Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

canım benim saçımda 3 renk vardı bütün saçı tek renge dönüştürmek çok zor kuaförler bile bazen tutturamıyorlar bunu ama arkadaşımla yaptık valla süper oldu kuaför görse bi aferin alırdık heralde:sm_cool:
bak benim uçlarda kızıl siyah ortalarda sadece kızıl diplerde kendi saçım vardı.biliyosun sadece siyah açılınca kahveye dönüyo. kızıl oldumu işin içinde, açıldıgında turunculuk oluyor. kendi dogal saçın açılıncada direkt sarıya dogru açılıyor.
anladıgım kadarıyla sende kızıldan kahveye döndügünde uçlarında baya koyuluk oldu açıncada sanırım önce uçlardan başlamadın o yüzden üstler çok açılmış altlar koyu kalmıştır.keşke benim gibi önce altlara sürüp 20 dk sonra ortalara geçseydin.
şimdi napıcaksın peki eger yakın zamanda açtıysan saçını yıpratma ihtimali çok yüksek canım yaa ama dügünde varmış.zor bi karar ama ya bu şekilde kalıp dügünde topuz ve duvakla gizleyebilir kuaförün yada göze alıp tekrar uçları açtırıp (ki yıpranıcak tabi ucları) dügünden sonra hemen kısaltabilirsin saçlarını.

bugün kuaförümlekonuştum 1-2 hafta hacı şakir sabunla yıka dedi o akıtırmış kızıllığı daha sonra gelirsin uçlarını açarız sonrada istediğin renge boyarız dedi hepsi 75 tl olurmuş sence ne yapmalıyım hacışakir işe yararmı sence

canım sende işe yararmı bilmiyorum ama ben çok denedim bende gram boya akmadı.hatta burda okumuştum beyaz sabunun akıttıgını bende biraz aksın diye yıkadım ama işe yaramadı bende.zaten seninkinde akarsa boyan yeni oldugu için akar yani zaten boya yıkadıkça saçtan akıyor sabunla bu işlemi biraz hızlandırıyosun büyük ihtimal ama benim saçım kuru çok iyi nemlendiriciler kullanmama ragmen sabunla yıkadıgım gün saçım kazık gibi oldu ben bidaha denemem.yinede dene derim sonuçta zararlı bişey degil sabun zaten suyun rengindende anlarsın akıp akmadıgını.
canım çenem düştü biliyorum ama kaydirigubbakcemile3 kuaförüne sor mutlaka açıcı olarak ne kullanacagını çünkü boya ve açma işlemi için verdigi fiyat çok uygun geldi.loreal açıcı kullanıldıgında fiyat biraz yüksek çıkıyor çünkü...bu arada inşallah güzel olur saçların dügüne kadar ne hissrttiğini çok iyi anlayabiliyorum çünkü bende dört ay önce evlendim allah kolaylık versin..

Bilgisi olan arkadaşlar, saçlarım normalde koyu kestane senelerdir röfle yaptıra yaptıra sarıya döndü. Sorunum benim saç diplerim çok çabuk geliyor. Üstelik hepsi beyaz olduğu için
15 günde bir çıkan beyazları, evde lorealin koyu sarısıyla kendim boyuyorum. Fakat kalıcı olmuyor.Daha koyusuda
sarılarımla uyum sağlamıyor. Fikir verebilecek arkadaşlar yardım lütfen ???

Bilgisi olan arkadaşlar, saçlarım normalde koyu kestane senelerdir röfle yaptıra yaptıra sarıya döndü. Sorunum benim saç diplerim çok çabuk geliyor. Üstelik hepsi beyaz olduğu için
15 günde bir çıkan beyazları, evde lorealin koyu sarısıyla kendim boyuyorum. Fakat kalıcı olmuyor.Daha koyusuda
sarılarımla uyum sağlamıyor. Fikir verebilecek arkadaşlar yardım lütfen ???

boyanın yarısını aynı mıktarda ılık suyla karıştır. beyaz kısımlarına sur. 20 dk kadar sonrada normal boyanı uygula. o zaman daha kalıcı olur. kuaforler beyaz ınatcı saçlara bu sekilde uygulama yapıyorlar.

sesacım bisüre uğramamıştım siteye ders çalışıyım diea.s.senin için çok sevindim gerçekten madem o kadar iyi bende alıyım o zaman diycem ama tek başıma nası becercem orası muallakbenneyaptımkibide benm saçları geçenlerde boyadım küllü koyu kumrala şimdi dipler altı parmak kadar koyu kumral küllü geri kalanı siyaha yakın kahverengi oldu.yani boyanın tek yararı kızıl parlamalarım yok artık ama küllümangoyu dinleyip peroksiti yüksek alsaydım keşke sabredemedim cezasını çekiyorum:çok üzgünüm:canm foton varsa merak ettim şimdiki rengini koy da bakalımyerimseniben

bide bu küllü koyu kumral bana hiç yakışmadı sankim gerçi içine koyu kumralda karıştırmıştım ondan böyle oldu heraldebenneyaptımkisöyliimde kimse karıştırmasın bu iki rengi sonuç pek hoş diil kızlar:nazar:

arkadaslar dipleri 4-5 parmak acık kahve geri kalanı turuncu olan sacı evde nasıl düz karamele cevire biliriz?

