Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

my.php

şu renk nedir ?
ImageShack - Image Hosting :: adszbu4.jpg

küllü koyu kumral.. yada küllü açık kestane.. ama sanki biraz röfle var gibi de geldi bana.. ama küllü koyu kumral dan eminim.. çünkü benim orijinal saç rengime çok benziyo :)

selam kıslarrr :)
benim sormak istediğim boya rengi loreal ın yeni çıkan amonyaksız serisinde bal köpüğü rengi ..
nasıl bir renk hiç boyayıp deneyen var mı? benim şu anki saç rengim sıcak kumral bakır karışımı ama aktı tabi baya sarıya dönük bir renk oldu bal köpüğü rengini boyasam mı die düşünorum bana yardımcı oabilirmisiniz :)

slm kızlarr ben saçlarımı en son ramazn byramında siyaha boyamıştım. sıkıldığım için bu bayram değişiklik olsun dedim rengini açtırmak istiyordum lorealin yoğun renk açıcısıyla ilk açtırdım . tabi diplerden çıkan saçlarım çok açık kızıl oldu aralarda da siyahla r kaldı bende kapanır diye palettenin büyülü kahvesiyle boyadım tekrardan şu anda saçlarım açık kahve ama dipleri farklı renk ayrıca siyahlarda var:KK43: sizce ne renk alırsam hepsi tek renk olurr ??

kıslar yapmayın bayram geliyooo hadi terrakota renklisaç resimleri bekliyorummmmmmmm. Benim caanlarım duyun sesimiiiiiiiiii

slm kızlarr ben saçlarımı en son ramazn byramında siyaha boyamıştım. sıkıldığım için bu bayram değişiklik olsun dedim rengini açtırmak istiyordum lorealin yoğun renk açıcısıyla ilk açtırdım . tabi diplerden çıkan saçlarım çok açık kızıl oldu aralarda da siyahla r kaldı bende kapanır diye palettenin büyülü kahvesiyle boyadım tekrardan şu anda saçlarım açık kahve ama dipleri farklı renk ayrıca siyahlarda var:KK43: sizce ne renk alırsam hepsi tek renk olurr ??

neden bu işleri kuaförde yaptırmadınızki işte ne yazıkki evde olunca sonuç böyle oluyo uğraş dur bide istediğiniz gibi olmuyo:1no2:
ya kuaföre gideceksiniz yada saçınızın daha koyu bi renge boyayacaksınız madem CADIARZUaçacaktınız yazık değilmi saçınıza yıprandı üstüne bide bi daha koyu renk
tavsiyem kuaför :lepi:

bende kuaförü düşünüyorum herhalde en etkili çözüm o .tşk ederim . (eğer kuaföre gidemezsem koyu kahve alsam kapanırmı sencee?

merhaba

Eğer ki açık bir saç rengi istiyorsan kuaföre git bence,o boyasın.a.s
saçlarını riske atma canım.
Saçlarının hepsi istediğin gibi açık renk olur.
Şayet dersen açık,koyu farketmez kendin siyah boya hepsi tek renk olsun...
yerimseniben

merhaba

Eğer ki açık bir saç rengi istiyorsan kuaföre git bence,o boyasın.a.s
saçlarını riske atma canım.
Saçlarının hepsi istediğin gibi açık renk olur.
Şayet dersen açık,koyu farketmez kendin siyah boya hepsi tek renk olsun...
yerimseniben

çok tşk ederimm tavsiyeni dikkate alıcam yarın kuaföre giderimm a.s.

selam kızlar önerilerinize ihtiyacım var

kızlar ben en son saçımı 2 sene önce boyattım saç rengime yakın bir renge çünkü sarı balyaj vardı onların kapanması için.
şu an saçlarım baya uzadı ve kendi rengine döndü.uçları hala boyalı o ayrı :-)

neyse yardım isteyeceğim konu şu ben yeniden saçımı boyatmak istiyorum.saçım koyu kestane.tenim çok beyaz.kaşlarımda saçımla aynı renkte belki bir ton açığı olabilir.:1rolleyes:

ben karamel veya açık kahve gibi bi renk istiyorum ve saçımın hepsini boyıcam
önerileriniz var mı?:uhm:

lüften yardımcı olun yerimseniben

sweety_eva -
saçlarınız anladığım kadarıyla koyu renk istediğinize göre
saç boyalarının üstüne istediğiniz renk diyelim nasıl tutacağı resmi var ona göre istediğiniz rengin 1-2 ton çığını alınki istediğinize yakın tutsun

sweety_eva -
saçlarınız anladığım kadarıyla koyu renk istediğinize göre
saç boyalarının üstüne istediğiniz renk diyelim nasıl tutacağı resmi var ona göre istediğiniz rengin 1-2 ton çığını alınki istediğinize yakın tutsun

pek bilgim yok bu konuda kusura bakmayın ;
yani istediğimiz rengin 1-2 ton açığını alıp mı boyamak lazım ona yakın bi renk elde etmek için? benim saçım koyu renk olduğu için mi böyle uygulamak lazım?
yorumunuz için teşekkürler

ImageShack - Image Hosting :: stockolmsigning4hq5lk3.jpg

bu renk nedir kızlar ya cok hosuma gitti fisfisfis

Eklentiler

• $05~16.jpg
    $05~16.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $stockolmsigning4hq5.jpg
    $stockolmsigning4hq5.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 46
ImageShack - Image Hosting :: stockolmsigning4hq5lk3.jpg

Bence bu ton açık küllü bir sarı. Doğal sarı tonu değil. Fakat Türkiye'de satılmayan loreal superior preference serisinde çok açık bej sarı diye bir renk var, ona epey benziyor. Ahh ah o seri süper zaten, sırf sarılar 17 ton, istediğin her tonu elde edebilirsin ama burda yok iştesenağlama

EMREM1997 alıntı yapamamışım :))

canımm hiç merak etme aynısını bende yapmıştım . palettenin koyu kahvesini alırsan kaşmir gibi yumuşacık yapıyor ve tek renk oluyor. ama yinede sen bilirsin :KK66:

kızlar ben kumral saçlıyım saçımı ilk defa boyiyacam.ve altın rengi sarı istiyorum acaba hangi marka ve hangisi altın rengi oluyor bilmiyorum boyalar hakkında bilgim hiç yok lütfen yardım edin.

Canım, yanlış anlama ama emin misin altın sarısı istediğine? Genelde altın sarısı isteyenler boyattıktan sonra pişman olup doreliği nasıl kırıcağını düşünüyor da:1no2: Ama çok istiyorsan internetten bir araştır , kutuların üstündeki renklere falan bak iyice bir düşün boyamadan önce derim.

X