kumral olmadı acaba çok açık sarı küllü kumral kullansam olurmu en son kumral açık 8 no paletteydi

küllümangocum ben saçımı kumrala boyadım bu3,, boyam açık kumral aldım paletet ama tam o renk olmadı

canım kendi dogal saç rengin neydı peki onuda yazabılır mısın? kumral yapmaya çalıştıgına kkahverengidir saçın.
sen ne kadar saçını kumrala da boyasan saçın açılabıldıgı kadar acılmış ancak. sana tavsıyem eğer turunculuk ıstemıyorum saçımda dıyorsan loreal exelence 9.1 krem boyasını al ve içindeki peroksit onun yuzde 6 lıktır sen onunla karıştıracagına başka yuzde 9 luk peroksit al. onunla karıştır boyayı ve saçını onunla boya. eğer tahmın ettıgım gibi kahverengiyse gerçek rengi bu sayede boyamadan kumral bır saça kavuşabılırsın sanırım. ama saçına ısı vermeyı unutma poşete geçirip çünkü bu sekile yaptıgın takdırde sadece dıpleri değil heryerı eşit olarak açılmış olacaktır dogru uyguladıgında.

Son düzenleme:
küllümangocum alt taban rengim kahveydi ama şu an biraz açıldı ama korkuyorum yeşillik olur diye loreal excelelnce 9,1 mi alım bu ne renktir

küllümangocum alt taban rengim kahveydi ama şu an biraz açıldı ama korkuyorum yeşillik olur diye loreal excelelnce 9,1 mi alım bu ne renktir

canım altında yenı yapılmış roflelerin yoksa yanı en az 3 4 ay oncesinden roflelerin varsa sadece onlar boya oturana kadar çok az yeşilimsi olur oda 1 haftaya kadar rahatsızlık vermeyecek boyuta gelir. saçının turuncumsu olmasındansa bır hafta kadar rofleli yerlerin belli belirsiz yeşilmsi olması daha ıyıdır.
ayrıca saçında roflesiz yerler kesinlikle yeşilimsi olmaz. saçın turuncuya kaçmasın dıye 9.1 kullan dedim yoksa kullu bır ton bekleme.9.1 küllü sarı rengidir. bırde suandakı saçının en az bır ay once boyanması gereklidir. yanı mumkun oldugunca akması lazım.

canım zaten 2 gün önce kumrala boyadım saçımda sadece uçlarda hafif yeşillk olmuştu onlarıda kestim şu an röfle yok gibi bir ay bekleyip bu rengemi boyim yani loreal excellence 9,1 e mangocum yardımların için çok teşekkür ederim şimdiden

canım bu kadar kullusunu tutturmak için mutlaka kullandıgın boyayı desteklemen gerekli başka boyalarla. giri ve mavı boyayla yanı. bu ıkısını bulduktan sonra bu tonları rahatlıkla tutturabılırsın. gerçi bırısı dogal saç sanırım ama mumkun oldugu kadar kullusunu elde edersin. ama eger grı ve mavı bulursan önceki rofleli yerlerıne pek degdirmemeye dikkat et zıra roflenin uzerıne küllü uygulandıgında yeşilimsi hal alıyor.eğer bulabılırsen gri ve mavı o zaman yıne soylerım ne kadar koyman gerektigini

Canım ya ben anlamam ki öle gri mavi mahvederim daha çok elime yüzüme bulaşır kaydirigubbakcemile3
Evet röflenin üstüne yaptığım küllü yeşilimsi bi renge döndü artık kuaförümde dedi :teselli:
Bana hazır boyalardan bişi söle alıp boyayayım.Yani o tonlara yakın olsun anladın mı canım benim.a.s.

X