bu sefer kendim için sormuyorum arkadasın sacları.kuaföre gtmeyi istemiyodaa

kızlar ben saçlarıma bütün boya yaptırmak istiyorum. 2.5-3 sene önce uçlarına küllü sarı balyaj attırmıştım daha sonra onlar uzadı gittiler şimdi saçımın her yeri kendi doğal renginde. İlk kez işlem görecek denilebilir yani. Tenim beyaz-buğday arası bir şey.saçlarım kahverengi, gözlerim kahverengi. Saçlarımda istediğim ton kesinlikle kahvenin bir tonu. ama hangi tonu karar veremiyorum. Kullananlar falan varsa önerileri nedir,hangisi yakışır hangisini tavsiye ederler, bana bir yardımcı olsunlar lütfen,okulum açılmadan kendime yeni bir stil istiyorum çünkü. Benim arasında kaldığım renkler şunlar :
Biraz fazla ama sırnaşık şey ne beğendiysem topladım sizin için :teytey:

rtrtrt.png
reyeryery.png
47991054.jpg

tyrabanks47e916c4de1de.jpg
2io2nw6zj4.jpg
fggf.png

rererg.png
ashleesimpsondrunk.jpg
uju.png

Son düzenleme:
Ben en çok Deniz Seki nin rengini beğendim,açık çikolata kahve çok hoş olur.Ben buğday -koyu tenlilere küllü kahve üstüne ışıltıları çok yakıştırıyorum,beyonce un saçı gibi.Ona da bir bak istersen kafanı karıştırmış olmayayım ama çok hoş olabilir...

mrb bayanlar bende doktorlardakı elanın sac rengi gibi kahve rengı istiyorum ya ama saclarim siyah ne yapabılırım elanın rengını bilen var mı??????

mikla bayıldım renkelre ya 1 resımdeki hele ya offf süper yaaaa bende ondan sitiyorum işte yada pınar altugkınden ewet ya aceba o renk nasıl yapoabılırım ya

sesacım bisüre uğramamıştım siteye ders çalışıyım diea.s.senin için çok sevindim gerçekten madem o kadar iyi bende alıyım o zaman diycem ama tek başıma nası becercem orası muallakbenneyaptımkibide benm saçları geçenlerde boyadım küllü koyu kumrala şimdi dipler altı parmak kadar koyu kumral küllü geri kalanı siyaha yakın kahverengi oldu.yani boyanın tek yararı kızıl parlamalarım yok artık ama küllümangoyu dinleyip peroksiti yüksek alsaydım keşke sabredemedim cezasını çekiyorum:çok üzgünüm:canm foton varsa merak ettim şimdiki rengini koy da bakalımyerimseniben

canım bende birsüredir giremedim.tatlım valla tek başına çok zor uygulaman ben bi kere tek başıma açmıştım saçımı ama saçım şimdi belime kadar çok zorlanırdım o yüzden yardım aldım.sende bi arkadaşından yardım al derim tatlım.canım fotomu koycaktım ama edirneye geldim gezmak için burda çekme imkanım yok istanbula dönünce ilk işim fotomu çekmek olcak söz.

slm kızlar saçlarım nasıl olmuş. siyah ve kızıl boyadan sonra kahve ye çevirme çabalarım sonucu bu çıktı ortaya. küllü koyu kumrala boyadım en son. nasıl olmuş açılmışmı? küllümango cum resimlerime bakarmısın? yorumunu bekliyorum.

lütfen hepsine bakın. açıyı yakalıcam diye çok uğraştım.umarım güzel olmuştur.

slm kızlar saçlarım nasıl olmuş. siyah ve kızıl boyadan sonra kahve ye çevirme çabalarım sonucu bu çıktı ortaya. küllü koyu kumrala boyadım en son. nasıl olmuş açılmışmı? küllümango cum resimlerime bakarmısın? yorumunu bekliyorum.

canım saçın kesinlikle sıyah değil artık. ve kızılda parlamıyor gerçi beyaz ışıkta kızıl pek parlamaz ama yınede açılmış heryerı ust kısımları gıbıyse. bıraz dınlendir ama saçını kat kat boya surersen yıne ıstedıgınden koyu çıkabılır.

kızlar ben saçlarıma bütün boya yaptırmak istiyorum. 2.5-3 sene önce uçlarına küllü sarı balyaj attırmıştım daha sonra onlar uzadı gittiler şimdi saçımın her yeri kendi doğal renginde. İlk kez işlem görecek denilebilir yani. Tenim beyaz-buğday arası bir şey.saçlarım kahverengi, gözlerim kahverengi. Saçlarımda istediğim ton kesinlikle kahvenin bir tonu. ama hangi tonu karar veremiyorum. Kullananlar falan varsa önerileri nedir,hangisi yakışır hangisini tavsiye ederler, bana bir yardımcı olsunlar lütfen,okulum açılmadan kendime yeni bir stil istiyorum çünkü. Benim arasında kaldığım renkler şunlar :
Biraz fazla ama sırnaşık şey ne beğendiysem topladım sizin için :teytey:

rtrtrt.png
reyeryery.png
47991054.jpg

tyrabanks47e916c4de1de.jpg
2io2nw6zj4.jpg
fggf.png

rererg.png
ashleesimpsondrunk.jpg
uju.png

ya ben ilk resimdeki saç rengini beğendim bu ne renk bilen biri bana söylesin ya...

hatta biri bana da söylesin :roflol: ilk resim, deniz seki ve deniz sekinin üzerinde ki renk.. Aslında Pınarın ki de güzel..Ay bilmiyorum yetişin bacım :roflol:

X