Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

çok sağol peki açık sarı boya benim saçımın rengini açar mı çünkü boya boya açmaz derler

bende saçımı kendim boyuyorum canım bende kaç kuaföre sordum boyayla saç açılmaz dediler ama ısrarla o uzadıkça ben aynı rengine boyadım ve şuanda çok mutluyum saçlarımda doğal sarı gibi( awatarımdaki renk)

benim saçımda da koyu kahve boya var ama zamanla aktı tabi...şimdi ben de saçımın rengini açmak için çok açık sarı mı boyamalıyım?sonra sapsarı olmasın :)bvir de şu lorealin amonyaksız boyası için renk numarası önerebilir misiniz bana

Saçını en açık sarı tonuna boyarsan saçın kızıllaşıp kötü bir renk alabilir.Ablam denedi ordan iyi biliyorum.Loreal hakkında bir fikrim yok canım.

Daha bugün parfümeride renk açıcı oksidan gördüm.Hani tek kullanımlık ıslak mendil paketleri vardır ya o şekilde satılıyor.Satıcı hanımın saçı kısa olduğu için denemiş memnun kalmış.Ama bu açıcı kuaförlerin kullandığı gibi çok açık sarı yapıyormuş.Zaten volum 40 dı yanlış hatırlamıyorsam,çok yüksek yani ...

bilginize,

Ya arkadaşlar acil yardım istiyorumm:KK43: Saçımı Palette bronz kahveye boyadım ve akınca turuncu oldu:KK43: Saçımın doğal rengi açık kumral, çok beyaz tenliyim, ben tekrar kumral olmak istiyorum acaba kumrala boyasam direk olur mu bu turunculuk geçer mi? Yoksa orialle falan açılması gerekir mi ne olur yardım edin bana:KK43:( Şu birkaç gün içinde eski saçıma dönmem lazım:KK43::1no2:

Ya arkadaşlar acil yardım istiyorumm:KK43: Saçımı Palette bronz kahveye boyadım ve akınca turuncu oldu:KK43: Saçımın doğal rengi açık kumral, çok beyaz tenliyim, ben tekrar kumral olmak istiyorum acaba kumrala boyasam direk olur mu bu turunculuk geçer mi? Yoksa orialle falan açılması gerekir mi ne olur yardım edin bana:KK43:( Şu birkaç gün içinde eski saçıma dönmem lazım:KK43::1no2:

saçını loreal exelence 7.1 ile boya bırkaç kez kendi rengine yakın bır renk elde edersin

bu renk hangi renk acaba :S
n54792248110780285393sx8.jpg

w246.png

n54792248110780409831sg4.jpg

w274.png

n54792248110780772199wz4.jpg

n1226520911302024843917eb1.jpg

yardıcı olursanız sevinirim saclarımı kestaneye boyadım lorealın amonyaksız boyası ile yanlız 15 gün sona nişanım var karamel istiyorum kendim boyucam olurmu

arkadaşlar saçlarınıza bakım yapmak istiyosanız bunu uygulayın zeytin yağ bademyağ yumurta
birde eczanelerde satılan anpüller var saç için bunları karıştırıp saçlarınıza sürün sonra bi poşet takıp yarım saat kırbeş dakika bekleyin ve yıkıyın bunu 15 günde bir uygulayın

nur1986 loreal castingin kestanesi nasıl çok mu koyu ?siyah gibimi yoksa kahvemsi bi renk mi?bende kendi rengime döncemde castingle boyamak istiyorum o yüzden sormuştum...ayrıca karamel çok hoş bi renk umarım kolayca geçersin :1rolleyes:

kızlar saclarım karman corman bi renk oldu kapansın dıye sıyaha boyattım en son altından acık renk ara ara gorunuyo ıyıce mahvoldu bı kuafore sordum duzeltırız once acıcı kullanıcaz sonra da ıstedıgımız renge donustururuz dedı bı baska kuaforde yakarsın sacını bole bı sure kullanıcan artık duzelmez dedı:S:S:S sızce hangısı dogru soluyor ne yapmalıyım????:çok üzgünüm:

arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım.. fotoğrafımdaki saçlarım kendi rengi. geçen hafta lorealin koyu sarı-bakır irize rengine boyadım. ama o renkten baya bi koyu oldu:KK43: o rengi tutturmak için ne yapabilirim?? yardımcı olabilirsenz fikirlerinizi paylaşıranız çooooooooooooookkk sevinirimm...

merhaba kızlar şu renginin adı ne olabilir bilen varmı ??

mdlau0.jpg

ayrıca benim saçımda şuan kızıl boya var yavaş yavaş akmaya başladı ama bu rengi tutturabilirmiyim :uhm:

arkadaşım bu rengi tam tutturamazsın dikkat ettiysen ışık oyunları var. ama umarım saçın gönlünce olur. ayrıca kızılın üstüne atarsan cırt turuncu oluyor :KK43:(( kendimden biliyorum. saçın tam knedi saç rengin olsun hiç boya oolmıycak yani saçında orjınal saçlarda bu ton tutuluyomus. kuaföre sormuştum çünkü bende bunu. anlıyacağın saçlarım orjınal saçlarına dönsün diye uzun saçımdaki röflenin bitmesini bekliyorum.

nur1986 loreal castingin kestanesi nasıl çok mu koyu ?siyah gibimi yoksa kahvemsi bi renk mi?bende kendi rengime döncemde castingle boyamak istiyorum o yüzden sormuştum...ayrıca karamel çok hoş bi renk umarım kolayca geçersin :1rolleyes:

ben de koyu tuttu canım

X