Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

KIZLAR HADİ YARDIM EDİN YAAA cila yaptırdınızmı daha önce akarmı kalıcı olurmu biraz o turumcumsu parlak renkleri matlaştırırmı

çok sordum biliyoırum ama bir sorum daha olacak canım ya.Saç rengimi de yollamıştım hani saçımda kızıllı tonlar var.Şimdi bu 8.65 bu kızıllığı alır mı ne dersin ???

canım saçındakı kızıllıktan rahatsızsan kesinlikle küllüler dışında ne kullanırsan kullan o kızıllık gıtmez. yanı akınca yıne kızıllık çıkar yıne çıkar. eğer kızıllık rahatsız edıyorsa 8.65 yerıne palettenın küllü renklerine bakmanı tavsıye ederım. ama o kadar rahatsız edici bır boyutta değilse yıne aynı rengi kullan derim.

selam kızlar yaa geçenlerde saçıma gölge yaptırdım çok çirkin oldu turumcumsu gibi şimdi sizce napıyım?kuaförüm istersen cila atalım dedi ama cilada geçici diye düşünüyorum yani oda zamanla akıp yine böyle olurmu sizce yada boyatayımmı ne önerirsiniz?

Merhaba canım, ben de cilaya senin gibi şüpheli yaklaşıyordum ama iyi bir kuaförse cila işlemi gerçekten işe yarıyor. Bence boyatmadan önce cilayı dene, ben 3 ay önce yaptırdım hala saçımın sarısı iyi durumda.

küllümangocuğum benim saçlarımda koyu kestane boya var palette röfle seti ile saçımı kople açsam daha sonra kumrala boyasam olur mu

canım saçındakı kızıllıktan rahatsızsan kesinlikle küllüler dışında ne kullanırsan kullan o kızıllık gıtmez. yanı akınca yıne kızıllık çıkar yıne çıkar. eğer kızıllık rahatsız edıyorsa 8.65 yerıne palettenın küllü renklerine bakmanı tavsıye ederım. ama o kadar rahatsız edici bır boyutta değilse yıne aynı rengi kullan derim.

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim canım,başka sorum yok :)

sevgiler.

selam kızzlar banada bi fikir verseniz :eek: saçlarım röfleli ama baya dip çıkmıştı baya sarı olsun istiyodum ama kuaförüm yapamadı seyrek oldu röfleler hiç istediğim gibi olmadı kendi saçım kumral ve işte platin sarısı röfle karışık .. saçımı boyayla sarı yapsam tutar mı acaba :sm_confused:

küllümangocuğum benim saçlarımda koyu kestane boya var palette röfle seti ile saçımı kople açsam daha sonra kumrala boyasam olur mu

canım kumral için sakın o rofle setlerini falan kullanma saçına yazık edersin . bır kaç defa uzun aralıklarla en açık sarıya boya zaten açılır saçının rengi. sıyah değil dıyorsun sonuçta.

kızlarrrrrr bana nie cvp vermiosunuzzzz:KK43::KK43::KK43:

canım ben bakım için yorum yapamıcam da yanmış saçlarının uçları istersen uçlarından biraz aldır o şekilde toparlanır röfleli saçlar bakım maskeleri fln var onlardan da kullanabilirsin .. bende sen gibi aynen röfleden kestaneye sonra yine rofleye dönmüştüm ama boyadan sonra baya zaman geçmişti yanma flnda olmadı :eek:

kızlarrrrrrrrrr:KK43:bana yardım edinn ltfennn:KK43:benm saçlarım 1 sene önceseine kadar röfleliydi ve geçen yaz kestaneye boyattım yne dayanmadım 3gün önce saçlarımı röfle yaptırdımmve uçalrından koptu hep:KK43:alhtan saçlarım gür ve kıvırcık elidorun 7/24üyle pek belli olmuyor..ilk defa dün yıkadım saçlarımı ve banyoda kopma olmadı bu beni mutlu etti şimdi çok korkuorum saçlarım her banyoda kopar die:KK43:ne yapmalıyım kestrmek istemiorum nasıl bi bakım uygulamalayımki eski haline dönsünn:KK43::KK43::

perma yaptırmıştım saçım yandı ve koparak dökülmeye başladı uzman tavsiyesi ile sarmısak yağı kullandım ve düzeldi tavsiye ederim aktardan bulabilirsin

canım kumral için sakın o rofle setlerini falan kullanma saçına yazık edersin . bır kaç defa uzun aralıklarla en açık sarıya boya zaten açılır saçının rengi. sıyah değil dıyorsun sonuçta.

çok sağol peki açık sarı boya benim saçımın rengini açar mı çünkü boya boya açmaz derler

ben açık kumarlım
saçımda beyaz platinler var
saçım çok seyrek olmasına ragmen kendim boyuyorum
ama altı ayda bir falan rofleye gidiyorum

sacı koyu olup dip boyası yapmak isteyen arkadaşlar,yani sarı bir renkle dibi açmak isteyenler, sakın denemsin
esmer bir arkadaşıma yaptık,resmen turuncu oldu
kızıllaştı

sac renginiz boya kutularında belirtilen 7 numarnın altındaysa kızıllaşma kaçınılmaz.
onun yerine bir ölçek oriel le saçınızı açmanız hem daha saglıklı , hem daha iyi sonuç verir
ve saçınız iki kere yıpranmaz

kumral isteyen arkadaşlara şiddetle palette 7 külli kumral i tavsiye ederim
bukadar asil bir renk olamaz.
kumral ve doğal saçlara dönüş yapmak isterseniz süper bir seçenek
ayrıca dilediğiniz renge dönmenizde kolay

çok sağol peki açık sarı boya benim saçımın rengini açar mı çünkü boya boya açmaz derler

saçın sıyaha yada çok koyu kahveye defalarca boyanmamışşa. ve en son boyamanın uzerınde en az 1.5 ay kadar geçmişşe en açık sarı boya mesela koleston 12.1 ile boyadıgında rengi yavaş yavaş kırılmaya başlar saçının. hemen olmaz ama 2 3 boyamada ıstedıgın tona kadar açılır dıye duşunuyorum. yıpratır ama kesinlikle bır açıcı kadar değil

arkadaslar benımde roflemın dıplerı cıktı zaten kuafor sacımı kızıldan dondurmeye calısırken yakmıstı.kendıne gelmesı ıcın bekledım sımdı sarıya donmek ıstıyorum platın tonlarında bu konuda tavsıyelerınızı beklıyorum

boya ve renk tonu hakkında yardın beklıyorum

saçın sıyaha yada çok koyu kahveye defalarca boyanmamışşa. ve en son boyamanın uzerınde en az 1.5 ay kadar geçmişşe en açık sarı boya mesela koleston 12.1 ile boyadıgında rengi yavaş yavaş kırılmaya başlar saçının. hemen olmaz ama 2 3 boyamada ıstedıgın tona kadar açılır dıye duşunuyorum. yıpratır ama kesinlikle bır açıcı kadar değil

küllümangocuğum sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğin için teşekkürler boyadım fakat çok az açılma oldu o da sadece diplerde saçımın tamamında bir değişiklik yok ayrıca beyazlarımda kapanmadı 40 dakika beklememe rağmen bende bir tuhaflık var heralde

küllümangocuğum sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğin için teşekkürler boyadım fakat çok az açılma oldu o da sadece diplerde saçımın tamamında bir değişiklik yok ayrıca beyazlarımda kapanmadı 40 dakika beklememe rağmen bende bir tuhaflık var heralde

canım sen bıraz bekle o zaman bıraz daha açılması gerekli saç renginin . yanı bır haftaya kadar guneşte baktıgında mutlaka gozle gorulur bır açılma görmen gerekir.
ayrıca koleston 12.1 için yaklaşık bır saat beklemen gerekli 40 dk az beklemişşin ve ısı vermen gerekli. ısı vermış mıydın?
ve çok açık renkler pek beyaz kapatmaz.

arkadaşlar ben sütlü kahve rengi gibi bi renk istiyorum ama hangi boyayı kullanacagımı bilmiyorum
acaba açık kumralmı yoksa kumrallamı boyamam gerek ?

kıslaaar ben bu rengi istiyorumm belki 1 ton açığını buğday tenliyim bana gider diye umuyorum saçımda da röfle var kuaförde boyatmayı düşünüyorumm.. ama renk nerenk çıkaramadım yardımcı olurmusunuzz :Saruboceq:

Eklentiler

• $75134p.jpg
    $75134p.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 48
ya ben de bi şey soracağım...benim saçımda da koyu kahve boya var.ben de rengini açmak için en açık sarı mı boyayacağım?sapsarı olmasın sonra.bir de şu amonyaksız loreal için renk numarası önerir misiniz?

benim saçımda da koyu kahve boya var ama zamanla aktı tabi...şimdi ben de saçımın rengini açmak için çok açık sarı mı boyamalıyım?sonra sapsarı olmasın :)bvir de şu lorealin amonyaksız boyası için renk numarası önerebilir misiniz bana

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM loreal casting serisinin "28 yıkamaya kadar dayanıklı"su geçirmezliğiyle mi alakalı diğer boyalar gibi değil mi abdest konusu için kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

X